Chrome’da bayraklar nasıl etkinleştirilir


Chrome Tarayıcıyı ister Windows, Mac, Android’de veya en iyi Chromebook’ta kullanıyor olun, yazılım kanallarına geçmek zorunda kalmadan performansta ince ayar yapmanın veya yakında çıkacak özellikleri denemenin birçok yolu vardır. Chrome İşaretleri, deneysel özellikleri denemenize veya sorunlarla karşılaşırsanız belirli özellikleri devre dışı bırakmanıza olanak tanır ve bunları uygun gördüğünüz şekilde nasıl açıp kapatacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Chrome’da bayraklar nasıl etkinleştirilir

  1. Chrome tarayıcınızda chrome://flags adresine gidin.
  2. Yaz bayrak adı arama çubuğuna Aynı şeyden tamamen emin değilseniz, işlemi veya görevi yazın ve arama yeterince yaklaşmalıdır.

(İmaj kredisi: Jerry Hildenbrand)
  1. Tıkla Aşağıya doğru açılan menü Etkinleştirmek istediğiniz bayrağın yanındaki

(İmaj kredisi: Jerry Hildenbrand)
  1. Tıklamak Etkinleştirilmiş.

(İmaj kredisi: Jerry Hildenbrand)
  1. Tıklamak Tekrar başlat Chrome’u yeniden başlatmak ve bayrağı etkinleştirmek için.

(İmaj kredisi: Jerry Hildenbrand)

Chrome kapanacak ve yeniden başlayacak – Chromebook kullanıcıları, bayrağa bağlı olarak, bayrak etkinken tüm sistemin yeniden başlatılabileceği konusunda uyarılmalıdır. Birden fazla bayrağı aynı anda etkinleştirebilir ve işiniz bittiğinde yeniden başlatabilir veya Chrome’u bir sonraki kapatıp yeniden açtığınızda bayrakların etkinleştirilmesi için yeniden başlatmaya basmadan sekmeyi kapatabilirsiniz.

Bayraklarla oynuyorsanız hatırlamanız gereken şeyler

Bu bozuldu ve bunun olmasını istemiyorsun

(İmaj kredisi: Jerry Hildenbrand / Android Central)

Google’ın Bayraklar sayfasının üst kısmına güzel, büyük kırmızı büyük harflerle bir uyarı koymasının bir nedeni vardır: Tıpkı telefonunuzdaki geliştirici ayarları gibi, yanlış bayrağa bulaşırsanız her şeyi ciddi şekilde alt üst edebilirsiniz.