Bunlar, Samsung’un Galaxy A53 için birinci taraf kılıfları.


Samsung Galaxy A53’ün fiyatı 450$’dır ve bir akıllı telefonu derecelendirmek için birçok parametrenin dikkate alındığını gösteren bir paketle birlikte gelir. Ve yakın zamanda bir tane aldıysanız, onu korumak için mutlaka bir kılıf arıyorsunuz demektir. Diğer pek çok ünlü marka gibi, Samsung da, özellikle daha önceki bir satın alma işleminden kalan Samsung Krediniz varsa, denemeye değer olduğunu düşündüğümüz kendi aksesuar serisini sunuyor. Bu nedenle, bu kılavuz, Samsung Galaxy A53 için mevcut olan tüm birinci taraf kılıf aksesuarlarına bakar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha geniş bir seçenek yelpazesi görmek istiyorsanız, çeşitli kategorileri kapsayan ve satın almayı düşünmek için en iyi seçenek olan bir ürüne bağlanan Pocketnow’un Samsung Galaxy A53 için En İyi Durum Özeti’ne göz atmayı unutmayın!

Samsung Galaksi A53 5G

Samsung Galaksi A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G, 6,5 inçlik bir Süper AMOLED Ekran, Exynos 1280 ve iyi bir kamera sensörü setinin yanı sıra 5000 mAh pil içerir. 450 $ karşılığında, mükemmel bir fiyat ve özellik dengesi olan bir kombinasyon sunar.

 • Samsung Galaxy A53 için Samsung Koruyucu Ayaklı Kapak Sağlam Kılıf Ürün Resmi

  Koruyucu Ayaklı Kapak

  Galaxy A53 için Samsung Koruyucu Ayaklı Kılıf, cihazınızı düşmelere karşı korumak için satın almanız gereken sağlam bir kılıftır. Askeri düzeyde koruma sağlayacak şekilde derecelendirilmiştir ve hatta arka panele yerleştirilmiş, farklı görüş açılarına izin veren iki destek ayağı ile birlikte gelir. Lacivert ve Beyaz olmak üzere iki rengi mevcuttur.

 • Samsung Galaxy A53 için Resmi Silikon Kılıf Ürün Resmi

  Silikon Kapak

  Galaxy A53 için Samsung Silikon Kılıf, elinizde seçilen malzemenin yumuşak hissini seviyorsanız seçeceğiniz varsayılan aksesuardır. Genel tasarımı ve uygulaması, elinizdeki cihazın varlığını değiştirmemeyi amaçlamaktadır. Bu aksesuar Siyah, Mavi ve Şeftali olmak üzere üç renkte mevcuttur.

 • Samsung Galaxy A53 için S View Cüzdan Kılıf Ürün Resmi

  S-View Cüzdan Çantası

  S-View Cüzdan Kılıf, zamanı takip etmek için ekranın bir bölümüne erişim sağlayan bir tasarımla Galaxy A53’e koruma ve işlevselliği bir arada getiriyor. Ön kapağa ek olarak, telefonu darbelerden korumak için bir TPU muhafazası da vardır. S-View Wallet Case, Siyah ve Beyaz olmak üzere iki renkte mevcuttur.

 • Samsung Galaxy A53 Resmi Yumuşak Kapak Kılıfının Öne Çıkan Resmi

  Samsung Yumuşak Şeffaf Galaxy A53 Kılıf

  TPU’dan üretilen Samsung Galaxy A53 için Yumuşak Şeffaf Kılıf, hem koruma hem de cihazınızın rengini sergilemek istiyorsanız akıllı telefonunuza ekleyebileceğiniz basit ama etkili bir aksesuardır. Biri şeffaf, diğeri siyah tonlu olmak üzere iki farklı renkte mevcuttur.

 • Samsung Galaxy A53 Kayışlı Resmi Silikon Kılıf Öne Çıkan Resmi

  Kayışlı Silikon Kılıf

  Kayış gibi bir tutma aparatının denkleme getirdiği güvenlikle birlikte bir silikon kılıfın yumuşak ele tutuş hissini istiyorsanız, Askılı Samsung Silikon Kılıf Galaxy A53’ünüzle eşleştirmek için aksesuardır. Bu kılıf, Lacivert ve Beyaz olmak üzere iki renkte mevcuttur ve arkadaki askılar çıkarılabilir ve özelleştirilebilir.


Samsung Galaxy A53 için hangi resmi kılıfı satın almalısınız?

Samsung’un Samsung Galaxy A53 için hazırladığı her resmi aksesuar, cihazı korumak için iyi bir iş çıkaracaktır, ancak yine de sizin için doğru olanı seçemediyseniz, işte bu kapaklarla ilgili düşüncelerimizden bazıları. .

Koruyucu Ayak Kılıfı, akıllı telefona daha fazla koruma sağlayan ve cihazınızı kullanmanız için ek yollar getiren temiz ancak etkili tasarımı nedeniyle en sevdiğimiz seçeneklerden biridir. Bir önceki satırın ikinci kısmı, her biri bir masa yüzeyiyle farklı bir açı oluşturan, telefonunuzu ve iş veya tüketici içeriğinizi destekleme olanağı sağlayan, arkasındaki iki destek ayağına atıfta bulunur.

Samsung’un koleksiyonundan en çok beğendiğimiz bir sonraki kılıf, kullanıcıların her seferinde ön kapağı açmadan bilgilere göz atmasını sağlayan S-View Cüzdan Kılıfı. Galaxy A53’e çok yönlü koruma sağlamak için bir TPU muhafazasının kullanılması da büyük bir artı.

Ve son olarak, uzanırken telefonunuzun yüzünüze düz düşmesi gibi garip senaryoları önleyen veya birinin elinizi itmesi durumunda cihazınızı düşmekten koruyan Kayışlı Samsung Silikon Kılıf. Burada kullanılan silikon katman, daha önce listelenen silikon kılıfa benzer ancak değiştirilebilir kayışlar, kullanıcı deneyiminde önemli bir fark yaratıyor.

Son zamanlarda kendinize bir Galaxy A53 aldınız ve ortalıkta biraz Samsung Kredisi mi var? İşte satın almayı düşünebileceğiniz, Samsung tarafından sunulan resmi aksesuarların bir koleksiyonu.