Bugün satın alabileceğiniz en iyi iPhone SE 2022 hızlı şarj cihazları var


Yeni üçüncü nesil iPhone SE 2022, seriye katılan en yeni ve en uygun fiyatlı iPhone’dur. Cihaz, daha güçlü ve güç açısından verimli olan yeni Apple A15 Bionic yonga setine sahiptir ve önceki nesillere göre daha az pil tüketir. Yeni iPhone SE 2022, uyumlu bir duvar adaptörü kullanıyorsanız 20 W’ta hızlı kablolu şarjı destekler. Apple, yalnızca 30 dakikada %0’dan %50 şarja çıkabileceğini ve bunun yoğun saatlerde hayat kurtarıcı olabileceğini söylüyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bugün piyasada bulabileceğimiz en iyi iPhone SE 2022 şarj cihazlarından bazılarını topladık. Tüm güç adaptörlerinin yeni iPhone SE 2022 ve iPhone 13 serisi ile çalışması desteklenir.

Ayrıca en iyi iPhone SE 2022 kılıflarından bazıları, en net iPhone SE kılıflarından bazıları ve en ucuz kılıflardan bazıları için kılavuzlar oluşturduk ve daha da fazla seçenek için göz atmanızı öneririz.


SUPCASE USB-C Şarj Cihazı 20W

SUPCASE Katlanır Uçlu USB C Şarj Cihazı

Kaynak: SUPCASE

Yeni SUPCASE USB-C hızlı şarj cihazı, 20 W’a kadar çıkışı destekler ve iPhone 13 serisi cihazlarla uyumludur. Ayrıca Samsung ve Google’ın çok çeşitli akıllı telefonlarıyla uyumludur ve ayrıca Nintendo ve AirPod’larınızı şarj edebilir. Daha fazla esneklik için 2 bağlantı noktalı bir tasarıma sahiptir ve tüm yerleşik korumalara sahip sağlam bir tasarıma ve cihazı aşırı şarja, aşırı ısınmaya ve aşırı yüklenmeye karşı koruyan bir akıllı çipe sahiptir.

SUPCASE USB-C Şarj Cihazı

Tüm cihazlarınızı destekleyen kompakt ve katlanabilir fiş tasarımına sahip bir şarj cihazı arıyorsanız, bu uygun fiyatlı mükemmel bir seçimdir. Eklenen 2 bağlantı noktalı tasarım, daha fazla çok yönlülük için de mükemmeldir.

Apple 20W USB-C Güç Adaptörü

iPhone Resmi USB-C Şarj Cihazı

Kaynak: elma

Bu, Apple tarafından yapılan resmi güç adaptörüdür. Apple, 30 dakikada %0’dan %50’ye şarj sözü veriyor ve maksimum 20W çıkışta şarj oluyor. Anker Nano GaN şarj cihazları gibi yaklaşık aynı fiyata daha kompakt seçenekler olmasına rağmen, evde daha hızlı şarj etmek istiyorsanız bu harika bir şarj cihazıdır.

Yalnızca Apple aksesuarlarını kullanmayı tercih ediyorsanız veya sadece bununla gitmeye karar verirseniz, daha yüksek hızlar sağlayan çok daha hızlı seçenekler olduğunu belirtmekte fayda var; bu, kendinizi geleceğe hazırlamak ve kurs boyunca birden fazla ücret satın almaktan kaçınmak için daha iyi bir seçenek olabilir. birkaç yıl Bununla birlikte, bu fiyata göre mükemmel ve iPhone 13, iPhone 12 serisi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm aygıtlarınızı hızlı bir şekilde şarj edecek.

iPhone Resmi USB-C Şarj Cihazı

Apple 20W USB-C Güç Adaptörü

Apple tarafından yapılan resmi birinci taraf hızlı şarj cihazını arıyorsanız, işte bu. 20 W’a kadar hızlı şarj edebilir ve Apple, iPhone SE 2022 için sadece 30 dakikada %50 şarj sözü verir.

