Bugün kazanabileceğiniz en iyi Babalar Günü fırsatları


Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra Uzun


Kaynak: Samsung

Hala babasına ne alacağını bilemeyenler ya da herkesin Babalar Günü olduğunu unutması ihtimaline karşı kendilerine bir şeyler almak isteyen babalar için harika bir ürünümüz var. Bu seçime, 256 GB depolama alanına sahip kilitsiz modelinde yüzde 23 tasarruf sağlayan, şimdi 300 $ indirim alan Samsung Galaxy S22 Ultra ile başlıyoruz.

Samsung Galaxy S22 Ultra, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, 12 GB RAM, 8K video kaydedebilen harika bir kamera ve uzun süredir devam etmeyen Galaxy Note serisi gibi görünmesini sağlayan yeni bir tasarımla geliyor ve en iyi yanı da bu. ayrıca ekran kalemi desteği ve yerleşik bir S Pen içerir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 256 GB depolama alanına sahip kilidi açılmış sürümünde 150 $ indirimden sonra şimdi 700 $ ‘a satılan vanilya varyantını seçebilirsiniz. Yine etkileyici özelliklere sahip oluyorsunuz ancak ekran kalemi desteği yok ve selefi hakkında gereğinden fazla düşünmenizi sağlayan bir tasarım.

Samsung Galaxy S22 Ultra ürün kutusu görseli

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. Birinci sınıf özelliklere, tonlarca güce, olağanüstü bir kameraya, ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Amazon Fire TV Omni Serisi

Babanız TV izlemeyi seviyorsa, size 110 $ tasarruf sağlayacak olan yüzde 27’lik bir indirimi kaçırdıktan sonra şu anda sadece 300 $’a satılan Amazon Fire TV Omni Serisindeki en son fırsatlara gitmeyi düşünmelisiniz. Bu model canlı 4K Ultra HD, HDR 10, HLG ve Dolby Digital Plus özelliklerine sahiptir. Evinizde birkaç Amazon Echo akıllı hoparlörünüz varsa harika bir ses elde edersiniz, çünkü bu cihazlar inanılmaz bir deneyim sunmak için sorunsuz bir şekilde otomatik olarak bağlanır.

Daha büyük modellere de göz atmalısınız çünkü alacağınız modele göre tasarruf oranı değişiklik gösterecektir. Bununla birlikte, 65 inçlik modele bir göz atmanızda ısrar etmeliyiz, çünkü bu model yüzde 40’lık bir indirimle en iyi tasarrufu elde ediyor, yani bu modeli 500 $’a eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. Veya 55 inçlik Fire TV 4-Serisi’ni 170$ indirimden sonra 350$’a alın. Halihazırda harika bir ekranınız olduğunu ve yalnızca akıllı TV’nizi daha da akıllı hale getirmek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, kasada ADDFTV promosyon kodunu eklediğinizde 20 $ indirim kazandıktan sonra şu anda 35 $ karşılığında mevcut olan Fire TV Stick 4K Max’i almayı da düşünebilirsiniz. Ve inan bana, işe yarıyor. Televizyonum için zaten bir tane aldım.

Amazon FireTV Omni 65 inç

Amazon Fire TV Omni Serisi 4K UHD akıllı TV

Amazon’un Fire TV Omni Serisi 4K UHD Smart TV’si, gerçeğe yakın görüntü kalitesi, zengin, parlak renkler ve 4K Ultra HD içerik, Dolby Vision, HDR 10, HLG, Dolby Digital Plus ve mevcut en son akış hizmetlerini destekler.

Yankı Noktası

Yankı Nokta Uzun
Kaynak: Amazon

Kaynak: Amazon

Echo Dot herkes için mükemmel bir hediye ve Amazon’un cebinizde 22 $ tutmanıza yardımcı olacak yüzde 44’lük bir indirim aldıktan sonra bu küçük akıllı hoparlörleri 28 $ ‘a sattığını öğrendiğinizde daha da iyi. Ayrıca Kömür Alacakaranlık Mavisi ve Buzul Beyazı da dahil olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle sunulur. Ve en iyi yanı, inanılmaz stereo ses elde etmek için onu diğer Echo cihazlarıyla eşleştirebilmenizdir.

Ayrıca, 25 $ indirim aldıktan sonra 75 $ karşılığında satılan daha büyük dördüncü nesil Echo’yu da seçebilirsiniz. Bu model, herhangi bir odaya otomatik olarak uyum sağlayan daha iyi ses ve ayrıntılı ses ile birlikte gelir ve bu akıllı hoparlörlerin belki de en önemli özelliği, yerleşik Alexa ile gelmeleridir. Yani basit bir sesli komut ile tüm akıllı ev cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ve daha fazla avantaj istiyorsanız, 30 $ indirim kazandıktan sonra şimdi 100 $ karşılığında satılan Amazon Echo Show 8’e bakmayı da düşünebilirsiniz. Bu cihaz aynı zamanda akıllı evinizi sesli komutlarla kontrol etmenize izin verecek, ancak aynı zamanda en sevdiğiniz içeriği uyarlanabilir renklere sahip 8 inç HD dokunmatik ekranında yayınlayabileceksiniz.

yankı noktası

Amazon Echo Dot, günümüzün en iyi ve en uygun fiyatlı akıllı hoparlörlerinden biridir. Yerleşik Alexa özelliğine sahiptir ve olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için diğer Echo ürünleriyle otomatik ve sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar.

