Çıkarılabilir pile sahip en iyi Android telefon 2023


Teknoloji ilerleyip olgunlaştıkça, evrimin bir parçası olarak bazı özelliklerin kaybolması çok doğaldır. Android telefonlar söz konusu olduğunda, o zamandan beri geçmişte kalan ikonik bir zımba olan bir şey, çıkarılabilir bir pildir. Bugünlerde son kullanıcının değiştirebileceği bir bataryaya sahip çok az telefon piyasaya sürüldü, ancak nereye bakacağınızı biliyorsanız, hala göz atmaya değer birkaç seçenek kaldı. İşte çıkarılabilir bataryaya sahip en iyi Android telefonlardan bazıları.

Çıkarılabilir pili olan Android telefonlar mobil kalmak için harikadır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çıkarılabilir piller mevcuttur – sadece nereye bakacağınızı bilmeniz gerekir

Çıkarılabilir pilleri olan Android telefonlar, bir zamanlar olduğundan çok daha az yaygın, ancak hala varlar. Genel olarak, çoğu insanın almasını önerdiğimiz Galaxy XCover Pro’dur. Samsung, en ucuz Android telefonlardan bazılarını üretiyor ve Galaxy A51’in temel donanımını aldı, sağlam bir kabuk ekledi ve onu XCover Pro olarak satıyor.