Anker Nano II 30W

Anker Nano 2 Şarj Cihazı 30W Versiyonu

Kaynak: Anker

Anker Nano II, ultra küçük bir pakette hızlı şarj sağlayan en iyi hızlı şarj cihazlarından biridir. Duvar adaptörü, iPhone SE’yi ve diğer Apple ürünlerini ve Samsung, Google ve iPad’lerin diğer cihazlarını destekler. Belki de bu duvar fişinin tek dezavantajı, uçların katlanamamasıdır, ancak diğer standart şarj cihazlarına göre çok daha küçük olduğunda bu pek sorun olmaz.

Şarj cihazı, akıllı telefonu aşırı yüklenmeye karşı korumak için yerleşik birden fazla güvenlik sistemine sahiptir ve çok fazla güç harcamadan daha serin çalışmak için en son Gan II teknolojisini kullanır.

Anker Nano II

Anker Nano II, yeni iPhone SE 2022’niz için küçük ve kompakt bir hızlı şarj cihazıdır. 30 W’ta hızlı şarj edebilir. iPhone SE’nin şarj hızı 20W ile sınırlıdır, ancak diğer uyumlu cihazları maksimum 30W çıkışta şarj edebilirsiniz.

Anker Nano II 45W

Anker Nano II 45W

Kaynak: Pocketnow

Anker Nano II 45W şarj cihazı, 30W hızlı şarj cihazıyla aynıdır, ancak daha da güçlüdür ve daha hızlı şarj edebilir. Evinizde şarj gerektiren birden fazla cihazınız varsa ve bu cihazlar daha yüksek girişi destekliyorsa, bu, bugün piyasadaki en iyi hızlı şarj cihazlarından biridir.

Anker’in diğer taşınabilir şarj cihazları ve duvar adaptörleri gibi, cihazınızı korumak için yerleşik bir garanti ve güvenlik özellikleriyle birlikte gelir. Şarj cihazınızı yeni GaN teknolojisi ile geleceğe hazırlamak istiyorsanız, Anker Nano II 45 olmazsa olmazınızdır.

Anker 45W GaN II Kompakt

Anker Nano II

30W Anker Nano II gibi, bu da çok az daha büyüktür ve maksimum 45W verme kapasitesine sahiptir. Yepyeni iPhone SE 2022 ve diğer cihazlarınızı hızlı şarj edebilir ve ayrıca yeni GaN teknolojisi ile duvar adaptörünüzü geleceğe hazır hale getirebilirsiniz.

Anker 60W GaN 2 Bağlantı Noktalı Şarj Cihazı

Anker 60W GaN 2 Bağlantı Noktalı Şarj Cihazı

Kaynak: Pocketnow

Anker 60W hızlı şarj cihazı, bu listedeki en pahalı şarj cihazlarından biridir, ancak bunun iyi bir nedeni vardır. En hızlı şarj cihazlarından biridir ve aynı anda iki cihazı şarj etmenizi sağlayan 2 bağlantı noktalı bir USB-C tasarımıyla birlikte gelir. Şarj cihazı, MacBook ve diğer dizüstü bilgisayarlar ile iPad, iPhone’lar ve diğer Android cihazları destekler.

Şarj cihazı, iPhone SE’nizi maksimum nominal şarj hızında şarj etmenize olanak tanır ve ayrıca başka bir cihazı ayrı olarak şarj etmenize olanak tanır. Oldukça kompakt bir tasarımdır, diğer GaN şarj cihazlarından daha büyük olmasına rağmen iki veya üç kat daha fazla güç sağlar ve şarj cihazını güvenli ve soğuk tutmak için daha fazla bileşene ihtiyaç duyar.

Anker 60W GaN 2 bağlantı noktalı

Anker 60W

Aynı anda iki cihazı şarj etmeyi tercih ediyorsanız veya USB-C ile çalışan dizüstü bilgisayarınızı ve iPhone SE’nizi şarj etmek için şarj cihazını kullanmak istiyorsanız, 60W Anker şarj özelliği, aynı anda iki cihazı aynı anda şarj etmenize izin veren iki bağlantı noktasıyla birlikte gelir.

