Bunların hepsi Samsung’un birinci taraf Galaxy S22 kılıflarıdır.


Bir Samsung Galaxy S22 sipariş etmeyi mi planlıyorsunuz ve onu korumak için bir kılıfa mı ihtiyacınız var? İşte akıllı telefon için mevcut olan her birinci taraf vaka hakkında bir özet!


Unpacked 2022’de tanıtılan Samsung Galaxy S22, epeyce ilginç özelliği bir araya getiriyor ve cam panele geri dönmesiyle amiral gemisi unvanının bir bölümünü kazanıyor. Ancak camın kırılganlığı hepimiz için barizdir, bu nedenle kılıf arayışındaysanız, Samsung’un sunduğu her koruyucu kılıf hakkında küçük bilgiler içeren bir kılavuz burada.


Şimdi size akıllı telefon hakkında biraz bilgi vermek için Galaxy S22 ile ilgili tüm kapsamımızı kaçırdıysanız, cihaz 6,1 inç FHD+ ekranını çevreleyen tek tip çerçevelere sahip düz arka ve ön kısımlı zarif bir tasarıma sahiptir. ve en yeni Snapdragon 8 Gen 1’den güç alıyor (Exynos 2200 yalnızca birkaç bölgede satışa sunulacak). Galaxy S22 hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bulunabilirlik, teknik özellikler ve diğer ince ayrıntılara odaklanan ayrıntılı gönderimize göz atın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Samsung Galaxy S22 Yeşil

Samsung Galaksi S22

Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti ve gece veya gündüz çarpıcı görüntüler sağlayabilen birinci sınıf üçlü kamera kurulumuyla birlikte gelir. Kompakt ve şık bir Android cihaz istiyorsanız, Galaxy S22 şu anda 2022’de alabileceğiniz en iyi cihazlardan biri.

Birinci taraf Samsung Galaxy S22 Kılıfları

 • Samsung Şeffaf Kapaklı Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 Şeffaf Kapak

  Galaxy S22 Clear Cover, telefonun elinizdeki hissini pek değiştirmeden koruma sağlar. Özelleştirmeden hoşlanan bir kullanıcıysanız, çıkartmalar uygulamak, kasayı kendinize ait hale getirmenize yardımcı olabilir. Telefonunuzu korurken rengini göstermek için aksesuar satın almadıysanız.

 • Samsung Şeffaf Çerçeve Kapak Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 Çerçeve Kapağı

  Galaxy S22 Çerçeve Kapağı, ilgilenen alıcılara ayrı arka plakası ve çerçeve tasarımı sayesinde çeşitli görünümler arasında seçim yapma olanağı sunar. Perakende ambalajı, seçtiğiniz renkte bir çerçeve ile birlikte şeffaf ve ayna kaplamalı bir plaka içerir. Kullanıcılar Lacivert ve Beyaz arasında seçim yapabilir.

 • Samsung Şeffaf Ayaklı Kapak Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 Şeffaf Ayaklı Kapak

  Galaxy S22 için Net Ayaklı Kılıf, telefonunuzda sık sık içerik tüketiyorsanız ve kolayca destekleyebilmenin rahatlığını takdir ediyorsanız, seçebileceğiniz bir aksesuardır. Yapısında tamponlar için TPU ve arka kısım için bir polikarbonat plaka kullanılmıştır.

 • Samsung Silikon Kapaklı Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 Silikon Kılıf

  Galaxy S22 Silikon Kılıf, birçok kişi için genellikle varsayılan seçim olan temel aksesuarlardan biridir. Ara sıra çarpmalara karşı korurken telefonunuza bir yumuşaklık katmanı katacaktır. Samsung’un arka yüzün tamamını kaplama kararı, kamera lenslerindeki lekeleri temizleme işini de ortadan kaldıracaktır.

 • Samsung Koruyucu Ayaklı Kılıf Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 Ayakta Koruyucu Kılıf

  Koruyucu Ayaklı Kılıf, sağlam bir korumaya ihtiyacınız varsa, dahili ayaklıkların ek avantajıyla, evet, bir değil iki tane, akılda tutulması gereken bir aksesuardır. Kullanıcılar 45 veya 60 derecelik görüş açısı arasında seçim yapabilir ve ayrılabilir yapısı sayesinde destek ayağını farklı bir görünüme çevirebilir. Kasa, Lacivert, Beyaz ve Mor olmak üzere üç renkte mevcuttur.

