Bunlar 2023’teki en iyi MacBook aksesuarları


İşte 2023’teki en iyi Macbook aksesuarları. Şu anda satın alabileceğiniz en iyi kabloları, dongle’ları, rıhtımları, taşınabilir sabit diskleri, monitörleri ve fareleri bulduk


Hızlı Linkler

 • Kablosuz Kulaklıklar ve Kulaklıklar
 • En yeni MacBook dizüstü bilgisayarlarda bu fırsatlara göz atın

MacBook’lar piyasadaki en güçlü dizüstü bilgisayarlardan bazılarıdır ve kullanım kolaylığı ve yüksek performansları nedeniyle sevilirler. Mükemmel cihazlardır ve milyonlarca insan tarafından kullanılırlar. Yeni modern MacBook dizüstü bilgisayarlarda USB-C bağlantı noktaları bulunur ve MacBook Pro modelleri de kart okuyucuyu ve HDMI çıkışını geri getirir. Apple ayrıca, yeni Apple M2 Pro ve M2 Max yongaları tarafından desteklenen en yeni 14.2 ve 16.2 inç MacBook Pro (2023) dizüstü bilgisayarlarını da tanıttı. Yeni Pro makinelerinin yanı sıra, şirket yeni M2 ve M2 Pro Mac mini bilgisayarları da tanıttı. Burada, MacBook dizüstü bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için bugün alabileceğiniz en iyi aksesuarlardan bazılarını göstereceğiz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

İşte şu anda satın alabileceğiniz en iyi iPhone’lar! Bugün en iyi iPhone’u almak için rehberimizi ziyaret edin!


USB kabloları

MacBook’unuzda yapmak istediğiniz işten bağımsız olarak yüksek kaliteli bir USB kablosuna sahip olmak çok önemlidir. İster şarj etmek, ister veri aktarmak veya çevre birimlerini ve aksesuarları bağlamak olsun, her zaman yedek bir tane bulundurmaya değer.

 • PBI Apple USB-C - Lightning Kablosu

  Apple USB-C – Lightning Kablosu

  Yalnızca iPhone’unuzu, iPad’inizi veya hatta artık üretilmeyen iPod veya AirPod’unuzu bağlamak istiyorsanız, bu kablo cihazlarınızı senkronize etmenizi ve şarj etmenizi sağlar. Sadece içerik aktarmak için değildir ve uyumlu cihazlarla hızlı şarjı destekler.

 • PBI Apple USB-C Şarj Kablosu

  Apple USB-C Şarj Kablosu

  1M ve 2M olmak üzere iki boyutta mevcuttur. iPad’lerinizden ve diğer USB-C özellikli aygıtlardan Mac’inize veri aktarmanıza olanak tanır ve ayrıca şarj etmeyi de destekler.

 • PBI Apple Thunderbolt 3 Kablosu

  Apple Thunderbolt 3 Kablosu

  Apple Thunderbolt 3 kablosu çoğu MacBook dizüstü bilgisayarı destekler. MacBook’ları ve iPad’leri 100W’a kadar şarj edebilir ve 40Gbps’ye kadar aktarım hızlarını destekler. Kablo ayrıca 10Gbps’ye kadar USB 3.1 Gen 2 aktarım hızlarını ve video çıkışını destekler. Bu acil durumlar için olmazsa olmazdır.

 • Anker 333 USB-C kablosu

  Anker 333 USB-C kablosu

  Anker 333 USB-C kablosu, 3,3 ft uzunluğunda iki şarj kablosu içerir. Bunların her ikisi de 100W’a kadar şarj hızlarını destekleyerek tabletler, akıllı telefonlar ve hatta dizüstü bilgisayarlar için idealdir. Üç renk ve üç boyutta mevcuttur.

 • USB kablosu

  Belkin USB-C – USB-C Kablosu

  Belkin’in tanınmış bir aksesuar markası olduğundan daha önce bahsetmiştik, ancak bu en iyi şarj kablolarından biri olabilir. 10Gbps’ye kadar veri aktarım hızlarını ve 100 Watt hızlı şarj desteğini destekler.

