Bunlar, Black Friday’in sunduğu en iyi kulaklık fırsatları


Kara Cuma indirim sezonu şu anda tüm hızıyla devam ediyor ve ses ekipmanlarında bazı fırsatlar elde etmek istiyorsanız, Amazon’da, Best Buy’da veya seçtiğiniz herhangi bir başka perakendecide en iyilerini bulmak sıkıcı bir iş olabilir. Sizi zahmetten kurtarmak için, birinci sınıf kulaklıklardan farklı fiyat noktalarında uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklıklara kadar geniş bir ses ürünleri yelpazesindeki en iyi fırsatlardan bazılarını bir araya topladık. Hemen konuya geçelim:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Birinci sınıf kulak üstü kulaklıklarda en iyi Black Friday fırsatları

Sony WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklık

Sony WH-1000XM4 kulaklık, büyük beğeni toplayan bir önceki modelin başarısını temel alıyor ve kusursuz çoklu cihaz eşleştirme desteği ekleyerek formülü daha da geliştiriyor. Genellikle 349,99 ABD doları olan fiyatları, şu anda 278 ABD doları gibi tatlı bir indirimli fiyatla yakalayabilirsiniz ki bu, ancak bir ay önce piyasaya sürülen bir cihaz için çok perişan değil.

Ancak, istenen fiyat çok fazlaysa, eski Sony WH-1000XM3 kulaklıkları alabilir ve müthiş gürültü önleme çıktılarının keyfini çıkarabilirsiniz. Başlangıçta 300 doların üzerinde bir fiyata piyasaya sürüldü, şu anda Amazon’dan 224,99 dolardan bir tane satın alabilirsiniz.

Sony WH-1000XM4’ü satın alın

Sony WH-1000XM3’ü satın alın

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700

Ancak, bir Bose hayranıysanız ve ses ürünlerinin sonik imzasını seviyorsanız, Bose QuietComfort 35 II orada bulabileceğiniz en iyi gürültü önleyici kulaklıklardan biridir. Genellikle 299 dolara satılırlar, ancak şu anda 199 dolara satın alıyorsunuz. Bose evinden bir başka seçenek de, şu anda 379 $ olan normal fiyattan 299 $ ‘a düşen gürültü önleyici Kulaklık 700’dür.

Bose Headphones 700 Satın Alın

Bose QuietComfort II’yi Satın Alın

Uygun fiyatlı gürültü önleyici kulaklıklarda Kara Cuma fırsatları

Jabra Elite 85h Gürültü Önleyici Kulaklık (Sol) ve Sennheiser HD 458BT Gürültü Önleyici Kulaklık (Sağ)

Önceliğiniz gürültü engelleme ise ancak ANC kulaklıklara bir servet harcamak istemiyorsanız, sizin için de birkaç harika fırsat var. Jabra Elite 85h Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklıklar, şu anda Amazon’daki 249,99 $’lık normal fiyat etiketinden 149,99 $’a satılan harika bir su geçirmez kulaklık çiftidir.

Daha da uygun fiyatlı bir alternatif, Sennheiser – HD 458BT Kablosuz Gürültü Engellemeli Kulaklıklardır. 30 saatlik bir pil ömrü sunuyorlar, çok çeşitli ses codec’lerini destekliyorlar ve şu anda sadece 99 $ gibi karşı konulamaz bir fiyata, normal fiyatları üzerinden %50 indirimle sunuluyorlar.

Jabra Elite 85h satın alın

Sennheiser – HD 458BT’yi Satın Alın

Premium TWS Kulaklıklarda en iyi Black Friday fırsatları

Jabra Elite 75t, Sony WF-1000XM3 ve Apple AirPods Pro

Birinci sınıf gerçek kablosuz kulaklıklarda bulabileceğiniz en iyi Kara Cuma fırsatlarından biri, şaşırtıcı bir adla başlar: Apple. Aktif gürültü önleme ile donanmış olan AirPods Pro, Best Buy’da 250 ABD Doları olan normal fiyattan şu anda yalnızca 199,99 ABD Doları’ndan alınabilir.

Bir alternatif arıyorsanız, Sony WF-1000XM3 tasarımı, ses kalitesi ve ANC çıkışıyla büyük beğeni topladı. Şu anda, 229,99 $ ‘lık normal fiyatlarının çok altında, 168 $’ dan satılıyorlar. Diğer bir sağlam alternatif ise Jabra Elite 75t gürültü önleyici kulaklıklardır. Uzun süre dayanan bu sağlam kulaklıklar, 179,99 ABD Doları olan piyasa fiyatından 139,99 ABD Dolarına sizin olabilir.

