Bu destansı Fitbit Versa 2 fırsatıyla bu fitness hedeflerine ucuza ulaşın


Tatil sonunda geldi, bu da tüm en iyi Kara Cuma anlaşmalarının canlanmak üzere olduğu anlamına geliyor. Güneşin altındaki her teknoloji perakendecisi, akıllı telefonlardan ve dizüstü bilgisayarlardan TV’lere ve giyilebilir cihazlara kadar her şeyin web genelinde ciddi anlamda efsanevi indirimler aldığı kendi Kara Cuma indirimi versiyonunu sunuyor. Best Buy’daki iyi insanlardan böyle bir teklif geldi: Bir Fitbit Versa 2 alın ve anında 50 $ tasarruf edin; sadece 99,95 $ (yeni sekmede açılır).

Elbette, Fitbit Versa 2 bu noktada birkaç yaşında, ancak yine de ona paranın satın alabileceği en iyi Fitbit’ler arasında bir yer kazandıran bazı oldukça etkileyici özelliklere sahip. Yeni başlayanlar için, daha pahalı Versa 3’te bulunan aynı 7/24 fitness ve sağlık izleme özelliklerinin tümüne, ayrıca canlı bir AMOLED ekrana ve tek bir şarjla beş güne kadar pil ömrüne sahip olacaksınız. Hatta 50 metreye kadar suya dayanıklıdır, bu da onu havuzdaki turlarınız sırasında durumunuzu izlemek için takabileceğiniz anlamına gelir. Ne yazık ki, akıllı saat, yerleşik bir GPS gibi günümüzde hafife aldığımız birkaç özellikten yoksundur, ancak Fitbit’in bir ton para harcamadan tanıdığı akıllı fitness izleme teknolojisini istiyorsanız, Best’ten bu Kara Cuma anlaşması Satın al, tam ihtiyacın olan şey.

  • Daha fazla fitness takipçisi fırsatı: En iyi satın alım (yeni sekmede açılır) | Walmart (yeni sekmede açılır) | Amazon (yeni sekmede açılır) | Dell (yeni sekmede açılır)