Bunlar Samsung Galaxy S23 İçin En İyi Kılıflar


İşte piyasada bulunan çeşitli stillerde Galaxy S23 için en iyi kılıfları içeren ayrıntılı kılavuzumuz.


1 Şubat 2023’te duyurulan Samsung Galaxy S23, performans iyileştirmeleri ve daha iyi pil dayanıklılığı getirmeyi amaçlayan değişikliklerle Galaxy S22’yi takip ediyor. Ancak bu nesille değişmeyen şey, yapıda cam ve alüminyum kullanılmasıdır ve bu da telefonu kılıfsız kullanıldığında savunmasız bırakır.


Şimdi, siparişinizi zaten verdiyseniz veya yakında bir tane almak için en iyi Galaxy S23 fırsatlarını kullanmayı planlıyorsanız, doğru kılıf türüne sahip olmak, telefonunuzu güvende tutmak ve işlevselliği artırmak için uzun bir yol kat edebilir.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Doğru kararı vermenize yardımcı olmak için, burada çeşitli stillerde en iyi koruyucu ve işlevsel kılıf seçeneklerinden bazılarını sunduk.


En İyi Sağlam Kasalar

SUPCASE Tek Boynuzlu At Böceği Pro

SUPCASE Tek Boynuzlu At Böceği Pro Galaxy S23

SUPCASE Unicorn Beetle Pro, çok parçalı ve katmanlı tasarımıyla masaya getirdiği çok yönlülük nedeniyle Samsung Galaxy S23 için en sağlam kasa seçimimizdir. Bir TPU çerçevesine sahiptir – bir port kapağı ile – ve bir kickstand içeren bir polikarbonat arka panele sahiptir. Ayrıca dahili ekran koruyucuya sahip bir ön çerçeve eki de vardır.

SUPCASE, kasanın Galaxy S23’ünüze 20 metrelik düşme koruması ekleyeceğini ve en hain damlalardan koruyacağını iddia ediyor.

supcase-ub-pro-for-galaxy-s23-plus-transparent-background

SUPCASE Unicorn Beetle Pro (Samsung Galaxy S23)

Tanıtılan Seçim

SUPCASE ile ortaklaşa

SUPCASE Unicorn Beetle Pro, katmanlı tasarımıyla Galaxy S23’ünüze 360 derece koruma sağlar. 20 metrelik düşüşlere dayanacak şekilde derecelendirilmiştir, ayrıca kemer klipsi ve dahili ekran koruyuculu ön çerçeve gibi ek ataşmanlar sunar.

Diğer Seçenekler

 • samsung sağlam kılıf s23p Arka Plan Kaldırıldı

  Samsung Sağlam Gadget Kılıfı (Samsung Galaxy S23)

  Galaxy S23 için Samsung Sağlam Gadget Kılıfı ilginç bir aksesuardır. Akıllı telefonunuza askeri düzeyde koruma sağlar, aynı zamanda farklı kullanım durumları için arkasındaki modülü sorunsuz bir şekilde değiştirebildiği için çok yönlülük sağlar. Bir kickstand, bir kart cüzdanı ve diğer seçenekleri ekleyebilirsiniz.

 • Spigen Sağlam Zırh Galaxy S23p için Tasarlandı Arka Plan Kaldırıldı

  Spigen Sağlam Zırh (Samsung Galaxy S23)

  Spigen Sağlam Zırh, Hava Yastığı teknolojisi ile Galaxy S23’ünüzü düşme hasarından ve diğer darbelerden korumak için üretilmiş bir TPU kılıfıdır. Akılda tutulması gereken diğer hususlar, ekranın bir masa üzerinde düz durmamasını sağlamak için öndeki yükseltilmiş dudak ve sağlam geri bildirim sağlayan dokunsal düğmelerdir.

 • PBI Kentsel Zırh Monarch Galaxy S23

  Kentsel Zırh Dişli Monarch (Samsung Galaxy S23)

  Urban Armor Gear Monarch, UAG’nin imza zırh çerçevesi, darbeye dayanıklı çekirdek ve polikarbonat kesme plakası gibi bileşenleri kullanan beş katmanlı bir tasarıma sahiptir. Dış, kavrama yeteneğini artırmak için bir dokuya sahip kauçuk bir tabaka kullanılarak yapılır. Mevcut birçok seçenekten, onu öne çıkaracak benzersiz bir altıgen desenli tasarıma da sahiptir.