Anker Bulutsusu Evren Max 4K

Nebula Cosmos Max 4K UHD TV Ev Sineması Öne çıkan görüntü

Kaynak: Anker

Bir başka harika hediye de, sayfa kuponunu eklediğinizde geçerli olan 200$’lık indirimle gelen Anker Nebula Cosmos Max 4K UHD TV Ev Sineması eğlence projektörü. Bu, bu 4K projektörü 1.400 $’a eve götürebileceğiniz anlamına gelir. Anker Nebula Cosmos Max 4K UHD TV Ev Sineması, en sevdiğiniz filmleri, spor etkinliklerini, oyunları ve daha fazlasını şaşırtıcı kalitede izlemenizi sağlayarak gerçek bir sinema deneyimi sunacak. Hoparlörleri 360 derecelik gerçek 3D ses sunmak üzere optimize edildiğinden, Dolby Digital Plus ve Sound Dimension ile de harika ses elde edersiniz.

Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, size 70 $ tasarruf sağlayacak yüzde 12’lik bir indirim kazandıktan sonra 450 $’a satılan Anker Solar FHD 1080p Projektörü inceleyebilirsiniz. Ayrıca kablosuz subwoofer’lı Sony HT-S400 2.1 kanal Soundbar ile ev sinema sisteminize gelişmiş ses de ekleyebilirsiniz; bu ürün şimdi 51,99$ indirimden sonra 248$’a satılıyor. Bu soundbar, medya deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak için toplam 330 W’lık güçlü bir çıkış sağlayacaktır.

Anker Bulutsusu Evren Max 4K

Olağanüstü görüntü ve ses kalitesi sayesinde harika bir sinema deneyimi yaşamak için Anker Nebula Cosmos Max 4K UHD TV Ev Sinemasını evinize alın.

Logitech G733 Işık Hızı

Logitech G733 Işık Hızı Uzun

Kaynak: Logitech

Babanız oyun oynamayı seviyorsa, ona Mavi ve Leylak renk çeşitlerinde 20 ABD doları indirim kazandıktan sonra şu anda 130 ABD dolarına satılan Süspansiyon Kafa Bantlı yeni bir Logitech G733 Lightspeed Kablosuz Oyun Kulaklığı verin. Beyaz ve Siyah renk seçenekleri de indirimde, ancak bunlar size yalnızca 10$ tasarruf sağlayacak.

Her iki durumda da, Süspansiyonlu Kafa Bantlı Logitech G733 Lightspeed Kablosuz Oyun Kulaklığı, uzun ömürlü pil ömrü sayesinde 29 saate kadar bağlantıda kalmanızı sağlayan 20 metreye kadar kablosuz menzil ve LIGHTSPEED kablosuz ses iletimiyle tam bir özgürlük sunar. Ayrıca özelleştirilebilir RGB aydınlatma ve sesin yanı sıra sesinizin daha zengin, temiz ve profesyonel olmasını sağlayan gelişmiş mikrofon filtrelerine sahip olursunuz.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 70 $ tasarruf etmenize yardımcı olacak yüzde 54’lük çılgın bir indirim aldıktan sonra 60 $ ‘a satılan Razer Kraken Ultimate RGB USB Oyun Kulaklığını düşünebilirsiniz. Razer Kraken Ultimate RGB USB Oyun Kulaklığı, THX 7.1 Spatial Surround Sound, aktif gürültü önleme özelliğine sahip geri çekilebilir bir mikrofon ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

Logitech G733 Lightspeed Oyun Kulaklığı

Logitech G733 Işık Hızı

Süspansiyon Kafa Bantlı Logitech G733 Lightspeed Kablosuz Oyun Kulaklığı, oyun oynamayı ve harika bir ses deneyimini sevenler için harika bir seçim. Serbestçe hareket edebilmeniz için tamamen kablosuzdurlar ve ayrıca G HUB yazılımı ile iğnelerini özelleştirebileceksiniz.

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700

Bose 700 Uzun

Kaynak: Bose

Hala ses bölümünde, size 70 $ tasarruf sağlayacak en son yüzde 18 indirimden sonra bir çift Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700’ü yalnızca 329 $ karşılığında alabileceğinizi görüyoruz. Bose Noise Cancelling Headphones 700, Triple Black ve Silver Luxe olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor ancak her iki model de tamamen aynı fiyata satılıyor. Bu, hangi seçeneği tercih ederseniz edin aynı inanılmaz sesi, 11 seviyeye kadar aktif gürültü engellemeyi, 20 saatlik pil ömrünü, Alexa desteğini ve birinci sınıf tasarımı alacağınız anlamına gelir.

