Bunların hepsi birinci taraf Samsung Galaxy S22 kılıfları ve aksesuarlarıdır


Samsung Galaxy S22 hayranlıkla geldi – ve dört ana rengi cesur ve cesur olmasa da, kılıfları kesinlikle öyle. Samsung, bu neslin birinci taraf kılıflarında kişiselleştirmeye ve özelleştirmeye vurgu yaptı; kayışların, arka plakaların ve şeritlerin birçoğunda takıma ekstra hareket katmak için değiştirilebiliyordu. Şirket, şarj aksesuarları konusunda da büyük bir adım atarak, standardın 2019’da tanıtılmasından bu yana gördüğümüz ilk 15W kablosuz şarj cihazlarıyla öne çıktı.

S22’niz için Samsung yapımı aksesuarlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Galaxy S22’nizle kişiselleşin

S-View ve Deri Kılıf gibi daha eski klasiklerin kullanım alanları olsa da, Samsung Galaxy S22’niz için birinci taraf kılıf kullanacaksanız, özelleştirilebilir kılıflardan birini seçmelisiniz. Özellikle Askılı Silikon Kılıf ve Koruyucu Ayaklı Kılıf, canlı, lisanslı tasarımlar için en fazla fırsata sahiptir – açılış konuşması sırasında Disney’in, profesyonel spor takımlarının ve özel sanatçıların tasarımları vardır. Şimdi Samsung mağazasında 16 farklı varyasyon mevcut.