Bunlar Samsung Galaxy S22 Plus için en iyi ekran koruyuculardır.


999 $ perakende satış fiyatına sahip Samsung Galaxy S22 Plus, çok yönlü kamera donanımı, yüksek kaliteli ekranı ve sağlam yapısı sayesinde piyasadaki en iyi Android amiral gemilerinden biridir. Bu nedenle, yakın zamanda sunduğu değer nedeniyle kendinize bir tane almaya karar verdiyseniz, uzun süre dayanmasını sağlamak için biraz koruma arıyor olabilirsiniz. Bu nedenle, bu makalede, ekranı uzun süre lekesiz tutabilmenizi sağlamak için mevcut en iyi ekran koruyuculardan bazılarını listeledik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy S22 Hayalet Siyah

Samsung Galaxy S22 Artı

Galaxy S22 Plus, Samsung’un en yeni amiral gemisi akıllı telefonu. Güçlü bir yonga seti, 120 Hz yenileme hızına sahip büyük 6,6 inç AMOLED ekran, 50 MP birincil kamera ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir.

En İyi Samsung Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucuları

 • Samsung Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  Samsung Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  Samsung’un Galaxy S22 Plus için resmi ekran koruyucusu, cihazın ultrasonik parmak izi sensörüyle maksimum koruma ve uyumluluk vaat ediyor. Ekranınızın net ve pürüzsüz kalmasını sağlamak için parmak izi önleyici bir kaplamaya bile sahiptir. Aksesuar, uygulamayı kolaylaştırmak için bir montaj braketi ile birlikte gönderilir.

 • Spigen NeoFlex Ekran Koruyucu Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  Spigen NeoFlex Ekran Koruyucu

  Spigen NeoFlex Ekran Koruyucu, sıvıya bağlı kabarcıksız uygulama prosedürüyle Galaxy S22 Plus için uçtan uca koruma sunar. OEM, ekranda görünür bir parlama veya gökkuşağı olmadan net bir deneyimi koruyacağını iddia ediyor.

 • ArmorSuit MilitaryShield Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  ArmorSuit MilitaryShield Şeffaf Film

  ArmorSuit’in Askeri Kalkan Şeffaf Filmi, Galaxy S22 Plus’ınıza bir koruma katmanı eklemek için optik olarak berrak ve sarıya dayanıklı bir malzeme kullanır. Ekran koruyucu, ekranın bir kenarından diğerine uzanır ve hatta kendi kendini onarma özelliğine sahiptir, bu da küçük çiziklerin zamanla kaybolmasını sağlar.

 • amFilm Hibrit Film Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  amFilm Hibrit Ekran Koruyucu

  amFilm Hibrit Ekran Koruyucu, akıllı telefonunuzun ekranını çizilmelere ve diğer aşınma biçimlerine karşı korumak için 7H Sertlikte bir malzeme kullanır. OEM ayrıca ince tasarımının ultrasonik parmak izi tarayıcının sorunsuz çalışmasına izin verdiğinden bahseder.

 • amFilm Gizlilik Filmi Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  amFilm Gizlilik Ekran Koruyucusu

  amFilm Gizlilik Ekran Koruyucusu, bir gizlilik unsuru ekleyerek daha önce listelenen Hibrit Film tarafından sunulan deneyimi bir üst seviyeye taşır. Görüş açısını sıfır ile 35 derece arasındaki bir aralığa düşürür, böylece başkaları ekranınıza bakamaz.

 • amFilm Temperli Cam Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  amFilm Temperli Cam Ekran Koruyucu

  amFilm Temperli Cam Ekran Koruyucu, kolay uygulama süreci olan bir aksesuar arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken ucuz bir seçenektir. Ekran koruyucu, toplam girişi en aza indiren bir kurulum aracında yerleşik olarak gelir.

