Çok çeşitli Samsung Smart TV’ler, Chromebook’lar ve daha fazla cihaz bugün satışta


Bugünün en iyi fırsatları Woot, Amazon ve Best Buy’dan geliyor; burada birkaç Samsung Smart TV, AirPods Pro kasası ve indirimde daha fazla cihaz buluyoruz.


Bugünkü fırsatlara, birkaç Samsung Smart TV modelinin indirimde olduğu Woot.com’a giderek başlıyoruz. Samsung Class RU7100 Smart 4K TV’yi alırsanız fiyatlar 390 $’dan başlıyor ve bu TV 620 $’a kadar çıkabiliyor. Bununla birlikte, en iyi anlaşma, 750 $ ‘dan başlayan fiyatlarla sizin olabilen Samsung QLED 4K UHD HDR Smart TV ile geliyor ve 8.100 $’ a 8K çözünürlüğe sahip 85 inçlik bir Samsung 950T alabilirsiniz. Şimdi, heyecanlanmadan önce, bunların yenilenmiş Smart TV’ler olduğunu, ancak yeni gibi görüneceklerini söylemeliyiz. Ayrıca, bu anlaşmanın gece yarısı veya stoklar tükendiğinde sona ereceğini de söylemeliyiz, bu yüzden acele edin ve kendinizinkini alın. Ve yeni bir Sony X750H 65 inç 4K Ultra HD LED TV istiyorsanız; şu anda Amazon’da sadece 700 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca şu anda indirimde olan birkaç Chromebook da edinebilirsiniz. 14 inç ekrana, Intel Core M3 işlemciye, 4 GB RAM’e ve 64 GB depolama alanına sahip yeni bir ASUS Chromebook Flip C434 2’si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarı 82,99 $ indirimden sonra 487 $ karşılığında alabilirsiniz. Şimdi, 8GB RAM’e sahip aynı dizüstü bilgisayarı 480$’a alabilir ve aynı 64GB depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca 15,6 inç dokunmatik ekranlı yeni bir ASUS ZenBook Flip 15’i 250$ indirimden sonra 1.200$’a alabilirsiniz. Ayrıca Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve 1 TB depolama alanına sahiptir.

  • ASUS Chromebook Flip C434 2’si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar

Son birkaç gündür kulaklıklarda güzel indirimler alıyoruz ve görünüşe göre bugün de bir istisna olmayacak. Beats Solo Pro’nun 145 dolardan başlayıp seçtiğiniz renk çeşidine göre 160 dolara kadar çıktığı Woot’a geri dönebilirsiniz ve evet, bunlar yepyeni ürünler.

Şimdi, daha iyi bir oyun deneyimi için yeni bir kulaklık almakla daha çok ilgileniyorsanız, şu anda 20 $ indirim alan bir çift Corsair HS60 PRO alabilir ve onları 50 $ tutabilirsiniz. Veya aynı 20 $ tasarruf sağlayan üst düzey Corsair HS70’i alın. Bu, sizinkini 80 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Her ikisi de PC, Mac, Xbox, Play Station, Nintendo Switch ve daha fazlasıyla uyumludur. Temel fark, ikincisinin Bluetooth desteğine sahip olması, HS60 Pro’nun ise yalnızca kablolu bağlantı ile çalışacak olmasıdır.

Ayrıca Spigen’den AirPods ve AirPods Pro’nuz için koruyucu bir kılıfta biraz tasarruf edebilirsiniz. AirPods için Tasarlanmış Spigen Tough Armor’ı 8 dolardan, Spigen Hybrid Clear AirPods’u 8,50 dolardan ve Ultra Hybrid Clear AirPods Pro kılıfını da 8,50 dolardan satın alabilirsiniz. Bunlar genellikle 17 dolara satılır, bu nedenle satın alma işleminizin yüzde 50’sini tasarruf etmiş olursunuz. Ancak, bu tasarrufları elde etmek için önce 96LJJHZ4 promosyon kodunu girmelisiniz.

Apple Airpods Pro Kılıf için Tasarlanmış Spigen Ultra Hibrit