Chromebook 2022 için 12 Temel Aksesuar


Chromebook’unuz bir üretkenlik makinesidir ve üretkenliğinizi korumak için bazen bir dizüstü bilgisayardan daha fazlasına ihtiyacınız olur. Bir fare genellikle küçük bir izleme dörtgeninden daha rahat ve doğaldır ve hiç kulaklık kullanmadan bir video görüşmesine katılmayı denediniz mi? Her zaman kötü bir zamandır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, ister iş ister oyun için olsun, deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanıza ve makinenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak en iyi Chromebook aksesuarlarından bazılarının bir listesini hazırladık!

Bu aksesuarlar Chromebook’unuzla harika çalışacak

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bunlar en iyi “Chromebook ile çalışır” aksesuarlarıdır

Chromebook’unuzla doğru araçları kullanmak üretkenliği ve eğlenceyi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir. Evde Chromebook’unuz için harika bir iş istasyonu oluşturmak istiyorsanız – bunu masamda yapıyorum – birlikte verilen kabloyu değiştirerek HyperDrive Chrome 5’i 1 arada USB-C Hubb’ımı bir bağlantı istasyonuna dönüştürdüm. Ethernet’e, Yeti mikrofonuma ve sevgili iztopu fareme bağlayabilmem için daha uzun bir C-to-C kablosu. (Evet, iztopu kullanıyorum çünkü baş parmağım sol imlecin üzerindeyken iki parmağımla gezinmeyi seviyorum).