En İyi Deri Kılıflar

Samsung Galaxy S23 Deri Kılıf

Galaxy S23 Deri Kılıf

Hakiki deri kullanan Samsung Galaxy S23 Deri Kılıf, önemli bir hacim eklemeden akıllı telefonunuzun birinci sınıf hissini artırmak istiyorsanız seçebileceğiniz aksesuardır. Her biri Galaxy S23’teki mat yüzeylerle iyi kontrast oluşturan üç zarif renkte mevcuttur. Kılıf, telefonunuzun etrafını saracak, kenarlarını düşmeye karşı koruyacak ve cihaz üzerindeki tutuşunuzu artıracaktır.

s23p için deri kılıf

Samsung Deri Kılıf (Samsung Galaxy S23)

Bu Samsung Galaxy S23 kılıfı, dokunsal düğmelere sahip hakiki deriye sarılı, zarif bir dokunuş katarken cihazınızı koruyacak ince bir aksesuardır.

Diğer Seçenekler

 • PBI Bellroy Deri Kılıf Galaxy S23-1

  Bellroy Deri Kılıf (Samsung Galaxy S23)

  Bellroy Deri Kılıf, süper ince bir profil tasarımına sahiptir ve yapımında birinci sınıf, eko-tabaklanmış deriye sarılı bir kabuk kullanır. Cam yüzeyi çizilmelere karşı korumak için iç tarafta bir mikrofiber astar da vardır. Siyah, Mavi ve Terracotta olmak üzere üç renkte mevcuttur.

 • PBI AICase PU Deri Folyo Galaxy S23

  AICase PU Deri Folyo Kılıf (Samsung Galaxy S23)

  Samsung Galaxy S23 için AICase PU Deri Folyo cüzdan kılıfı ve deri görünümünün bir kombinasyonunu isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Cihazınız bu aksesuardayken her zaman 360 derece korumaya sahip olacaktır. Ayrıca, üç adede kadar kart ve biraz nakit depolamak için yeterli alana sahiptir.

En İyi İnce Kılıflar

Spigen Sıvı Hava

Galaxy S23 için Spigen Sıvı Hava

Samsung Galaxy S23 için Spigen Liquid Air, düşmelere karşı koruma sağlamak istiyorsanız telefonunuz için mükemmel olan şık bir aksesuardır. Spigen’in Hava Yastığı Teknolojisi de bu konuda hayati bir rol oynamaktadır. Spigen Liquid Air’in dış yüzeyi, tutuşunuzu iyileştirmek için tasarlanmış birçok sırtla birlikte gelir, bu nedenle telefonunuzun elinizden kaymasını önler. Siyah ve Yeşil olmak üzere iki renkte mevcuttur.

Spigen Sıvı Hava s23p Arka Plan Kaldırıldı

Spigen Sıvı Hava (Samsung Galaxy S23)

Samsung Galaxy S23 için Spigen Liquid Air, kaymaz yüzeye sahip şık ve hafif bir aksesuardır. Forma uygun doğası ve daha önce bahsedilen özellikleri, el içi rahatlığa öncelik veren iyi bir durum olmasını sağlar. Ayrıca, cihazınızın düşmelere dayanabilmesini sağlayan Spigen’in Hava Yastığı Teknolojisine sahiptir.

Diğer Seçenekler

 • PBI Samsung Silikon Kılıf Turuncu Galaxy S23

  Samsung Silikon Kılıf (Samsung Galaxy S23)

  Canlı ve zarifin bir kombinasyonu olan beş farklı seçenekte mevcut olan Samsung Silikon Kılıf, makul miktarda koruma eklerken ince profilini korumak istiyorsanız Galaxy S23’ünüz için mükemmel bir seçenektir.

 • PBI Spigen İnce Fit Galaxy S23

  Spigen İnce Fit (Samsung Galaxy S23)

  Spigen Thin Fit, Liquid Air’e benzer bir aksesuardır, ancak tamamen TPU yapısı yerine, PC ve TPU’nun bir kombinasyonunu kullanır. Galaxy S23’ünüzü kompakt tutmaya yardımcı olurken düşük etkili düşüşlerden kolayca kurtulmanıza yardımcı olacak ince ve hafif bir profile sahiptir. Telefonunuzun şık ve ayrık görünmesine yardımcı olacak mat siyah bir kaplama ile birlikte gelir.

En İyi Şeffaf Kılıflar

ESR Boost Kickstand Kılıfı

ESR Boost Kickstand Kılıfı

Galaxy S23 için Boost Kickstand Kılıfı, şeffaf bir kasayı ESR’nin patentli kickstand tasarımıyla birleştirerek, cihazınızın düşmelere karşı güvende olmasını sağlamayacak ancak aynı zamanda dikey veya yatay yönde desteklenmesi kolay bir aksesuar oluşturur. Bu destek standı için kullanılan menteşe, 60 derecenin altındaki herhangi bir açıda ayarlamanıza izin verecektir. Korumayla ilgili yönlerine gelince, kasanın her köşesine yerleştirilmiş tamponlar var, ayrıca kameranın önünde ve çevresinde yükseltilmiş çerçeveler var.

