Bunlar 2023’teki en iyi akıllı telefon kablosuz şarj cihazları


Akıllı telefonunuz için kablosuz şarj çözümü mü arıyorsunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz 15’ten fazla seçenekle, işte en iyi kablosuz şarj cihazları!


Akıllı telefonunuzu şarj etmek söz konusu olduğunda, kablosuz şarj mevcut en uygun seçeneklerden biridir. Kablosuz şarj ile, akıllı telefonunuzu şarj pedine yerleştirmeniz yeterlidir ve şarj işlemi, herhangi bir kablo veya kablo takmanıza gerek kalmadan başlar. Yeni bir kablosuz şarj cihazı için pazardaysanız, sizi koruyoruz. İşte bugün piyasadaki akıllı telefonlar için en iyi kablosuz şarj cihazlarından bazıları, aralarından seçim yapabileceğiniz 15’ten fazla seçenekle.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

 • PowerWave II PBI

  Anker PowerWave II

  Anker PowerWave II Pad, maksimum 15W şarj imkanı sunan Qi sertifikalı hızlı kablosuz şarj cihazıdır. iPhone’lar, Samsung Galaxy, Sony Xperia, Pixel ve AirPods dahil olmak üzere Qi özellikli tüm cihazlarla evrensel uyumluluk için zahmetsiz şarj, kaymaz silikon halkalar ve akıllı şarj modları içerir. Mevcut ürünün iki çeşidi vardır: Şarj Pedi ve Şarj Standı.

 • Logitech 10W kablosuz şarj cihazı

  Logitech 10W Qi Hızlı Şarj Kablosuz Şarj Cihazı

  Bu, Samsung telefonlara 9 W hızlı şarj gücü ve iPhone’lar için 7,5 W hızlı şarj gücü sağlayan Logitech 10W Qi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosuz Şarj Standıdır. Kompakt bir tasarıma sahiptir, bir masaya, masaya veya komodine düzgün bir şekilde oturur ve bir şarj LED göstergesine sahiptir. Kasa uyumludur ve aşırı şarj, aşırı ısınma koruması ve yabancı cisim algılama gibi yerleşik güvenlik mekanizmalarına sahiptir.

 • Courant Yakalama 3

  Courant Yakalama 3

  Şık ve Premium Seçenek

  Courant Catch 3 Belçika Keten Kablosuz Şarj İstasyonu, teknolojiyi yeni bir tasarım seviyesine yükseltmek için özel olarak üretilen şık ve üst düzey bir kablosuz şarj istasyonudur. Mat, renk uyumlu bir çerçeve ve kablo ile eşleştirilmiş yüksek kaliteli Belçika Keteninden yapılmıştır. Geniş bir 3 bobinli şarj alanı aracılığıyla 10W’a kadar şarj için kullanışlı, hızlı kablosuz şarj sunar.

 • Spigen Kablosuz Şarj Pedi PBI

  Spigen Kablosuz Şarj Pedi

  Evrensel Uyumluluk

  Spigen Universal Qi Kablosuz Şarj Cihazı, 15W hızlı kablosuz şarj sunar ve cihazlar için optimize edilmiş güç sağlar. Galaxy cihazlar için 10W, iPhone’lar için 7.5W ve Pixel cihazlar için 15W şarjı destekler. Stabilite için çift kaymaz ped, aşırı ısınma koruma teknolojisi ve 5 mm kalınlığa kadar kasa dostu şarj özelliğine sahiptir.

 • Spigen ArcField (MagFit) PBI

  Spigen ArcField (MagFit) Kablosuz Şarj Cihazı

  Apple iPhone için tasarlandı

  Spigen ArcField (MagFit), en yeni iPhone 14, 13 ve 12 serisi için manyetik kablosuz şarj cihazıdır. Sorunsuz bir şekilde hizalanmış mıknatıs, herhangi bir yönde sabit şarj sağlar. Birinci sınıf alüminyum alaşımından yapılmıştır ve yüksek kablosuz şarj hızları sunar. Ayrıca AirPods için 5W kablosuz şarj sağlayabilir. Cihazlarınızı aşırı ısınma ve kısa devre gibi zararlardan korumak için akıllı güvenlik özelliğine sahiptir.