Spigen 27W USB-C Şarj Cihazı

Spigen 27W USB-C Şarj Cihazı

Kaynak: Pocketnow

Anker’in sunduğu şarj cihazları gibi, Spigen 27W USB-C hızlı şarj cihazı da iPhone SE 2022’niz ve iPhone’lar, Galaksiler ve diğer Android tabletler ve akıllı telefonlar gibi diğer birçok cihaz için daha hızlı şarj sağlayabilir. Uyumlu cihazları güvenli bir şekilde şarj etmek için Güç Dağıtımı (PD) kullanır. Uygun fiyatlı ve hızlı bir şey arıyorsanız Spigen 27W hızlı USB-C şarj cihazı harika bir alternatiftir.

Spigen 27W USB-C

Spigen 27W Şarj Cihazı

27W Spigen şarj cihazı bir kez daha, şarj hızını artırmanıza ve iPhone SE’nizi anında şarj etmenize olanak tanıyan mükemmel bir hızlı ve kompakt şarj cihazıdır. Derin ceplere ihtiyaç duymayan bir şey arıyorsanız, bu harika bir alternatif.

Spigen 45W Kazan

Spigen 45W GaN Şarj Cihazı

Kaynak: Pocketnow

Spigen ayrıca 27W hızlı şarj cihazından biraz daha büyük ve daha güçlü olan 45W hızlı şarj cihazı sunar. Fiyat açısından, 45W şarj cihazı yalnızca biraz daha pahalıdır ve gelecek yıllar için kendinizi daha iyi korumanıza olanak tanır, ayrıca çok sayıda Apple ve Apple olmayan cihazı destekler. Taşınabilir form faktöründe hızlı şarj sağlamak için Galyum Nitrür (GaN) teknolojisini kullanır ve ayrıca bu satın alma işlemiyle daha da fazla tasarruf etmenizi sağlayan bir USB-C – USB-C kablosu alırsınız.

Spigen 45W Kazan

spigen

Spigen 45W hızlı şarj cihazı, duvar adaptörünün süper kompakt olmasını sağlayan ve sırt çantasında taşımayı kolaylaştıran GaN teknolojisini kullanır. Apple iPhone SE’nizi ve diğer cihazlarınızı hızlı şarj edebilir ve hatta iPad’inizi ve desteklenen dizüstü bilgisayarlarınızı şarj edebilir.

UGREEN 25W Şarj Cihazı

UGREEN 25W Şarj Cihazı

Kaynak: Amazon

UGREEN, kablolar, taşınabilir şarj cihazları ve duvar adaptörleri dahil olmak üzere mükemmel kalitede aksesuarları makul fiyatlara sağlayan tanınmış bir başka markadır. UGREEN 25W şarj cihazı, iPhone SE’yi yüksek hızlarda şarj edebilir ve bu listedeki diğer şarj cihazları gibi, kompakt bir form faktöründe hızlı şarj hızları sağlamak için yeni GaN şarj teknolojisini kullanır. Küçüktür ve bir sırt çantasında kolayca saklanabilir ve seyahat ederken veya her gün yanınızda taşırken harikadır.

UGREEN 25W Şarj Cihazı

Spigen 25W

Diğer şarj cihazlarının çoğu gibi, UGREEN de makul fiyatlarla mükemmel şarj cihazları sunar. Yeni 25W hızlı şarj cihazının küçük boyutu, onu seyahat etmek veya sırt çantasında taşımak için mükemmel kılıyor.

Bunlar, bugün mevcut olan ve iPhone SE 2022’de desteklenen en iyi şarj cihazlarından bazılarıdır. Çevreyi düşünmenizi ve bugün ihtiyaç duyabileceğinizden daha yüksek güç çıkışına sahip hızlı bir şarj cihazı seçmenizi tavsiye ederiz. ve evinizdeki iPad’iniz, Android cihazlarınız ve hatta bir dizüstü bilgisayar gibi diğer cihazları destekleyin.

iPhone SE 2022 KIRMIZI

iPhone SE 2022

En son iPhone SE 2022, 5G ve iPhone 13 serisi amiral gemisi cihazlara güç sağlayan aynı SoC olan A15 Bionic Chip ile birlikte gelir. Yeni iPhone SE, Apple ürün yelpazesindeki en uygun fiyatlı iPhone ve yeni kamera özellikleri ve iyileştirilmiş pil ömrü ile geliyor.