 • Z Fold 3 kablolar

  Belkin 100 Watt 3.1 USB-C – USB-C Şarj Kablosu

  Anker, tanınmış bir başka aksesuar markasıdır ve bu seçenek, daha pahalı seçeneklerden birinin fiyatı için Hızlı Şarj destekli iki kablo sağlayacaktır.

 • Baseus USB-C 100W kablo (2'li paket)

  Baseus USB-C 100W kablo (2’li paket)

  Baseus USB-C kablosu 2’li bir pakette gelir ve 100W’a kadar destekler. Akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra Nintendo Switch ve diğer cihazlar da dahil olmak üzere en sevdiğiniz cihazları kolayca şarj edebilir. Bir pazarlık peşindeyseniz, bu mükemmel bir alternatiftir.

 • UGREEN USB-C 100W kablo (2'li paket)

  UGREEN USB-C 100W kablo (2’li paket)

  UGREEN 100W USB-C – USB-C kablosu, akıllı telefonunuzu, dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi, oyun konsolunuzu ve diğer cihazlarınızı şarj etmek için mükemmeldir. 2’li paket kablo, 1,6 ft’den 10 ft’ye kadar değişen çeşitli boyutlarda gelir.

 • Anker USB-C kablosu (2'li paket)

  Anker USB-C kablosu (2’li paket)

  Anker USB-C kablosu, aynı USB-C – USB-A kablolarından ikisine sahip kutuda bulunur. Bunların her biri 6ft uzunluğundadır, hareket halindeyken ve evde şarj etmek için mükemmeldir. 15W’a (3A / 5V) kadar hızlı şarjı destekler ve çoğu akıllı telefon, tablet ve diğer cihazlarla çalışır.

Rıhtımlar ve Dongle’lar

Yeni MacBook’lar çoğumuzun kullanmak istediği bağlantı noktalarına sahip olsa da, USB-C dışındaki bağlantı noktalarını kullanan birkaç aygıtınız olabilir. Bu gibi nadir durumlar için size bir dongle önerebiliriz, ancak kendinizi sık sık daha fazla ve farklı limanlar isterken bulursanız, rıhtımlar en iyi arkadaşınızdır.

Dongle’lar sinir bozucu olabilir ve neredeyse her zaman bir çeşit rahatsızlığa neden olurlar. Yine de, onlar en iyi accebüyük bir yuva taşımanıza gerek kalmadan mevcut bağlantı noktalarınıza ek aygıtlar bağlamanıza yardımcı olacak ssories. İşte zamandan tasarruf etmemize yardımcı olan favori dongle’larımız.

 • Anker USB-C Hub

  Bu listedeki ilk seçenek gibi kompakt olsa da, Anker USB-C Hub, kablosu nedeniyle biraz farklı bir tasarıma sahiptir ve ayrıca ek bir USB-A bağlantı noktası ve SD Kart yuvaları için 3.5mm jakın yerini alır.

 • Satechi USB-C On-The-Go Adaptörü

  Satechi İnce Çok Bağlantı Noktalı Adaptör V2, taşıyacak daha az şeye sahip olmayı tercih ediyorsanız seçmek için mükemmel bir seçenektir. İki USB-A bağlantı noktası, bir USB-C bağlantı noktası, SD Kart yuvaları (mikro ve standart) ve bir HDMI bağlantı noktası sunarak, boyutu için çok yönlü bir seçenek haline getirir.

 • CalDigit TS3 Plus Thunderbolt 3 Bağlantı İstasyonu

  CalDigit TS3 Plus Thunderbolt 3 yerleştirme istasyonu, iki Thunderbolt 3 ve DisplayPort desteği de içeren toplam 15 bağlantı noktasına sahiptir.