Ve biraz daha uygun fiyatlı bir model istiyorsanız, aynı zamanda gürültü önleme, iki renk seçeneği, 24 saate kadar kesintisiz dinleme süresi, hızlı şarj ve 50 $ tasarruf sağlayan Bose QuietComfort 45’i tercih edebilirsiniz. 279 dolara bir çift alabileceğiniz anlamına gelir. Ya da fazladan para biriktirin ve yüzde 21 indirim aldıktan sonra şu anda 278 ABD dolarına satılan Sony WH-1000XM4 Kablosuz Premium Gürültü Engellemeli Tepegöz Kulaklıkları tercih edin. Bu kulaklıklar 350 dolardan başladı, yani bir çift alıp 70 dolardan fazla tasarruf edebilirsiniz.

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700

Bose Noise Cancelling Headphones 700, piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır. En sevdiğiniz şarkıları dikkatiniz dağılmadan duymak için on bir seviyeli aktif gürültü önleme, 20 saatlik pil ömrü ve diğer harika özellikleri içerir.

Bose QuietComfort Gürültü Önleyici Kulaklıklar

FI Bose QuietComfort Gürültü Önleyici Kulaklıklar

Kaynak: Bose

Babanız kulak üstü kulaklıkları sevmiyorsa, daha ayrı bir seçeneği de düşünebilirsiniz, çünkü Bose QuietComfort Gürültü Engellemeli Kulaklıklar, size yüzde 29 tasarruf sağlayacak 80 $ ‘lık çok cazip bir indirimden sonra şimdi 199 $’ a gidiyor. Bu gerçekten kablosuz kulaklıklar üç farklı renkte mevcuttur, ancak Stone Blue varyantı 259 ABD dolarına satıldığı için yalnızca Üçlü Siyah ve Sabuntaşı seçenekleri özel muamele görmektedir, bu da yalnızca 20 ABD doları tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Her iki durumda da bu kulaklıklar, takılıyken 6 saate kadar veya Qi özellikli şarj kutusuyla 18 saate kadar pil ömrü sağlar.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek, şimdi 30 $ ‘lık bir indirimden sonra 120 $’ a satılan Beats Studio Buds olarak geliyor. Bunlar 24 saate kadar pil ömrü, aktif gürültü önleme, su ve ter direnci ve daha fazlasını içerir.

Ve yine de bu iki seçenekten herhangi birini beğenmiyorsanız, yüzde 19 indirimden sonra 228 ABD dolarına satılan Sony WF-1000XM4’ü de incelemenizi öneririz. Alexa yerleşik bu gerçek kablosuz kulaklıklar, olağanüstü ses, kristal netliğinde aramalar, 24 saate kadar pil ömrü ve daha fazlasını sunmak için Sony’nin Entegre İşlemci V1 özelliğine sahiptir.

PBI Bose QuietComfort Gürültü Önleyici Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar

Bose QuietComfort Gürültü Önleyici Kulaklıklar

Bose QuietComfort Gürültü Engellemeli Kulaklıklar, dünyanın en etkili gürültü önleme teknolojilerinden bazılarına, çok kullanışlı bir Şeffaflık Moduna, yüksek kaliteli sese ve tüm gün kullanım için rahat bir tasarıma sahiptir.

Razer Limited Edition Boba Fett Kablosuz Denetleyici

Razer Limited Edition Boba Fett Kablosuz Denetleyici Uzun

Kaynak: Razer

Son olarak, şu anda 140$’a satılan Xbox için Razer Sınırlı Üretim Boba Fett Kablosuz Denetleyici ve Hızlı Şarj Standı Paketimiz var. Bu hasta görünümlü kablosuz kumanda, Xbox One ve en yeni, daha güçlü Xbox oyun konsollarıyla uyumludur. Darbeli tetikleyiciler, dokulu tutma yerleri, 12 saat dayanan pil ve şarj olurken yerinde kalmasını sağlayan güçlü mıknatıslara sahiptir.

Razer Limited Edition Boba Fett Kablosuz Denetleyicinin tasarrufları iki bölümden oluşuyor. İlk tasarruf, ürünün açılış sayfasında görünerek size 30 ABD doları tasarruf sağlarken, fazladan 10 ABD doları tasarruf, kasada görünecek, bu da toplam 40 ABD doları tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Boba Fett hayranı değilseniz, aynı fiyata satılan Mandalorian sürümüne de göz atabilirsiniz. Veya Robot White’ta yüzde 18 indirimden sonra 50 ABD dolarına çıkan Xbox Core Kablosuz Oyun Kumandasına da göz atabilirsiniz.