Bu akıllı fişler, Ring uygulamasıyla en iyi şekilde çalışır


Birkaç akıllı Wi-Fi fişine yatırım yapmak, akıllı evinizi kurmanın en kolay ve en ucuz yollarından biridir. Bununla birlikte, zaten çoğunluğa atladığınızı ve evinize göz kulak olmak için Ring Video Doorbell Pro 2 veya hatta bir güvenlik kamerası gibi birkaç Ring ürünü satın aldığınızı varsayalım. Bu durumda, evinizdeki diğer cihazları tek bir çatı altında (veya bu durumda bir uygulama) birbirine bağlayabildiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Bunlar, tüm cihazlarınızın herhangi bir aksaklık olmadan iletişim kurmasını sağlamak için Ring uygulamasıyla çalışan en iyi akıllı fişlerdir.

Her akıllı priz, Ring uygulamasıyla çalışmaz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Home veya Alexa ile çalışan ışıklarınızı, fanlarınızı ve cihazlarınızı almanıza yardımcı olabilecek mükemmel akıllı prizler konusunda hiçbir sıkıntı yok. Ancak birkaç Ring ev güvenlik ürününüz varsa ve her şeyin senkronize edildiğinden ve Ring uygulamasında yeterince iletişim kurabildiğinden emin olmak istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz Ring Outdoor Smart Plug’dir. Bağımsız olarak kontrol edebileceğiniz iki çıkışla birlikte gelmekle kalmaz, aynı zamanda birkaç yağmur damlasından korkmadan bu fişi dışarıda tutabilirsiniz.