 • Samsung Silikon Kılıflı Kayışlı Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 Kayışlı Silikon Kılıf

  Forma uyan Kayışlı Samsung Silikon Kılıf, Galaxy S22’nizin eldeki hissinin değişmeden kalmasını sağlamak, ancak bir kavrama rahatlığına sahip olmasını sağlamak istiyorsanız almanız gereken durumdur. Askı eki, parmaklarınızı sıkıştırmak için mükemmel bir konuma yerleştirilmiştir ve telefonu ellerinizde güvende bırakır. Aksesuarın Lacivert ve Beyaz olmak üzere iki rengi mevcuttur ve kullanıcılar kayışını değiştirerek daha da kişiselleştirebilirler.

 • Samsung S Görünüm Kapağı Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 S-View Kapak Çevirin

  S-View Flip Cover, ek işlevlerle telefonunuz için çok yönlü koruma sunar. Dikdörtgen kesik, küçük etkileşimli öğelere erişim sağlayarak, her seferinde kapağı çevirmek zorunda kalmadan telefonunuzdaki eylemleri kontrol etme olanağı sağlar. Kasa, Bordo, Beyaz ve Siyah olmak üzere üç renkte mevcuttur.

 • Samsung Deri Kılıf Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 Deri Kılıf

  Gerçek deriden üretilen bu birinci taraf Galaxy S22 aksesuarı, akıllı telefonun her kenarını ve köşesini saran bir tasarıma sahiptir. Cihaza çok fazla malzeme eklemez ve eldiven benzeri yapısıyla tutuşunuzu artırır. Kasa, Siyah, Beyaz ve Yeşil olmak üzere üç renkte mevcuttur.

 • Samsung LED Görünümlü Kapak Galaxy S22 Kılıf

  Galaxy S22 LED Görünüm Kapağı

  Galaxy S22 LED Görünümlü Kılıf, telefonunuzda meydana gelen belirli eylemleri belirtmek için parlayabilen bir dizi ışığa sahip akıllı bir kılıftır. Daha az eşyayla seyahat etmeyi sevenler için iç kısımda kart cebi de bulunmaktadır. Galaxy S22’nizi arka kısma takılı kılıfa yerleştirin ve telefonunuzu koruyun. LED View Cover, Siyah ve Açık Gri olmak üzere iki renkte mevcuttur.

Hangi birinci taraf Samsung Galaxy S22 Kılıfı satın almalısınız?

Hangi aksesuarı alacağınıza karar vermeden önce daha fazla perspektif (veya daha fazla kasa seçeneği) arıyorsanız, Samsung’un birinci taraf seçenekleri arasından en çok tercih edilenlerimizden bazıları burada.

Yeni başlayanlar için, pahalı olsa da, Malzemenin elinizde bıraktığı his ve aksesuarın telefonun biçim faktörü üzerinde ne kadar az etkisi olduğu nedeniyle Deri Kılıf favorilerimizden biridir. Koruma birinci öncelik değilse, alınması gereken durum budur! Daha fazla renk seçeneği ile daha yumuşak bir aksesuara ihtiyacınız varsa, Silikon Kılıf mükemmel bir alternatiftir.

Sıradaki önerilerimiz S-View Flip Cover veya LED Flip Cover; öncelikle kişinin akıllı telefon deneyimine getirdikleri ek işlevsellik nedeniyle. İşlevlerin bu seçeneklerin her birine düzgün bir şekilde entegre edilmesi, özellikle telefonlarını gereksiz yere kullanmaktan kaçınmaya çalışanlar için takdire değer bir şey.

Samsung’un birinci taraf kasa seçenekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarınızla bize bildirin.

Hala Galaxy S22’niz için bir sipariş vermediyseniz, perakendecilerin ve operatörlerin sunduğu teklifleri öğrenmek için fırsatlar yazımızı ziyaret ettiğinizden emin olun!