Bu Kasa Akıllı Görüntülü Kapı Zili, bu Prime Day fırsatıyla çalınıyor


İster o teslimat sürücüsünün Prime Day gönderilerinizi bırakmasını bekliyor olun, ister kimin payına düşenden daha fazla Cadılar Bayramı şekeri aldığını görmeye çalışıyor olun, görüntülü kapı zili bu durumların ve daha fazlasının üstesinden gelmenin harika bir yoludur. Bu Prime Day fırsatı sayesinde, bu mükemmel Kasa Akıllı Görüntülü Kapı Zili ve kablosuz zil kombinasyonu ile hepsini yalnızca 42 $’a halledebilirsiniz. Bu harika fırsatı kaptıktan sonra, diğer harika tasarruf fırsatlarını görmek için Prime Day canlı blogumuza göz atın.

Kasa Akıllı Görüntülü Kapı Zili’ni inceleme fırsatı bulacak kadar şanslıydım ve beğenecek çok şeyi olduğunu gördüm. Bugünlerde piyasada pek çok mükemmel görüntülü kapı zili seçeneği bulunurken, Kasa çok daha pahalı cihazlarda bulunan özelliklerin birçoğunu çok uygun bir fiyata, tam fiyatta olsa bile sunuyor.

Örneğin 2K çözünürlüklü kamera sayesinde süper netlikte video elde edebilirsiniz. Ayrıca, geniş açılı 160 derecelik lens, kapı zilinin etrafındaki neredeyse her şeyi görebilmenizi sağlar ve dahili gece görüşü ile karanlık bile kapınızda olanları gizleyemez.

Kasa Akıllı Görüntülü Kapı Zili

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Bu görüntülü kapı zili için düşük giriş maliyeti göz önüne alındığında, Kasa’nın AI algılama özellikleri de memnuniyetle karşılanmaktadır. Hareketi, insanları ve sesleri algılayabilir ve ayrıca geçen arabalar gibi şeylerden istenmeyen bildirimleri önlemek için uygulamadaki Etkinlik Bölgeleri seçeneğini kullanabilirsiniz.