Bunlar, Nothing Phone 1 için en iyi durumlardır.


Bu makale, Telefon 1 için şu anda mevcut olan ve ahizeye esneklik katarken Glyph’i ve dahili tasarımı göstermenize olanak tanıyan en iyi durum seçeneklerinden bazılarını içermektedir.


Nothing Phone 1, pek çok kişinin gizlemek istemeyeceği benzersiz bir tasarımla piyasaya çıkıyor. Ancak şeffaf cam destekli birimler yavaş yavaş müşterilerin eline geçtiğinden, pek çok kişi, ahizenin benzersizliğinden ödün vermeden cihazlarını koruyabilecek bir kapak arıyor olabilir. Bu nedenle, bu makale, dayanıklılık eklerken Kabartmayı ve iç tasarımı göstermenizi sağlayacak Telefon 1 için şu anda mevcut olan en iyi durum seçeneklerinden bazılarını içermektedir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Hiçbir Şey İçin En İyi Kılıflar Telefon 1

Nothing Phone 1'in Siyah Ürün Resmi

Hiçbir Şey Telefon (1)

Phone 1, Nothing’in ilk akıllı telefonu. İnce çerçeveli 6,55 inç 120Hz OLED ekran, Qualcomm’un özel ayarlı Snapdragon 778G+ işlemcisi, arkadaki LED’ler, Çift 50MP kamera sensörleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

 • Hiçbir Şey Telefon 1 için Resmi Şeffaf Kılıf

  Hiçbir Şey Telefon 1 Kılıf

  Resmi Nothing Phone 1 Kılıfı, telefonunuzu güvende tutmak için mükemmel uyum ve yapı arıyorsanız, telefonunuzla kullanmak için basit ama etkili bir aksesuardır. Kasa, kablosuz şarjla uyumludur ve Clear ve Black olmak üzere iki versiyonu mevcuttur.

 • Tasarımcı Hubz for Nothing Phone 1'den Tampon Kılıfı

  Designerz Hub Tampon Kapağı

  Phone 1 için Designerz Hub Tampon Kılıfı, telefonunuzun güvende kalmasını sağlayacak ve düğmelerinin dokunma hissini korumasına yardımcı olacak mükemmel bir uyum vaat ediyor. Bağlantı noktalarının çevresinde boşluk sağlamak için sağlanan yeterli tolerans bile vardır, bu da aksesuarların kullanımını kolaylaştırır. TPU çerçevesi için Siyah, Mavi veya Kırmızı olmak üzere üç renkte sunulurken, arka tarafı sert bir polikarbonat olmaya devam ediyor.

 • Hiçbir Şey İçin DOCOO Kickstand Kılıf Telefon 1

  DOCOO Çubuğu Kılıfı

  DOCOO Ayaklık Kılıfı, Telefon 1’inizin kılıf içindeyken herhangi bir hasara karşı korunmasını sağlamak için şeffaf bir TPU malzemesi kullanır. Ancak bu özel aksesuarın öne çıkan özelliği, arkaya takılı halka şeklindeki destek ayağıdır. Bileşen, ahizeyi daha iyi kavramak için bir dikme desteği veya parmaklarınızdan birini sokabileceğiniz bir yer olarak kullanılabilir. Manyetik araç bağlantılarına bağlanmasına izin veren manyetik bir elemanı bile vardır.

 • Hiçbir Şey Telefon 1 için Anfairlace Kordon Kılıfı

  Anfairlace Çapraz Çanta

  Telefon 1 için Anfairlace Crossbody Kılıf, alt kenar boyunca iki kanca noktası bulunan basit bir silikon kılıftır. Bir telefona kordon takmanın ve ahizenizi rahatça taşımanın bir yolu olarak hizmet ederler, böylece eşyalarınızı kaybetme endişesiyle mücadele ederler.

Nothing Phone 1 için hangi kılıfı almalısınız?

hiç telefon 1'in arka tasarımını gösteren bir resim

Kaynak: Pocketnow için Aryan Suren

Bu makalede daha önce belirtildiği gibi, Nothing Phone 1 ile denklemin hayati bir parçası tasarımıdır. Glyph, ışıklandırma işlevi ve arka camın arkasında görünen ayrıntılar, izleme süresini hak ediyor. Bu nedenle, bu akıllı telefon için çoğu durumda seçeneğin, bu öğelerin örtülmediğinden emin olmak için şeffaf bir sırt veya üzerinde akıllıca bir dönüş olduğunu göreceksiniz.

Bunu akılda tutarak, bu noktada resmi Nothing Phone 1 Clear Case’in en iyi seçeneğiniz olduğunu düşünüyoruz. Pahalıdır ve internette daha ucuz şeffaf kılıflar bulabilirsiniz, ancak mükemmel bir uyum sağlayacak bir şey arıyorsanız, o zaman almanız gereken aksesuardır. Ayrıca birçok kişi için önemli bir özellik olan kablosuz şarjı da etkilemeyecektir.

Bir sonraki seçimimiz, cihazı gösteren şeffaf görünümle temasını sürdürmekle kalmayıp aynı zamanda halka şeklindeki destek ayağıyla masaya ek işlevsellik getirdiği için Telefon 1 için DOCOO Ayaklı Kılıf olacaktır. Telefon 1, cihazın tam incelememizde bahsettiğiniz gibi harika bir ekrana sahip ve bu aksesuar, cihazı desteklemenin bir yolunu bulmak için uğraşmadan bu panelin keyfini çıkarmanıza izin verecek.

Bu, şu anda Nothing Phone 1 için mevcut olan kılıflar hakkındaki düşüncelerimizi tamamlıyor. Üniteniz zaten elinizdeyse, cihazı nasıl kullanmayı planlıyorsunuz? Üzerine bir kılıf mı koyacaksınız yoksa ek koruma olmadan mı kullanacaksınız? Aşağıda bir yorum ile bize bildirin.