Bunlar en iyi Galaxy S22 hızlı şarj cihazları


Yeni Samsung Galaxy S22’niz için en iyi hızlı şarj cihazlarından bazılarını bir araya getirdik. Kılavuzumuz, birden çok USB bağlantı noktasına sahip şarj cihazlarını, PD hızlı şarj cihazlarını, resmi şarj cihazlarını ve daha fazlasını içerir.


Yakın zamanda duyurulan Samsung Galaxy S22 Serisi, Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve en büyüğü Galaxy S22 Ultra’dan oluşuyor. Yeni Galaxy cihazları nihayet 45W hızlı kablolu şarjı destekliyor, ancak vanilya Galaxy S22 hala 25W’da takılıp kalıyor; bu nedenle, aksesuarlarınızı geleceğe hazır hale getirmek istemiyorsanız 45 W’lık bir hızlı şarj cihazı satın almanıza gerek yoktur.


Yeni Galaxy S22 Serisi, önceki modellere (Galaxy S22 Ultra hariç) kıyasla biraz daha küçük bir pil hücresine sahip ve tek bir şarjla tüm gün dayanan ve iyi dayanmış gibi görünseler de, harika bir bataryaya yatırım yapmak isteyebilirsiniz. , telefonunuzun hak ettiği şarjı aldığından emin olmak için güvenilir, hızlı şarj cihazı. Geleceğe hazır olduğunuzdan emin olmak için 45 W’lık bir hızlı şarj cihazını kullanmanızı öneririz, ancak işe gidip gelirken veya seyahat ederken mükemmel olan, çok az yer kaplayan veya hiç yer kaplamayan daha yavaş, 20 W hızlı şarj cihazlarını da dahil ettik. sırt çantanızda küçük bir şey bulundurun.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
 • Samsung Galaxy S22.png için 25W Süper Hızlı Duvar Şarj Cihazı

  25W Süper Hızlı Duvar Şarj Cihazı

  Süper hızlı duvar şarj cihazı, tüm Samsung Galaxy serisini destekler. Şarj cihazı, Galaxy S22’nin şarj edebileceği maksimum değer olan 25W ile maksimuma çıkar ve Siyah ve Beyaz renklerde mevcuttur. PD 3.0’ı destekler ve iPhone’ların yanı sıra diğer Android telefonları ve tabletleri de şarj edebilirsiniz.

 • Samsung Galaxy S22 için Kablolu 45W Güç Adaptörü

  Kablolu 45W Güç Adaptörü

  Yeni Samsung Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra nihayet 45W hızlı kablolu şarjı destekliyor ve bu da cihazı standart bir 25W hızlı şarj cihazından daha hızlı dolduruyor. Bu resmi bir aksesuardır ve Samsung’un Plus ve Ultra modelleri için önerdiği aksesuardır.

 • Samsung Galaxy S22 için 65W Üçlü Adaptör

  65W Üçlü Adaptör

  En üstteki USB-C bağlantı noktasını kullanırsanız, çıkış 65 W ile maksimuma çıkar, bu genellikle dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için harikadır. En üstteki iki USB-C bağlantı noktasını kullanırsanız, maksimum çıkış azalır ve ortadaki bağlantı noktası 25 W ile hızlı şarj olmaya devam ederken alttaki USB-A bağlantı noktası 15 W çıkış sağlayabilir.

 • Anker 25W USB-C

  Anker USB-C

  Anker 25W USB-C şarj cihazı, cihazlarınıza optimize edilmiş bir şarj hızı sağlamak için PowerIQ teknolojisini kullanır. Tüm Galaxy serisini destekler ve eski duvar adaptörlerinden daha hızlı şarj süreleri sağlayabilir. Çoğu duvar adaptörü gibi, ayrıca bir USB-C kablosu satın almanız gerekecek.

 • Anker 30W GaN II Kompakt

  Anker Nano II

  Anker Nano II, yeni Samsung Galaxy’niz için küçük ve kompakt bir hızlı şarj cihazıdır. 30 W’ta hızlı şarj edebilir ve eski cihazlarla sağlanan çoğu şarj cihazından çok daha hızlı ve daha kompakttır. Galaxy S22 serisini destekler ve işe gidip gelirken çok seyahat ediyorsanız harika bir kompakt seçenektir.

 • Anker 45W GaN II Kompakt

  Anker Nano II

  30W Anker Nano II gibi, bu da çok az daha büyüktür ve maksimum 45W verme kapasitesine sahiptir. Yepyeni Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra cihazlarınızı hızlı şarj edebilir ve ayrıca yeni GaN teknolojisi ile duvar adaptörünüzü geleceğe hazırlayabilirsiniz.

 • Anker 60W GaN 2 bağlantı noktalı

  Anker 60W

  Aynı anda iki cihazı şarj etmeyi tercih ediyorsanız veya USB-C destekli dizüstü bilgisayarınızı ve Galaxy akıllı telefonunuzu şarj etmek için şarj cihazını kullanmak istiyorsanız, 60W Anker şarj özelliği, aynı anda iki cihazı aynı anda şarj etmenize izin veren iki bağlantı noktasıyla birlikte gelir.

