Bugün satın alabileceğiniz her renk PS5 DualSense denetleyicisi 2022


PlayStation, yıllar boyunca düzinelerce DualShock 4 rengini piyasaya sürdü ve muhtemelen PS5 DualSense ile aynı şeyi yapacak. Şu anda DualSense’i yarım düzine farklı renkte satın alabilirsiniz. Daha fazla renk seçeneği mevcut oldukça bu listeyi sürekli olarak güncelleyeceğiz. Ayrıca, bazen benzersiz denetleyici tasarımlarına sahip oldukları için özel konsol paketlerine dikkat edin, ancak o zamana kadar, bugün satın alabileceğiniz her renkli DualSense denetleyici burada.

Artık her DualSense rengi mevcut

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Büyüyen bir koleksiyon

DualSense’iniz için bir denetleyici kaplaması satın almak istemiyorsanız şu anda pek çok renk seçeneği yok. PS5’in yaşam döngüsünde ilerledikçe, Sony’nin resmi renkler söz konusu olduğunda üretimi artırmasını beklerdim. PlayStation’ın düz renklerin yanı sıra kamuflajlı ve yarı şeffaf kontrolcüler sunduğu biliniyor. Biraz daha benzersiz bir şey arıyorsanız, muhtemelen özel bir oyun paketini beklemeniz gerekecek. DualShock 4 kontrolörleri, Star Wars, Call of Duty, Monster Hunter, God of War ve diğer birçok popüler oyunun tasarımlarını içeriyordu.