 • Lasuney USB-C Çok Bağlantı Noktalı Hub

  Lasuney’nin bu uygun fiyatlı 13’ü 1 arada seçeneği, 3.0 standardının üçünü ve 2.0’a sahip ikisini içeren beş USB bağlantı noktası sunar. İkincisi çevre birimlerine bağlanabilirken, diğer üçü veri aktarımı gerçekleştirir. Ayrıca gerekirse bir gigabit ethernet bağlantı noktası ve CTIA standardı 3,5 mm ses-mikrofon bağlantı noktası da vardır.

 • PBI Anker USB C Hub

  Anker 541 USB-C Hub

  Anker 541 USB-C Hub, cihazınıza birden fazla aksesuar bağlamak için basit ve çok yönlü bir yol sunar. Tek bir USB-C bağlantı noktası, ekranlar, depolama ve ses aygıtları dahil olmak üzere çeşitli donanımlarla çalışacak şekilde genişletilebilir. Ayrıca iki farklı kaplamaya sahiptir: Gümüş ve Uzay Grisi.

 • UGREEN USB-C Merkezi

  UGREEN’in bu seçeneği, bankayı kırmadan birkaç çevre birimini bağlamak isteyenler için mükemmeldir. 4 USB-A bağlantı noktası farelere, klavyelere, HDD’lere veya SSD’lere bağlanabilir. Bu hub’ı bir mobil cihazla kullanıyorsanız, mikro USB bağlantı noktası üzerinden güç sağladığınızdan emin olun. Bunu yapmak, aksi takdirde çalışmayabilecekleri için belirli harici depolama modellerinin çalışmasına izin verecektir.

 • Çift Konnektörlü Anker USB-C Kart Okuyucu

  microSD kartınızda çok fazla dosya varsa ve bunlara Galaxy S22 cihazınızdan erişmek istiyorsanız, Anker 2’si 1 arada Kart Okuyucu sizin için mükemmel bir cihazdır. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak tüm fırsatlara göz atın.

 • Çift Konnektörlü Anker USB-C Kart Okuyucu

  Anker PowerExpand+ 2’si 1 arada Kart okuyucu

  Anker’in Çift Konektörlü USB-C Kart Okuyucusu, microSD kartı herhangi bir cihazınızla kullanma özgürlüğü sunar. USB C yuvasını kullanarak microSD’nizdeki fotoğrafları saklayabilir ve USB-A veya USB-C bağlantı noktasını kullanarak bilgisayarınıza kaydırabilirsiniz.

 • Anker PowerExpand Ethernet Hub

  Apple’ın dahili depolama yükseltmeleri için talep ettiği fiyatlarla, çok fazla veri depolayabilen bir cihaz almak pahalı olabilir. Bu nedenle Anker PowerExpand SSD, dahili 256GB SSD’sine yardımcı olabilecek bir seçenektir. Hub’da ayrıca iki USB-A 3.0 bağlantı noktası, bir USB-C PD bağlantı noktası ve bir HDMI bağlantısı bulunur.

Taşınabilir SSD’ler ve HDD’ler

MacBook’unuzu satın alırken yüzlerce dolar harcamadığınız sürece, kendinizi az yer bulabilirsiniz. Korkmayın, taşınabilir SSD ve HDD fiyatları son birkaç yılda önemli ölçüde düştü ve her zamankinden daha uygun fiyatlı. İşte depolama alanınızı artırmak için en iyi seçimlerimiz.

 • SAMSUNG T5 Taşınabilir SSD

  Samsung T5 Taşınabilir SSD

  Samsung T5 taşınabilir SSD, en iyi depolama cihazlarından biridir. 540MB/sn’ye kadar okuma hızlarını destekler ve ucuzdur. Bankayı kırmadan depolama alanlarını genişletmek isteyenler için mükemmeldir ve çoğu modern dizüstü bilgisayar ve akıllı cihazla uyumludur.

