Bugün birkaç iPad modelinde büyük indirimler elde edin


Satışta olan en iyi Apple iPad modellerinden bazılarını bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Bugünün fırsatlarını, şu anda Amazon.com’da yalnızca 516,30 ABD Doları karşılığında edinilebilen 10,9 inç iPad Air ile başlatıyoruz. Bu model genellikle 599 ABD Doları tutarındadır; bu, 64 GB depolama alanına sahip yalnızca Wi-Fi modelinde yaklaşık 82 ABD Doları tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Ancak, sizinkini satın almak için acele etmek isteyebilirsiniz, çünkü bugün erken saatlerde Pembe varyantın 474$’a çıktığını gördüm, ancak bu fiyat uzun sürmedi, bu nedenle bu muhteşem tableti Sky Blue’da bu fiyat. Ayrıca, gitmeye değer daha fazla fiyat değişikliği görmek için renk seçenekleri arasında gezinebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

iPad Air, biyometrik kimlik doğrulama ve satın alımlarınızı onaylamak için Apple’ın Neural Engine, Touch ID özellikli A14 Bionic çipi ile birlikte gelir. Ayrıca geniş stereo ses, bir USB-C konektörü, 10 saate kadar pil ömrü ve diğer harika özelliklere sahip olursunuz.

Yine de, iPad Air fırsatlarını kaçırırsanız, şu anda 128 GB depolama modelinde 50 $ indirim alan 11 inç iPad Pro’yu da düşünebilirsiniz, yani 749 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Yalnızca Wi-Fi sürümü olduğu için hücresel desteğe sahip olmasını beklemeyin. Daha büyük olan 12,9 inçlik model de satışta ve bu model daha fazla tasarruf sağlıyor, çünkü yalnızca Wi-Fi destekli 128 GB depolama varyantını veya 100 $ indirim gördükten sonra 999 $ kazanabilirsiniz. Her iki model de Apple’ın M1 işlemcisini kaputun altında toplar ve RAM, yeni tabletinizde ne kadar depolama alanı alacağınıza bağlı olacaktır.

Bununla birlikte, şu anda 571,12 ABD Doları olan en son iPad mini’yi de düşünmelisiniz. Bu varyant, yalnızca Wi-Fi desteği ve 256 GB depolama alanı ile birlikte gelir. Bu model genellikle 649 dolara satılıyor, bu da 77 dolar tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Bu iPad, 8,3 inç Sıvı Retina Ekrana, Apple’ın A15 Bionic çipine, Touch ID’ye ve diğer harika yeni özelliklere sahiptir.