 • Spigen Samsung Kablosuz şarj standı

  Spigen 15W Qi Kablosuz Şarj Standı

  Samsung için tasarlandı

  Spigen Qi True 15W Süper Hızlı Kablosuz Şarj Standı, Samsung Galaxy cihazları için tasarlanmıştır ve Samsung’un resmi sertifikalı şarj modülü ile gerçek 15W performans sunar. Galaxy Z Fold4, Z Flip 4, S22 ve daha fazlası gibi Galaxy cihazları için 15W süper hızlı kablosuz şarjı destekler. Kasa dostudur ve 5 mm kalınlığa kadar olan kasalar için şarj sağlar.

 • PBI Google Pixel Stand 2. Nesil

  Google Pixel Stand (2. nesil)

  Google Pixel Stand (2. nesil), Pixel Telefonlar ve Qi sertifikalı cihazlarla uyumlu hızlı şarj şarj cihazıdır. En yeni Pixel 7 ve 6 serilerini kablolu bir şarj cihazıyla aynı güçle kablosuz olarak şarj edebilir ve yüzlerce Qi sertifikalı cihazı 23W’a kadar güçle şarj edebilir. Serin ve sessiz bir tasarıma sahiptir ve şarj olurken telefonu serin tutan neredeyse sessiz bir dahili fana sahiptir.

 • Anker 313 PBI

  Anker 313 Kablosuz Şarj Standı

  Anker 313 Kablosuz Şarj Cihazı (Stand), Samsung Galaxy için 10W şarj ve iPhone’lar için 5W şarj sağlayan yüksek verimli bir yonga setine sahip Qi sertifikalı bir kablosuz şarj cihazıdır. Yatay yönde şarjı destekler. Kasa dostudur ve şarj etmeyi önleyecek manyetik ve metal ataşmanlar veya kartlar hariç, 5 mm kalınlığa kadar koruyucu kılıflardan doğrudan şarj edilebilir.

 • Belkin Kablosuz Şarj Standı 15W

  Belkin Kablosuz Şarj Standı 15W

  Bu Belkin Kablosuz Şarj Standı, QuickCharge 3.0 24W Şarj Cihazı güç kaynağı ile birlikte gelir ve 15W Hızlı Şarj özelliğine sahiptir. En yeni iPhone’larla uyumludur ve kesintisiz kablosuz şarj sunar. Hizalama ve şarj durumunu göstermek için entegre LED ışıklara sahip kullanışlı bir telefon standı tasarımına sahiptir. Ek olarak, hem yatay hem de dikey modlarda şarj edilmesine izin verir.

 • Apple MagSafe şarj aleti

  MagSafe şarj aygıtı

  Apple’ın MagSafe Şarj Aygıtı, aygıtınızın düzgün bir şekilde yerleştirildiğinden emin olmak için yüksek şarj hızları arıyorsanız basit bir kablosuz şarj çözümüdür. İPhone 12, iPhone 13 ve iPhone 14 serisindeki cihazları 15W’a kadar güçle şarj edebilir.

 • Belkin 3'ü 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı

  Belkin 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj Standı

  Belkin 3’ü 1 arada Kablosuz Şarj Cihazı, tüm Qi uyumlu akıllı telefonlar, Apple Watch’lar ve AirPod’lar dahil olmak üzere birden fazla cihazı aynı anda şarj edebilen hızlı bir şarj standıdır. Kullanışlı bir telefon standı tasarımına ve cihazlarınızın şarj durumunu gösteren entegre LED ışıklarına sahiptir. Bu ürünün iki çeşidi mevcuttur: biri evrensel olarak uyumluyken, diğeri en yeni Apple ürünleri için tasarlanmıştır ve MagSafe sertifikalıdır.

 • Anker Kablosuz Şarj İstasyonu

  Anker Kablosuz Şarj İstasyonu, bir telefonun, Apple Watch’un ve kulaklıkların aynı anda hepsi bir arada şarj edilmesini sağlayan 3’ü 1 arada Qi Sertifikalı bir Standdır. İPhone, Samsung ve Sony, Apple Watch ve AirPods, Galaxy Buds ve Pixel Buds gibi kablosuz kulaklıklar dahil olmak üzere çok çeşitli telefonlarla uyumludur. Cihazlarınızı korumak için sıcaklık kontrolü, yabancı cisim algılama ve aşırı gerilim koruması gibi gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir.

 • mophie 4'ü 1 arada Kablosuz Şarj Matı

  mophie 4’ü 1 arada Kablosuz Şarj Matı

  Mophie 4’ü 1 arada Kablosuz Şarj Matı, aynı anda 4 adede kadar Qi özellikli cihazı ve 1 USB-A cihazını şarj edebilir. Kablo karmaşasını ortadan kaldırır ve 3 mm kalınlığa kadar telefon kılıflarından şarj edebilir. Şık, minimalist tasarımı, herhangi bir eve veya ofise stil katar, güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, aşırı ısınma veya cihazlarınıza zarar verme riskini en aza indirir.