 • PBI Samsung T7 SSD

  Samsung T7

  Samsung T7 SSD, büyük miktarda veri depolamak için harika bir araçtır, ayrıca 10 Gbps’ye kadar okuma ve yazma hızları sunar. Kompakt tasarımı ve yüksek depolama kapasiteleri, özellikle iş akışınız fotoğraflar, videolar veya diğerleri gibi büyük dosyalarla çalışmayı içeriyorsa, onu bir zorunluluk haline getirir.

 • PBI WD 2TB My Passport SSD Harici Taşınabilir

  WD 2 TB My Passport SSD Harici Taşınabilir

  WD My Passport harici SSD, birçok depolama katmanında ve renginde gelir. USB 3.2 Gen 2 ve USB-C sistemlerini destekler ve 1000MB / s’ye kadar arkada ve yazabilir. Darbeye ve titreşime dayanıklıdır ve daha iyi güvenlik için 256 bit AES donanım şifrelemesine sahiptir.

 • PBI Samsung T7 Kalkanı

  Samsung T7 Kalkanı

  Samsung T7 Shield sağlam ve sağlamdır. Toza ve suya karşı IP65 derecesine sahiptir ve 1000MB / s’ye kadar aktarım hızlarını destekler. Kapasitelerini genişletmek ve bir şeyleri korumak isteyenler için mükemmel bir taşınabilir depolama sürücüsüdür.

 • PBI Önemli X6 Taşınabilir SSD

  Önemli X6 Taşınabilir SSD

  Crucial X6 taşınabilir SSD, USB 3.2’yi ve 800MB/sn’ye kadar aktarım hızlarını destekler. 4 TB’a kadar depolama alanına sahiptir ve MacBook’lar, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve hatta oyun konsolları dahil olmak üzere çok çeşitli farklı cihazlarla çalışır.

 • PBI LaCie Sağlam SSD

  LaCie Sağlam SSD

  Muhtemelen, muhtemelen LaCie’nin ürünlerini etrafta görmüşsünüzdür. İster YouTube’da ister bir kafede olsun, genellikle içerik üreticiler ve genel kullanıcılar tarafından kullanılır. Sağlam, IP67 suya ve toza dayanıklıdır ve 1050MB/sn’ye kadar aktarım hızlarına sahiptir.

 • Seagate Taşınabilir Harici Sabit Disk

  Seagate Taşınabilir Harici Sabit Diski, 20 TB’a kadar depolama alanına sahiptir ve eski dosyaları depolamak için mükemmel bir çözümdür. Ayrıca, aygıtınızın içeriğini saklamanıza olanak tanıyan Time Machine yedeklemesi olarak kullanılmak üzere de mükemmel bir seçimdir.

 • PBI Toshiba Canvio Temel Bilgileri

  Toshiba Canvio Temel Bilgileri

  Toshiba Canvio Basics, Amazon’daki en iyi derecelendirilmiş taşınabilir HDD’lerden biridir. macOS’i destekler ve kompakt ve taşınabilirdir. 4 TB’a kadar depolama alanına sahiptir ve tüm şarkılarınızı, dosyalarınızı ve diğer medya içeriğinizi depolamak için mükemmel bir çözümdür.

 • PBI Toshiba Canvio Gelişmiş HDD

  Toshiba Canvio Gelişmiş HDD

  Daha fazla renk arıyorsanız, Toshiba Canvio Advance HDD sizin için en iyi taşınabilir HDD olabilir. Bir yedekleme çözümü olarak kullanılabilir ve 4 TB’a kadar depolama alanına sahiptir. 2,5 inçlik form faktörü de şıktır ve soru masasına ve sırt çantasına kolayca sığabilir.

Fare

Apple’ın MacBook’lardaki Magic trackpad’i piyasadaki en iyisidir, ancak bazen fiziksel bir fareye sahip olmak hayatı kolaylaştırabilir. İşte paranın 2023’te satın alabileceği en iyi, en duyarlı ve ergonomik fareler.

