Chromebook’lar 2023 için en iyi hoparlörler


Chromebook’lar, Google Dokümanlar’da çalışmak veya internette biraz gezinmek gibi görevler için harikadır, ancak şövale gibi duran şık döner menteşelere sahip birçok modelde, mükemmel kompakt film ekranları da oluştururlar. Video akışı, Chromebook’unuzu kullanmanın harika bir yoludur, ancak bir uyarı var: ses genellikle berbat. Ayrıca, aynı sorunu en iyi Chromebook’lardan bazılarında da göreceğiniz için, bu yalnızca giriş düzeyinde bir Chromebook evcil hayvan küstahlığı da değil. İnce ve hafif dizüstü bilgisayarınızın içindeki minik hoparlörler kafe için uygundur ancak eve geldiğinizde masanızda iyi hoparlörler bulundurmaya değer.

Bunlar, Chromebook’unuz için en iyi ses yükseltmelerinden bazılarıdır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Masanıza uyan bir hoparlör bulun

Chromebook’lar, iş için harika olan ince ve hafif dizüstü bilgisayarlarla bilgi işlem için tonlarca esneklik sağlar. Sorun, zaman aşımına uğrayıp en sevdiğiniz YouTube kanalını veya birkaç TV bölümünü izleme zamanı geldiğinde ortaya çıkar. Acer Chromebook Spin 714 incelememizde gördüğümüz gibi, bazı Chromebook’lar mükemmel görüntüleme için katlanabilir, ancak kulaklık kullanmadığınız sürece ses deneyimi eksiktir. Bu hoparlörler, multimedya deneyiminizi dengelemeye yardımcı olur ve Chrome OS dizüstü bilgisayarınızın işte olduğu kadar oyun oynamada da iyi olmasını sağlar.