 • Honor SuperCharge Kablosuz Şarj Standı PBI

  Honor SuperCharge Kablosuz Şarj Standı

  HONOR SuperCharge Kablosuz Şarj Standı, çift bobinli şarj tasarımına sahiptir. Yatay ve dikey şarjı destekler ve maksimum 100W güce sahiptir. Verimli ısı dağılımı ve düşük sıcaklıkta şarj için düşük gürültülü bir fan, metal taban ve 3D hava soğutmaya sahiptir. Yüksek verimli fan, ısı dağılımını iyileştirir, şarj süresini kısaltır ve sessiz bir şarj deneyimi için geceleri düşük gürültü moduna geçer.

 • OtterBox Premium Kablosuz Şarj Pedi

  OtterBox Premium Kablosuz Şarj Pedi

  OtterBox Premium Kablosuz Şarj Pedi, Apple, Samsung, Google ve diğer Qi kablosuz özellikli cihazlarla çalışan dayanıklı ve basitleştirilmiş tasarımlı bir şarj pedidir. 10 watt’a kadar kablosuz hızlı şarjı destekler ve kılıf içinde olsa bile telefonunuzla temas ettiğinde şarj olmaya başlar. Ayrıca OtterBox sınırlı ömür boyu garanti içerir.

 • iPhone ve Apple Watch PBI için Nomad Kablosuz Şarj Pedi

  Nomad Kablosuz Şarj Pedi

  iPhone için tasarlandı

  Nomad Kablosuz Şarj Pedi, iPhone ve Apple Watch için tasarlanmıştır ve birinci sınıf bir şarj deneyimi sunar. Üç yüksek güçlü şarj bobini ve yerleşik bir Apple Watch şarj cihazı içeren işlevsel bir kablosuz şarj hub’ı ile şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Ayrıca geceleri LED’leri karartan bir ortam ışığı sensörüne sahiptir.

Yukarıdaki liste, piyasadaki en popüler kablosuz şarj cihazlarından bazılarını içermektedir, ancak yine de birini seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa, işte önerilerimizden bazıları.

Çoğunlukla kasaları ve kapakları (ve hatta bazen şarj cihazları) ile bilinen Spigen, piyasada çok çeşitli kablosuz şarj cihazlarına sahiptir. Evinizde Android akıllı telefonlar ve iPhone’ların bir karışımı varsa, Spigen Universal Kablosuz Şarj Pedi mükemmel bir seçenektir. Öte yandan, şirket ayrıca iPhone’lar için MagSafe kablosuz şarj cihazları ve Samsung cihazları için özel kablosuz şarj cihazları sunuyor.

Şimdi, sadece rahat şarj sunmakla kalmayıp aynı zamanda alanınızın estetiğini de geliştiren bir kablosuz şarj cihazı istiyorsanız, işlevselliği ve tasarımı harmanlayan çeşitli seçenekler mevcuttur. Böyle bir seçenek Courant Catch: 3 kablosuz şarj cihazıdır. Bu şarj cihazı sadece hızlı ve verimli şarj sağlamak için tasarlanmamıştır, aynı zamanda Belçika Keteni ve premium İtalyan de’si ile lüks bir estetiğe sahiptir.imzalayan deri kaplama. Bir diğer premium seçenek ise Nomad Kablosuz Şarj İstasyonu. Bu şarj cihazı, herhangi bir ev veya ofis ortamını tamamlayacak şık ve modern bir tasarım sunar.

Son olarak, akıllı telefonunuz için uygun fiyatlı bir kablosuz şarj cihazı arıyorsanız, Anker 313 Kablosuz Şarj Standı’na göz atmanızı öneririz. Bu kablosuz şarj cihazı, cihazınıza bağlı olarak kablosuz şarj hızını otomatik olarak ayarlayan yüksek verimli bir yonga setine sahiptir. Aynı zamanda kılıf dostudur, bu nedenle şarj olurken telefon kılıfınızı çıkarmanıza gerek yoktur.

Bu, piyasadaki en iyi kablosuz şarj cihazları koleksiyonumuzu sonuçlandırır. Aşağıdaki yorumlarda diğer harika önerileri paylaşmaktan çekinmeyin.