 • Logitech MX Master 3S

  Logitech MX Master 3S

  Logitech MX Master 3S, özelleştirilebilir hassasiyet için yükseltilmiş 8K DPI sensöre sahip, her türlü yüzeyi izleme olanağı sunan kablosuz bir bilgisayar faresidir. Ayrıca,% 90 daha az gürültü ile tatmin edici bir his için sessiz tıklamalar sunar. Yükseltilmiş özelleştirme yazılımı, düğme özelleştirmeye ve optimize edilmiş iş akışına izin verir.

 • Mac için MX Master 3

  Logitech MX Master 3

  Logitech MX Master 3, en iyi ve en ergonomik bilgisayar farelerinden biridir. Hassas izleme için 4.000 DPI sensöre sahiptir ve uygulama bazında farklı hareketlerden ve özelliklerden yararlanmanızı sağlayan benzersiz özelliklere sahiptir.

 • Apple Magic Mouse 2 (Sihirli Fare) 2

  Apple’ın Magic Mouse’u, çoğu Mac kullanıcısının işletim sisteminin hareket tabanlı kontrol şemasını kullanmaya devam etmek istiyorlarsa göz önünde bulundurmaları gereken varsayılan bir seçenektir. Cihaz şüpheli bir şarj kurulumuna sahipken, iPhone’larla birlikte paketlenmiş bir Lightning kablosuyla şarj olur ve kolaylık için puan verir. Ayrıca Mac’inize Bluetooth üzerinden bağlanır.

 • Logitech MX Her Yerde 3

  Mac için MX Anywhere 3, MX Master’a çok benzeyen bir aksesuardır. Ancak, hassas kontrole ve daha ince bir tasarıma yönelik daha uygun maliyetli bir yaklaşım için hareket özelliğinden ve ekstra kaydırmadan vazgeçer. Mac sürümü Unifying Alıcı olmadan gelir ve yalnızca Bluetooth üzerinden bağlanır. Tek bir şarjla 70 günlük pil vaat ediyor ve meyve suyuna ihtiyaç duyduğunda bir USB C Bağlantı Noktasına sahip.

 • Logitech MX Dikey Fare

  MX Vertical, ileri düzey kullanıcılar için mükemmel bir faredir. Logitech’in üç farklı bilgisayar arasında kullanmanıza izin veren Akış Teknolojisi ile birlikte gelir. Bluetooth veya Unifying USB Alıcısı aracılığıyla herhangi bir cihaza bağlanabilir. Cihaz, tek bir şarjla dört aylık bir pil olduğunu ve USB C Bağlantı Noktası üzerinden bir dakikalık bir şarj oturumunun üç saat boyunca güç bırakabileceğini iddia ediyor.

 • Apple Magic İzleme Dörtgeni 2

  Bazen, bir dizüstü bilgisayarda en iyi izleme dörtgenine sahip olmak yeterli olmayabilir ve ikincil bir tuş takımına sahip olmak iş akışınızı artırabilir ve birden fazla görevi yönetmeyi kolaylaştırabilir. Apple Magic Trackpad 2, piyasadaki en iyisidir.

Monitör

Monitörler, görüntüleme alanınızı genişletmenin ve çoklu görevleri daha iyi yapmanın harika bir yoludur. İki ekran kullanarak, ister göz atıyor olun, ister Excel sayfaları üzerinde çalışıyor veya Reddit’te kedi resimlerine bakıyor olun, kendinizi daha üretken bulabilirsiniz. İşte en iyi seçimlerimiz.

 • LG OLED Flex LX3 Ürün Görüntüsü

  LG OLED Flex (LX3)

  LG OLED Flex (LX3), tek bir düğmeye basarak düzden kavisli (900R) modele geçerek form değiştirme özelliğine sahiptir. 120Hz destekli 42 inç OLED ekran arıyorsanız kontrol etmek için harika bir cihaz!

