Bunlar, Amazon Prime Day sırasında sunulan en son Echo fırsatlarıdır.


Prime Day boyunca seçili Amazon Echo cihazlarında yüzde 70’e varan indirimler alıyoruz, öyleyse ne bekliyorsunuz? Onları kontrol et!


Birkaç Amazon Echo cihazı da dahil olmak üzere en iyi Prime Day fırsatlarından bazılarını zaten listeledik ve bunları buradan kontrol edebilirsiniz. Ancak, bakmanız için satışta olan birkaç cihaz daha gördük. İlk olarak, birinci sınıf ses, akıllı ev merkezi ve Alexa ile gen-4 Amazon Echo’ya sahibiz ve 40 $ indirim aldıktan sonra 60 $ ‘a satıyoruz, bu da yüzde 40 tasarruf anlamına geliyor ve sizinkini üç farklı renk seçeneğinden herhangi birinde alabilirsiniz. Daha küçük Echo Dot da satışta, ancak bu yüzde 50’lik büyük bir indirim alıyor, yani 35 $ ‘lık bir indirimden sonra sadece 25 $’ a bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Echo varyantlarını arıyorsanız, saatli Amazon Echo Dot akıllı hoparlör ve Alexa şapka şu anda 25 $ indirim alıyor, böylece 35 $ karşılığında bir tane kapabilirsiniz. Bu hoparlör, normal Echo hoparlörlerinizin tüm harika özelliklerine ek olarak dahili bir saat sunar.
Ve bu hoparlörlerden birini çocuğunuzun odasına sokmak istiyorsanız. Ebeveyn denetimlerine sahip ve güzel bir Tiger veya Panda özel boya işi olan Echo Dot Kids, aynı 25 $ indirimi alıyor, yani yerleşik saatli Echo Dot ile aynı fiyata alabilirsiniz. Ve biraz daha tasarruf etmek istiyorsanız, yüzde 50 indirim alan önceki nesil Echo Dot’u da seçebilirsiniz, yani sizinkini 20 dolara alabilirsiniz. Ayrıca, yüzde 70’lik büyük bir indirimden sonra 15 $ karşılığında yeni bir Echo Auto ekleyebilirsiniz, bu da 35 $ tasarruf anlamına gelir. Ancak, bu Amazon Prime Day fırsatlarından tam olarak yararlanmak için Prime Üye olmanız gerektiğini unutmayın.