Bu Başkanlar Günü’nde HP Chromebook’larda yüzlerce dolar tasarruf edin


Chromebook’lar hem öğrenciler hem de çalışan profesyoneller için mükemmel, hafif ve uzun ömürlü dizüstü bilgisayarlar olarak hizmet eder. Chromebook’ları düşündüğünüzde aklınıza gelen ilk isim HP olmayabilir. Ancak muhteşem HP Chromebook X2 11 ve HP Chromebook x360 14az-cb000’de gördüğümüz gibi, bu cihazlar kesinlikle radarınızda olmalı. Şimdi, HP Chromebook X2 11 gibi premium seçenekler normalde size makul bir paraya mal olur. Başkanlar Günü anısına yapılan fırsatçı indirim sayesinde, üst düzey HP Chromebook’ları orijinal fiyatlarının neredeyse yarısına satın alabilirsiniz.

Örneğin HP Chromebook X2 11’i ele alalım. Gücünü Snapdragon 7c bilgi işlem platformundan alan bu, Bang & Olufsen çift hoparlör, parmak izi okuyucu ve güzel bir 11 inç 2K dokunmatik ekran ile donatılmış güçlü bir dizüstü bilgisayardır. Normalde, bu zarif yapılı Chromebook için 680 ABD doları ödemeniz gerekir. HP’nin devam eden anlaşmalarında, perakende satış fiyatından 200$ daha ucuza bir tane alabilirsiniz. Premium maliyeti uygun bir aralığa indiren gerçek bir pazarlık.

Bir Chromebook için 300 dolardan fazlası kanınız için çok zenginse, orta sınıf HP Chromebook x360 14az-cb000 de indirimlidir. HP, bu modelin fiyat etiketinden temiz bir 100 $ düşürdü. Bozulmamış bir yüzeye ve 14 inçlik büyük bir dokunmatik ekrana sahip şık, metal bir dizüstü bilgisayar elde edersiniz. Donanımın altında bir AMD 3015Ce işlemci ve AMD Radeon Graphics bulacaksınız. x360 14az-cb000, hafif ofis işleri için harikadır ve bununla işiniz bittiğinde, o devasa ekranda içerik tüketmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Öne çıkan özelliklerimiz arasında olağanüstü tasarruf sağlayan HP’nin en iyi Chromebook ikilisi yer alıyor. HP’de Başkanlar Günü için indirimde olanların hepsi bu değil (yeni sekmede açılır). HP Chromebook X2 11 ve HP Chromebook x360 14az-cb000’in yanı sıra, eksiksiz dizüstü bilgisayar ve aksesuar fırsatları gibi birçok başka güzellik de bulabilirsiniz. Bir fareye, yazıcıya ve hatta bir monitöre mi baktınız? En akıllıca hareket, HP’den bir veya iki mükemmel anlaşmayı kapmak olacaktır.

HP Stylus Kalemi (yeni sekmede açılır) her zamanki 66$’dan düşük maliyetli 36$’a düşen fantastik bir fiyat düşüşü görüyor. Antivirüs planınızın sona erme tarihini kontrol edin ve yakınsa McAfee LiveSafe antivirüs hizmetini indirimli olarak satın alabilirsiniz. Bir yıllık plan sadece 27 dolara satılıyor (yeni sekmede açılır)iki yıllık 72 $ (yeni sekmede açılır)ve üç yıllık 108 $ (yeni sekmede açılır).