 • Dell UltraSharp U2720Q 27 inç 4K Monitör

  Dell’in UltraSharp 4K monitörü tüm kutuları kontrol eder. Büyük bir 27 inç 4K p’ye sahiptirCanlı renklere sahip anel ve istediğiniz gibi ayarlamak için birçok seçenek var. Diğer ekranları ve çevre birimlerini bağlamak için iki USB-C bağlantı noktası, üç USB-A bağlantı noktası, bir DisplayPort ve bir HDMI bağlantı noktası vardır. Ayrıca dizüstü bilgisayarınızı USB-C üzerinden şarj edebilir.

 • PBI Apple Stüdyo Ekran

  Apple Stüdyo Ekranı

  Apple Studio Display muhtemelen çoğu insan için genel bir özelliktir, ancak fiyatı profesyoneller ve olağanüstü yapı kalitesini, mükemmel doğruluğu ve Apple ürünleriyle mükemmel uyumluluğu takdir edenler için haklı olabilir.

 • LG 34BK95U-W UltraFine

  Bu, 4K, 3840×2160 çözünürlüğe, geniş görüntüleme açısı için gelişmiş IPS teknolojisine ve MacBook Air’iniz için çarpıcı görüntülere sahip 32 inç bir monitördür. Yüzde 95 DCI-P3 ve Display P3’ü, sRGB ve Rec. 709 renk uzaylarının yüzde 100’ünü ve 10 bit rengi destekler.

 • BenQ PD3220U 32 inç 4K

  60Hz yenileme hızına sahip 32 inç 4K UHD VA Panel, net, çarpıcı ultra yüksek çözünürlüklü görüntüler ve düşük enerji kullanımı sunar. Şık ve ince ultra ince çerçeve tasarımına sahip oluyorsunuz.

 • PBI ASUS ZenScreen MB16ACE

  ASUS ZenScreen MB16ACE

  Her zaman hareket halindeyseniz, ikincil bir arkadaş isteyebilirsiniz. Bunun için Asus ZenScreen mükemmel bir çözüm olabilir. 15.6 inçlik bir ekrana sahiptir ve USB-C ile güçlendirilmiştir. Dışarıdaki en parlak ekran değil, ancak en çok ihtiyacınız olduğunda verimli bir şekilde çalışmanıza izin veriyor.

Kablosuz Kulaklıklar ve Kulaklıklar

İster evde, ister yoğun dünyadan uzaklaşmaya çalışın, ister bir kafede, molanızda içerik tüketmeye çalışın, kablosuz kulaklıklar odaklanmanıza veya kısa bir süre için her şeyden uzaklaşmanıza yardımcı olmada hayati bir rol oynar. MacBook’lar Apple cihazlarıyla en iyi şekilde çalışır ve doğal olarak, AirPods’u en iyi seçenek olarak önereceğiz – özellikle de zaten ekosistemdeyseniz – ancak, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç ürün daha ekledik.

En iyi kablosuz kulaklıkları ve en iyi ses deneyimini elde etmek isteyenler için bazı kablosuz kulaklıkları dahil ettik.

 • AirPods 2. Nesil PBI PNG

  Apple AirPods 2. Nesil

  Uzamsal Ses veya Kayıpsız ses sunmamasına rağmen, bu AirPod’lar hala Apple cihazınız için satın alabileceğiniz en iyiler arasındadır. AirPods 2nd Gen iCloud eşzamanlama, kulak içi algılama, “Hey Siri”, hızlı eşleme ve daha fazlasına sahiptir. Bu fiyat için, kesinlikle iPhone’unuz için satın alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan biri.

 • Apple AirPods 3

  Apple AirPods 3

  AirPods 3, Apple’ın en yeni nesil kablosuz kulaklıklarıdır. Uzamsal Ses, Uyarlanabilir EQ’yu destekler ve müzik dinlerken, film izlerken veya arama yaparken kulaklıkları kolayca kontrol etmenizi sağlayan kuvvet sensörlerine sahiptir. Kulaklıklar tere ve suya dayanıklıdır ve tek bir şarjla 6 saate kadar veya MagSafe şarj kutusu tarafından sağlanan 30 saate kadar dayanabilir.

