Chromebook’lar 2023 için en iyi USB-C hub’ları


Chromebook’lar hafif, esnek ve uzun ömürlüdür. Yine de, daha fazla Chromebook geleceğe hazır, çok işlevli USB-C bağlantı noktaları için USB-A ve kart okuma bağlantı noktalarını kullandıkça, kullanıcılar bir seçenekle karşı karşıya kalıyor. Tüm çevre birimlerinizi USB-C’ye yükseltmeyi deneyebilir veya bir USB-C hub’ı alıp USB-A klavyenizi kullanmaya devam edebilir ve kameranızın SD kartlarından fotoğraf kopyalayabilirsiniz. Birçok USB-C hub’ı aynı zamanda HDMI monitörleri, Ethernet ve Güç Dağıtımı şarjını da destekler, bu nedenle ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için harika bir USB-C hub vardır. İşte şu anda satın alabileceğiniz en iyi Chromebook USB-C hub’larından bazıları.

En iyi USB-C Chromebook hub’ları hangileridir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sizin için doğru olan merkezi seçin

Uni USB-C 8'i 1 arada Hub yaşam tarzı

(İmaj kredisi: Ara Wagoner / Android Central)

HyperDrive 5’i 1 arada USB-C hub’ı yaklaşık bir yıl önce duyurulsa da, daha yakın zamanda daha yaygın bir şekilde kullanılabilir hale geldi. Google “Works with Chromebook” girişimi tarafından desteklenmektedir, yani bunu en iyi Chromebook’lardan herhangi biriyle kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Hyper, bir süredir USB-C hub oyununda yer alıyor ve dünyanın iPad ve Apple tarafında yeniden başlıyor. Ancak bu USB-C Chromebook hub, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bağlantı noktalarını ekler.