Apple AirPods Pro’yu satın alın

Sony WF-1000XM3’ü Satın Alın

Jabra Elite 75t’yi satın alın

Orta Sınıf TWS Kulaklıklarda En İyi Kara Cuma Fırsatı

Powerbeats Pro, Samsung Galaxy Buds+, Samsung Galaxy Buds Live ve Jaybird Vista True kulaklıklar

Bir çift iyi kablosuz kulaklık için her zaman bir ton para harcamak zorunda değilsiniz. Şu anda, TWS kulaklıklarda alabileceğiniz en iyi fırsat Samsung Galaxy Buds Live’dır. Bu fasulye şeklindeki kulakiçi kulaklıklar ANC sunar ve şu anda Samsung’un web sitesinde takas teklifiyle yalnızca 119,99 ABD dolarına satılıyor, bu da normal 170 ABD doları talep fiyatından çok daha düşük. ANC’siz olmanız durumunda, Samsung Galaxy Buds +, takas indirimi yoluyla normal piyasa değeri olan 149.99 $ ‘dan 89.99 $’ lık müthiş bir değer.

Samsung Galaxy Buds Live’ı Satın Alın

Samsung Galaxy Buds+ Satın Alın

Bir fitness meraklısıysanız, Jaybird Vista, şu anda 179,99 $ olan sokak fiyatının çok altında, yalnızca 99,99 $ karşılığında satışta olan, askeri düzeyde dayanıklılığa sahip harika bir su geçirmez kulaklık çiftidir. Ve önceliğiniz güçlü bir ses ve yüksek konfor ise, Beats Powerbeats Pro 159,99 $’lık iyi bir pazarlık, bu da Best Buy’daki 249,99 $’lık normal fiyatına göre oldukça indirimli.

Jaybird Vista’yı Satın Alın

Beats Powerbeats Pro’yu Satın Alın

Uygun Fiyatlı TWS kulaklıklarda En İyi Kara Cuma Fırsatları

Sony WF-XB700, Jabra Elite 65t, Skullcandy Sesh Evo ve JBL Tune 225 TWS kulaklık başlıkları

Uygun fiyatlı bir TWS kulaklık arayışındaysanız, güçlü bas çıkışı ve rahat kulak içi tasarımıyla Sony WF-XB700 EXTRA BASS, doğru olan en iyi seçenektir. Genellikle 130 $ ‘a giden 68 $’ lık indirimli fiyatları onları harika bir satın alma haline getiriyor. Mükemmel ses kalitesi sunan bir diğer uygun fiyatlı TWS kulaklık çifti, şu anda sadece 69,99 ABD Doları olan ve 120 ABD Doları olan sokak değerinin çok altında olan Jabra Elite 65t’dir.

Sony XF-XB700’ü satın alın

Jabra Elite 65t’yi satın alın

Bir başka harika TWS kulaklık seçeneği, ancak çok sayıda AI akıllısına sahip olan, her zaman açık Alexa ile Amazon’un kendi Echo Buds’udur. Ayrıca, gereksiz ses sinyallerini filtrelemek için Bose’un Aktif Gürültü Azaltma teknolojisine de güvenirler. Şu anda, 130 $ olan normal fiyatından 79.99 $’a satın alınabilirler.

Skullcandy Sesh Evo, çeşitli canlı renklerde gelir, dengeli bir ses çıkışı sunar ve şu anda Best Buy’da 59,99 $ olan normal fiyattan çok daha düşük olan 24,99 $ gibi çok ucuz bir fiyata kapılmaya hazır.

Amazon Eko Tomurcukları Satın Alın

Skullcandy Sesh Evo’yu Satın Alın

Şu anda Best Buy’da 84,99 $ değerinden tatlı bir fiyat olan 34,99 $’a giden Skullcandy Indy gerçek kablosuz kulaklıklara da göz atabilirsiniz. Hiyerarşide biraz daha yükseğe çıkan JBL Tune 225TWS, bir gövde tasarımı ve 49,99 ABD Doları karşılığında daha iyi ses kalitesi vaadi sunuyor; bu, normal 49,99 ABD Doları fiyat etiketinde doğrudan %50 indirim anlamına geliyor.

Skullcandy Indy’yi Satın Alın

JBL Ayar 225