Bu harika Blink kamera fırsatlarıyla evinizin içini ve dışını daha ucuza güvence altına alın


İster ev güvenlik sisteminizi başlatmak, ister genişletmek olsun, Kara Cuma tam da bunu yapmak için harika bir zaman. İnsanların evin etrafındaki güvenliği artırmasına yardımcı olan isimlerden biri de Blink. Bu kullanışlı kameralar çok çeşitli stillere sahiptir ve ayrıca evinizi tam istediğiniz gibi güvence altına alabilmeniz için mükemmel aksesuarlar sunar. Kameraların kurulumunun ve kullanımının kolay olduğundan bahsetmiyorum bile. Blink cihazları genellikle çok fazla olsa da, şu andan itibaren tatil indirimleri sayesinde daha da iyi durumdalar.

Blink Mini, piyasadaki en iyi iç mekan güvenlik kameralarından biridir ve evinizde olup bitenleri izlemenin mükemmel bir yoludur. Bu kompakt kameralar, nasıl ve ne zaman bildirim alacağınızı özelleştirmenizi sağlayan faydalı özelliklere sahiptir. Hareket algılama, özelleştirilebilir algılama bölgeleri, gece görüşü, iki yönlü iletişim ve daha fazlasını sunarlar. Bunu daha iyi hale getirecek tek şey, tek bir kamerayla 360 derece görmek – bekleyin, yapabilirsiniz.

Blink Pan-Tilt’in yapabileceği tam olarak budur. Pan-Tilt, Blink Mini’ye takılan ve kameraya süper güçler veren akıllı bir montajdır! Tamam, gerçekten değil, ama biraz. Montaj, kameranın tam 360 derece dönmesine ve ayrıca 125 derece yukarı ve aşağı eğilmesine olanak tanıyarak tüm odayı tek bir kameradan görmenizi sağlar.

Blink Görüntülü Kapı Zili

(İmaj kredisi: Nicholas Sutrich / Android Central)

Tamam, peki ya evinizin dışını korumaya ne dersiniz? Blink, Blink Outdoor ile sizi orada da korudu. Bu, sağlam hava koşullarına dayanıklılığı ve uzun pil ömrü sayesinde en iyi dış mekan kablosuz güvenlik kameralarından biridir. Buna dış mekan LED projektörü ekleyebilir ve yalnızca hareket algılama için kameranın görünürlüğünü artırmakla kalmaz, aynı zamanda hava karardıktan sonra dışarıda olduğunuzda hareketle etkinleştirilen alan aydınlatmasına da sahip olursunuz.