PBI ESR Boost Kickstand Kılıf Galaxy S23

ESR Boost Kickstand Kılıfı (Samsung Galaxy S23)

ESR Boost Kickstand Kılıfı, Samsung Galaxy S23’ünüzdeki rengi göstermek isteyip istemediğinizi göz önünde bulundururken, düşmelere karşı koruma ve telefonunuzu kolaylıkla desteklemenize yardımcı olacak bir destek standı ekleyerek göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenektir.

Diğer Seçenekler

 • PBI Spigen Ultra Hibrit Kılıf Galaxy S23

  Spigen Ultra Hibrit (Samsung Galaxy S23)

  Galaxy S23 için Spigen Ultra Hybrid, tam koruma için TPU tampon ve dayanıklı bir PC arkasını birleştirir. Kristal netliğindeki tasarımı, akıllı telefonunuzun rengini sergilemek veya çıkartmalarla özelleştirmek istiyorsanız idealdir. Aksesuar için diğer pozitifler, iyi boyutlu kesikleri ve dokunsal düğmeleridir.

 • gadget temizle s23p Arka Plan Kaldırıldı

  Samsung Clear Gadget Kılıfı (Samsung Galaxy S23)

  Samsung Clear Gadget Kılıfı, yalnızca Galaxy S23’ünüzü göstermenize izin vermekle kalmayıp aynı zamanda arka paneline yerleştirilmiş bir montaj sistemine sahip olan ve telefonunuzla çeşitli aksesuarları kullanmanıza izin veren şeffaf bir tasarıma sahiptir.

En İyi Cüzdan Kılıfları

Galaxy S-View Cüzdan Kılıfı

Galaxy S-View Cüzdan Kılıfı

Samsung Galaxy S-View Cüzdan Kılıfı, görünüm ve histen ödün vermeden cihazın her tarafına koruma eklemek istiyorsanız akıllı telefonunuz için ideal bir aksesuardır. Dokunuşu yumuşak ve tutması kolay TPU kaplı polikarbonat bir kabukla birlikte gelir. Kasanın ön kapağı, belirli bildirimleri görüntülemenizi ve onlarla etkileşimde bulunmanızı sağlayan bir kesimle birlikte gelir. Ve kapağın iç tarafında, cüzdanınızı geride bırakmak istediğiniz anlar için bir kart barındıracak bir yer göreceksiniz.

2. S-View Cüzdan Kılıfı S23p

Samsung S-View Cüzdan Kılıfı (Samsung Galaxy S23)

S-View Cüzdan Kılıfı, cüzdan tarzı bir çözüme ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir aksesuardır. Cihazınız için her açıdan koruma sağlarken, öndeki kesim aracılığıyla belirli bildirimlere erişmenizi sağlar. Galaxy S23’ünüzle eşleşmesi veya kontrast oluşturması için Siyah, Yeşil, Lavanta ve Krem renk seçenekleriyle de mevcuttur.

En İyi Renkli Kasalar

dbrand Kavrama

Galaxy S23 için dBrand Grip

Harika hissettiren ve akıllı telefonunuzu koruyan renkli bir kılıf bulmak çok zor değildir, ancak özelleştirilebilirlik ve son derece dayanıklı bir kavrama ile birlikte gelen bir kılıf bulmak zor olabilir. Ancak dbrand GRIP bu sorunu çözüyor. Aksesuar düz siyah sağlam bir kasa olarak satın alınabilir veya arka panelini hassas kesimli vinil çıkartmalarla özelleştirmeyi seçebilirsiniz. Web sitesi, her biri cihazınızın görünümünü ve hatta bazı durumlarda dokularıyla nasıl hissettiğini hızlı bir şekilde değiştirebilen 20’den fazla cilt seçeneğine sahiptir.

Düşmelere karşı güvenlik söz konusu olduğunda, sağlam çerçeve telefonunuzun herhangi bir hasara uğramamasını sağlayacaktır. Yüzeyinde, tutmayı ve herhangi bir kaymayı önlemeyi kolaylaştıran küçük noktalar bile bulunur.

dbrand s23p Arka Plan Kaldırıldı

dbrand GRIP (Samsung Galaxy S23)

Dbrand GRIP, cihazlarının görünümünü sık sık değiştirmek isteyenler için ideal bir kılıftır. Ayrıca, sağlam yapısı ve dokunsal düğmeleri, cihazınızın düşmelere karşı mükemmel koruma elde etmesini ve kullanımının keyifli kalmasını sağlar.