 • Spigen 27W USB-C

  Spigen 27W Şarj Cihazı

  27W Spigen şarj cihazı bir kez daha mükemmel bir hızlı ve kompakt şarj cihazıdır ve şarj hızını artırmanıza ve Galaxy cihazlarınızı anında şarj etmenize olanak tanır. Derin ceplere ihtiyaç duymayan bir şey arıyorsanız, bu harika bir alternatif.

 • Spigen 45W Kazan

  spigen

  Spigen 45W hızlı şarj cihazı, duvar adaptörünün süper kompakt olmasını sağlayan ve sırt çantasında taşımayı kolaylaştıran GaN teknolojisini kullanır. Samsung Galaxy akıllı telefonlarınızı hızlı şarj edebilir ve hatta Galaxy tabletlerinizi şarj edebilir.

 • Spigen 70W GaN 2 bağlantı noktalı

  spigen

  Anker’in diğer teklifleri gibi, bu da herhangi bir cihazı maksimum 60W’ta şarj edebilirken, ikinci bağlantı noktası akıllı saatleri veya Samsung Galaxy’nizi daha yavaş şarj etmek için kullanılabilir. Tek bir bağlantı noktası kullanırsanız, cihazınızı maksimum oranda şarj ederek daha da yüksek hızlar sağlayabilirsiniz.

 • UGREEN 25W Şarj Cihazı

  Spigen 25W

  Diğer şarj cihazlarının çoğu gibi, UGREEN de makul fiyatlarla mükemmel şarj cihazları sunar. Yeni 25W hızlı şarj cihazının küçük boyutu, onu seyahat etmek veya sırt çantasında taşımak için mükemmel kılıyor. Galaxy S22’nizi 25W’ta hızlı şarj edebilir.

 • UGREEN 65W Hızlı şarj cihazı

  UYEŞİL 65W

  65W hızlı şarj cihazı, oldukça kompakt bir tasarım ve form faktörüyle gelir ve diğer aygıtları şarj etmek için daha çok yönlü seçenekler sunmak üzere iki USB-C bağlantı noktası ve bir USB-A bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Galaxy S22 serinizi ve Galaxy Watch’ınız ile Galaxy Buds 2 gibi diğer iki cihazı şarj etmek için mükemmeldir.


Hangi hızlı şarj cihazı sizin için en iyisidir?

Temel olarak kullanım durumuna bağlıdır ve bankayı zorlamayan basit ve hızlı bir şarj cihazı almak istiyorsanız, Anker 25W hızlı şarj cihazı mükemmel bir seçenektir ve her gün taşıması kolay olacak kadar kompakttır. işe giderken ve seyahat ederken bir sırt çantasına da sığabilir. Daha fazla taşınabilirlik için 30W veya 45W Nano II şarj cihazlarını da düşünebilirsiniz.

Öte yandan, eviniz için çok sık taşımayı ve hareket ettirmeyi düşünmediğiniz bir hızlı şarj cihazı istiyorsanız, sadece bugün değil, aynı zamanda güvenebileceğiniz daha güçlü bir hızlı şarj cihazına biraz yatırım yapmak isteyebilirsiniz. ayrıca 2-3 yıl içinde ve muhtemelen tek bir cihazdan daha fazlasını bağlayın. Bu sizi ve niyetinizi açıklıyorsa, Spigen’in 2 bağlantı noktalı Anker 60W hızlı şarj cihazına veya 70W 2 bağlantı noktalı hızlı şarj cihazına bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Yeşil

Samsung Galaksi S22

Samsung Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti, arkada hem gece hem de gündüz önemli anıları yakalayabilen üç kamera kurulumu ve tek bir şarjla tam bir gün dayanabilen uzun bir pil ömrü ile geliyor. Kompakt ve şık bir cihaz istiyorsanız Galaxy S22, 2022’de alabileceğiniz en iyi cihazlardan biridir.

PBI Samsung Galaxy S22 Pembe Altın

Samsung Galaxy S22 Artı

Samsung Galaxy S22 Plus, daha büyük bir 6,6 inç ekrana sahiptir ve standart Galaxy S22 ile aynı 4nm amiral gemisi yonga seti ile birlikte gelir. En iyi ve en unutulmaz anlarınızı yakalamak için üç kamerası vardır ve düşük ışıkta daha iyi performans için gelişmiş gece fotoğrafçılığı özelliklerine sahiptir. Samsung’un en iyi amiral gemisi cihazı, tüm temel özellikleri ve iyi bir önlem için biraz daha fazlasını içeriyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra Bordo

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, Galaxy S serisindeki en gelişmiş akıllı telefon. Devasa bir ekranı, amiral gemisi bir yonga seti, bol miktarda RAM ve depolama alanı ve sevilen S Pen’i var. Nihai ve en iyi akıllı telefon deneyimini arıyorsanız, Galaxy S22 Ultra ile yanlış gidemezsiniz.