 • PBI Apple AirPods Pro 2. Nesil

  Apple AirPods Pro (2. nesil)

  İkinci nesil AirPods Pro, giyilebilir cihazı kazananımız Sony WF-1000XM4’e çok yaklaştırıyor. Her ikisini de kullandıktan sonra, AirPod’ların artık ses performansı açısından Sony WF-1000XM4 ile daha karşılaştırılabilir olduğunu söyleyebilirim. Gürültü Önleme de harika! Bunlar artık Sony’nin gerisinde kalmıyor ve yakın bir ilk. Ve her zaman olduğu gibi, bir iPhone’u kavgaya atın ve bu kulaklıklarla sunulan entegrasyon onu tamamen farklı bir top oyunu haline getiriyor.

 • Apple AirPods Max

  Apple AirPods Max

  Apple AirPods Max, her kulaklıktaki Apple H1 çipinden güç alıyor ve gürültüyü iptal etmek için sekiz mikrofon içeriyor. Apple kullanıcıları için en iyi kablosuz kulaklıklardan biridir ve tek bir şarjla 20 saate kadar dayanabilir.

 • Sony WH1000 XM5 Ürün Görüntüsü

  Sony WH-1000XM5

  Sony WH-1000XM5, yenilmesi zor olan Gürültü Önleme performansıyla ortaklaşa daha ayrıntılı ses vaat eden rafine bir tasarıma ve ses donanımına sahiptir! 399 $ ‘dan başlıyor ve ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunan rahat bir çift kulaklık arıyorsanız alabileceğiniz seçenek.

 • Sony WH-1000XM4 Mavi

  Sony WH-1000XM4

  Sony WH-1000XM4, uzun saatler boyunca kullanım, 30 saate kadar kesintisiz müzik, aktif gürültü engelleme ve daha fazlası için konforlu bir tasarıma sahiptir.

 • Sony WF-1000XM4 Siyah

  Sony WF-1000XM4

  Sony WF-1000XM4, kulaklık form faktöründe mümkün olan en iyi ses performansını ve mükemmel bir dinleme deneyimini istiyorsanız elde edebileceğiniz kulaklıklardır. Tek bir şarjla sekiz saatlik dinleme süresi sağlar ve DSEE Extreme, Bluetooth 5.2 ve endüstri lideri gürültü önleme performansı gibi özelliklere sahiptir.

 • Bose QuietComfort EarTomurcuklar 2

  Bose QuietComfort Kulaklıklar 2

  En iyi sesi veren ve en iyi gürültü önleyici kablosuz kulaklıkları arıyorsanız, Bose QuietComfort Earbuds 2, 2022’de açık ara kazanandır. Bu kulaklıklar kulaklık benzeri bir deneyim sunar ve gürültü engelleme şimdiye kadar duyduğumuz en iyi şeydir.

 • Bose QuietComfort QC 45

  Bose QuietComfort 45

  Bose QC45, uzun ömürlü bir batarya, konforlu tasarım ve birinci sınıf bir his ile birlikte gelir. Ses kalitesi piyasadaki en iyilerden biridir ve Bose birkaç yıldır gürültü iptalinde önde gelen şirketlerden biridir.

 • Bose QuietComfort QC 35 II

  Bose QuietComfort 35 II

  Bose QC 35 II biraz modası geçmiş olabilir, ancak yine de paranın satın alabileceği en iyi ses getiren deneyimlerden birine sahiptir. Eski USB bağlantı noktasına aldırış etmiyorsanız, yine de mükemmel bir değerdir.

 • Google Pixel Tomurcukları Pro

  Google Pixel Tomurcukları Pro

  Google Pixel Buds Pro, yazılım devinin amiral gemisi kablosuz kulaklıklarıdır. Ses EQ, Aktif Gürültü Önleme, Şeffaflık modu, kablosuz şarj ve ihtiyacınız olan tüm Google Asistan özelliklerini içerir.

