Çocuklar için en iyi Amazon cihazları 2022


Amazon yıllardır çocuklar için en iyi Android tabletlerden bazılarını yaptı ve bu seriyi sürekli olarak geliştiriyor. Donanım geliştirmelerinin yanı sıra Amazon Kids+, yalnızca 20.000’den fazla kitap, oyun ve videoya erişim sağlamakla kalmayıp, daha da önemlisi, her zaman daha iyi hale gelen mükemmel ebeveyn denetimlerine sahip bir yazılımdır. Bu nedenle, tabletler en çok düşünülen şey olsa da, Amazon’dan çocukların dikkate alması gereken başka harika ürünler de var. İşte küçükleri eğlendirmeye ve hatta muhtemelen bir veya iki şey öğrenmeye yardımcı olacak çocuklar için en iyi Amazon cihazları.

Amazon Fire HD 9 Çocuk (2022) Mavi

(İmaj kredisi: Amazon)

Küçük çocuklar için en iyi tablet

Satın alma nedenleri

+

Daha küçük eller için yönetilebilir boyut

+

Küçük çocuklar için yeterince güçlü

+

Yerleşik ayaklı dayanıklı kasa

+

Mükemmel ebeveyn denetimleri

Kaçınılması gereken nedenler

Google hizmeti yok

Daha büyük çocuklar daha büyük bir seçeneği tercih edecek

Amazon Fire HD 8 Kids, şirketin en ucuz tablet seçeneği olmasa da, bu Fire 7 Kids olacaktır; şu anda 40 $ daha pahalı ama yeteneklerinde çok daha fazla değer sunuyor, bu yüzden çocuklar için en sevdiğimiz Android tabletlerimizden biri. Çocuğunuz için hangi Amazon tabletini seçerseniz seçin, aynı yazılım seçeneklerine sahip olacaktır. Yine de, farklılıklar, cihazın genel performansını nihai olarak etkileyecek olan ekran boyutuna ve dahili donanıma bağlıdır.

Fire HD 8 Kids, harika görünen ve küçük çocuklar için mükemmel boyutta olan 8 inçlik yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahiptir. Ekranın netliği ve boyutu, çocuğunuz okumaya başladığında yardımcı olacaktır ve kauçuk köpük kılıf sayesinde tableti asmak için bol miktarda tutuş vardır. Eğlenceli bir eğitici program izlemek için ekranı yukarı kaldırmanın en iyi olduğu zamanlar için, yerleşik destek ayağı hazır olacaktır. Normal Kids sürümüyle aynı donanıma sahip ancak farklı kasa seçenekleri ve biraz farklı yazılıma sahip en son Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2022) modelini inceledik. Bu farklılıkların tam kılavuzu burada bulunabilir.

Amazon Fire HD 9 Çocuklar (2022) Disney Prensesi

(İmaj kredisi: Amazon)

Daha küçük olan Fire 7 Kids’e göre geliştirilmiş dahili özellikler, Fire HD 8 Kids’in küçük çocuğunuzun şu anda isteyebileceği her şeyi yerine getirmesini sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda muhtemelen önümüzdeki birkaç yıl boyunca da dayanmasını sağlayacaktır. Tabletin ilk yıl ücretsiz olarak alacağı Amazon Kids+ yazılımı ile içeriğin yaş aralığını belirleyebilecek ve çocuğunuz büyüdükçe buna uyum sağlayabileceksiniz. Ayrıca, henüz gençken, iki yıllık sorunsuz garanti, başına bir şey gelmesi durumunda tabletin yerini alacak.

Amazon Fire HD 10 Çocuk Pro

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Ateş HD 10 Çocuk Pro

Daha büyük çocuklar için en iyisi

Satın alma nedenleri

+

Daha az hacimli kasa

+

Parlak ve canlı ekran

+

Mükemmel performans

+

Genişletilmiş içerik kitaplığı

Kaçınılması gereken nedenler

Google hizmeti yok

32 GB dahili depolama ile sınırlıdır