 • OtterBox Amplify Glass Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  OtterBox Amplify Cam Ekran Koruyucu

  OtterBox Amplify Cam Ekran Koruyucu, uzun süreli güç ve çizilmeye karşı dayanıklılık sunma özelliğine sahiptir. Aksesuar, Corning tarafından tasarlanmıştır ve OtterBox markalı bir kasa ile eşleştirmek için mükemmel olacaktır.

 • OtterBox Alpha Flex Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  OtterBox Alpha Flex Antimikrobiyal Ekran Koruyucu

  OtterBox’ın bu ekran koruyucusu, telefonunuzdaki ekran alanını istenmeyen mikroplardan korumak için gümüş iyonu infüzyonu sağlar. Ayrıca cihazınızın ekranının hassasiyetini ve canlı netliğini korur.

 • OtterBox Alpha Flex Mavi Işık Koruması Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  OtterBox Alpha Flex Mavi Işık Koruyucu Ekran Koruyucu

  OtterBox’ın Alpha Flex Mavi Işık Koruması, ışığın belirli dalga boylarını filtreleme özelliğiyle telefonunuza ve gözlerinize koruma sağlar. OEM ayrıca aksesuarın ekran hassasiyetini ve netliğini engellemeyeceğini iddia ediyor.

 • Insignia Temperli Cam Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  Insignia Cam Ekran Koruyucu

  Best Buy’dan Insignia Temperli Cam Ekran Koruyucu, 9H sertlik derecesine sahiptir ve yüksek düzeyde netlik sunduğunu iddia eder. Aksesuar, kolay kurulum sürecini tamamlayan bileşenlerle birlikte gönderilir.

 • ZAGG InvisibleShield Fusion Galaxy S22 Plus Ekran Koruyucu

  ZAGG Görünmez Kalkan Füzyonu

  ZAGG InvisibleShield Fusion, kırılmayan veya kırılmayan bir koruma katmanı ekleyen esnek bir polimer malzeme kullanır. Cihazınıza çizilmeye karşı koruma ve antimikrobiyal yapı ve mavi ışık filtreleme gibi ek özellikler eklemek istiyorsanız mükemmeldir.

Samsung Galaxy S22 Plus için Hangi Ekran Koruyucuyu Almalısınız?

Bu liste, en yaygın olarak bulunabilen ve popüler markalardan bazılarını içerir, ancak hala bir ekran koruyucu seçmediyseniz, yukarıda listelenen seçeneklerle ilgili bazı düşüncelerimizi burada bulabilirsiniz.

Spigen, kılıf çeşitleriyle tanınan bir markadır ve sunduğu kalite ve koruma nedeniyle sağlam kılıf önerilerimize sıklıkla girmiştir. Bu nedenle, zaten bir Spigen kılıfınız varsa, Spigen NeoFlex’i satın almak kolay bir karar olmalıdır, çünkü bu en iyi şekilde oynayacak ve koruyucuyu mahvedebilecek herhangi bir kirlenmeyi önleyecektir.

Spigen dışında, geniş seçenek yelpazesi nedeniyle bir sonraki tavsiyemiz amFilm. Gizlilik Ekranı, bazı alıcıların kesinlikle takdir edeceği bir güvenlik unsuru sunar. Ve Hibrit Film ve Temperli Cam, tek bir pakette birden fazla birim içeren, kurulum sırasında bir hata payı veya uygulananın değiştirilmesi gerektiğinde saklanacak ekstra bir koruyucu sağlayan ucuz seçeneklerdir.

OtterBox’tan gelen koruyucular, pahalı olsalar da, yükseltilmiş çerçeveleriyle oldukça fazla koruma sağlayan OtterBox Defender veya OtterBox Symmetry gibi kılıfları kullanıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken seçeneklerdir.

Bu, Samsung Galaxy S22 Plus için ekran koruyucu önerilerimizin sonunu işaret ediyor. Hala hangi Galaxy S22 Series cihazını alacağınıza karar vermediyseniz, bu yeni cihazları düşünmenizin bazı nedenlerini ayrıntılarıyla anlatan yazımıza göz atmayı unutmayın.