 • PBI Samsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro

  Samsung Galaxy Tomurcukları 2 Pro

  Samsung’un yeni Galaxy Buds 2 Pro’su, çevrenizdeki en yüksek sesleri bile susturmak için olağanüstü Akıllı Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahiptir ve inanılmaz bir stüdyo kalitesinde deneyim, IPX7 derecesi ve diğer harika özellikler sunar.

En yeni MacBook dizüstü bilgisayarlarda bu fırsatlara göz atın

 • PBI 16.2 inç macbook pro 2023 m2 pro max

  16.2 inç MacBook Pro (2023)

  En yeni 16.2 inç MacBook Pro (2023), yeni M2 Pro veya M2 Max destekli yongalarla donatılmıştır. 12 çekirdeğe kadar CPU, 38 çekirdeğe kadar GPU, 96G’ye kadar birleşik bellek ve 8 TB depolama alanı ile yapılandırılabilir. Taşınabilir ve son derece güçlüdür, grafik yoğun görevleri ve çoklu görevleri başka hiçbir cihazda olmadığı gibi yerine getirebilir.

 • PBI 14.2 inç macbook pro 2023 m2 pro max

  14.2 inç MacBook Pro (2023)

  En yeni 14.2 inç MacBook Pro (2023), yeni M2 Pro veya M2 Max destekli yongalarla birlikte gelir. Makine, 12 çekirdeğe kadar CPU, 38 çekirdeğe kadar GPU, 96G’ye kadar birleşik bellek ve 8 TB depolama alanına sahiptir. 2023’te piyasadaki en güçlü dizüstü bilgisayarlardan biri ve profesyoneller ve ileri düzey kullanıcılar için en iyi cihazlardan biri.

 • Apple MacBook Pro 16 inç (2021)

  Apple’ın 16 inç MacBook Pro’su piyasadaki en iyi Mac’lerden biri. Selefinden büyük ölçüde daha iyi performans gösteren tonlarca güçle birlikte gelir ve istediğiniz her şeyi ve ihtiyacınız olan her şeyi bağlamak için daha fazla bağlantı noktası elde edersiniz.

 • MacBook Pro 14 önden görünüm

  Apple MacBook Pro 14 inç (2021)

  Apple’ın en yeni MacBook Pro’sunda M1 Pro yonga seti, 120 Hz ProMotion Liquid Retina XDR ekran, MagSafe şarj desteği, 17 saate kadar pil ömrü, 1080p FaceTime HD kamera ve çok daha fazlası bulunuyor. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.

 • M2 13 inç MacBook Pro

  M2 Çipli MacBook Pro 13 inç

  Yeni 13 inç MacBook Pro, aynı eski tasarımı koruyor ancak tamamen yeni ikinci nesil Apple M2 yonga seti ile birlikte geliyor. Yeni yonga seti, son nesle göre% 20 daha iyi CPU performansı ve çok daha fazlasını sunuyor.

 • MacBook Air M2 2022

  MacBook Air M2

  Gücünü M2 Apple Silicon ile güçlendiren en yeni MacBook Air, M1 serisi çiplerden bile daha iyi performans sunuyor. Yeni MacBook Pro modellerine benzer yepyeni bir tasarım, hızlı dahili bellek, mükemmel pil ömrü ve çoklu görev, düzenleme ve hareket halindeyken çalışmak için ihtiyacınız olan tüm performansı sağlayan bir Apple M2 yonga seti ile birlikte geliyor.

 • Altın 2020 M1 MacBook Air

  Apple MacBook Air

  Apple’ın 2020 MacBook Air’i hala Cupertino’nun en iyi dizüstü bilgisayarlarından biri. Bir M1 çip, 13.3 inç Retina Ekran, tüm gün pil ömrü ve diğer harika özelliklere sahiptir.

 • Apple iMac (2021)

  Yeni Mac’inizde çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelen yeni 24 inç iMac’i elinize alın. M1 destekli en yeni iMac, Magic Keyboard ile renk uyumlu Magic Mouse ve daha fazlasını içerir.