Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700, Akıllı TV’ler ve daha fazlası


Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700

Bose 700 Uzun


Kaynak: Bose

Bose, Amerika’nın en iyi markalarından biridir ve ev ses sistemleri, hoparlörler, gürültü önleyici kulaklıklar ve daha fazlasını içeren yüksek kaliteli ses ürünleri ile tanınmaktadır. Bu ürünler piyasadaki en uygun fiyatlı ürünler değil, bu yüzden satışa çıktıklarını her gördüğümüzde heyecanlanıyoruz. Örneğin, şu anda yüzde 18 indirim aldıkları için yeni bir çift Bose Noise Cancelling Headphones 700’ü daha ucuza satın alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Amazon.com’da 70$’lık indirimi aldıktan sonra artık sadece 329$’a bir çift Bose Noise Cancelling Headphones 700 satın alabilirsiniz. Bu Bluetooth kablosuz kulaklıklar, saatlerce takabilmeniz için rahat bir uyum sağlamak için paslanmaz çelik kafa bandı ve kulaklıklara sahip dayanıklı bir çerçeveye sahiptir. Bu, 20 saatlik pil ömründen en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Bose Noise Cancelling Headphones 700 ayrıca görüşmenin diğer tarafındakilere yardımcı olmak için on bir seviyeli aktif gürültü engelleme, sürükleyici ses, net aramalar ve harika ses alma özelliklerine sahiptir.

Yeni bir çift kablosuz kulaklığa o kadar para harcamak istemediğinizi varsayalım. Bu durumda, 100 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 29’luk çok ilgi çekici bir indirim aldıktan sonra şimdi 250 $’a satılan Sony WH1000XM3 Gürültü Engellemeli Kulaklıkları da kontrol edebilirsiniz. Yeni bir oyun kulaklığı satın almakla ilgileniyorsanız, şimdi 20 $ indirimden sonra 80 $ karşılığında satılan Razer Opus X Kablosuz Düşük Gecikme Süreli Kulaklıkta tasarruf edebilirsiniz.

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700

Bose Noise Canceling Headphones 700, piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır. En sevdiğiniz şarkıları dikkatiniz dağılmadan duymak için on bir seviyeli aktif gürültü önleme, 20 saatlik pil ömrü ve diğer harika özellikleri içerir.

Hisense Sınıfı H9 Kuantum Serisi Akıllı TV

Hisense Uzun

Kaynak: Hisense

Sırada, 65 inçlik modelinde şu anda yüzde 14 indirim alan Hisense Sınıfı H9 Kuantum Serisi Akıllı TV var, bu da bir tanesini 689 dolara eve götürebileceğiniz ve 115 doları cebinizde tutabileceğiniz anlamına geliyor.

Hisense Sınıfı H9 Quantum Serisi Smart TV, 120Hz yenileme hızlarına ulaşabilen 4K ULED LCD ekrana sahiptir. Ayrıca Game Mode Pro, Alexa, Yerleşik Google Asistan ve Dolby Vision, Dolby Atmos vb. desteği gibi tonlarca özel özellik içerir.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, yüzde 19 tasarruf anlamına gelen 130 ABD doları indirim aldıktan sonra 65 inç modeliyle 550 ABD dolarına satılan VIZIO M6 Serisi Premium 4K UHD Kuantum Renkli LED HDR Akıllı TV’ye de göz atabilirsiniz. Ve daha küçük boyutlu bir ekrandan memnunsanız, 165,90 $ indirim aldıktan sonra 415 $’a satılan 55 inçlik modeli de seçebilirsiniz.

Hisense Sınıfı H9 Kuantum Serisi Akıllı TV

Hisense Sınıfı H9 Quantum Serisi Smart 4K Android TV, bütçesini zorlamadan yeni bir akıllı Android TV satın almak isteyenler için mükemmel bir alternatif. Alexa, Google Asistan ve mevcut en iyi akış hizmetlerini destekler.

ZOTAC Oyun GeForce RT 3080 Trinity

ZOTAC Oyun GeForce RT 3080 Trinity Uzun

Kaynak: ZOTAC

Şu anda yüzde 22 indirim gören ZOTAC Gaming GeForce RTX 3080 Trinity PCI-E 4.0 Oyun Grafik Kartında da inanılmaz tasarruflar gördük. 290 $ indirim aldıktan sonra sizinkini 1.010 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Bu güçlü GPU, monitörünüzü veya akıllı TV’nizi bağlamanız için IceStorm 2.0 gelişmiş soğutma, Spectra 2.0 RGB aydınlatma ve DisplayPort, HDMI çıkışlarına sahiptir.

Daha “bütçe dostu” seçenekler aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 24’lük çok cazip bir indirimle 230 ABD doları tasarruf elde ettikten sonra 729 ABD dolarına yeni bir PNY GeForce RTX™ 3070 8 GB XLR8 Oyun Revel Epic-X RGB Üçlü Fan Grafik Kartı almayı da düşünebilirsiniz. Ve bu yine de bütçeniz için çok fazlaysa, yüzde 9 indirimle 472$’a satılan MSI Gaming AMD Radeon RX 6600 XT Grafik Kartına da göz atabilirsiniz.

Oyun deneyiminizi IceStorm 2.0 Gelişmiş Soğutma, Spectra 2.0 RGB Aydınlatma, NVIDIA Ampere mimarisi, 2. sonraki seviye.

ZOTAC Oyun GeForce RT 3080 Trinity

ZOTAC Oyun GeForce RT 3080 Trinity

HP 11 Dokunmatik Ekranlı Chromebook Tablet

HP 11 Dokunmatik Ekranlı Chromebook Tablet Uzun 2

Kaynak: HP

HP 11 Dokunmatik Ekranlı Chromebook Tablet, çıkarılabilir klavyesi sayesinde dizüstü bilgisayar işlevi görebilen yeni bir taşınabilir Chromebook tablet isteyenler için mükemmel bir seçenek. Yüzde 50’lik büyük bir indirim aldıktan sonra şimdi sadece 299 dolara satılıyor ve bu da 300 dolar tasarruf anlamına geliyor. HP 11 Dokunmatik Ekranlı Chromebook Tablet, 11 inç dokunmatik ekrana, 8 GB RAM’e, 64 GB depolama alanına, Qualcomm Snapdragon 7c işlemciye ve daha fazlasına sahiptir. Satın aldığınız ürünle birlikte HP’nin Kablosuz Yeniden Şarj Edilebilir USI Kalemi, ayrılabilir bir klavye ve bir destek ayağı da alırsınız.

Diğer tasarruflar arasında AMD Ryzen 5 işlemci, 1 TB SSD depolama, 16 GB RAM ve daha fazlasını içeren Skytech Chronos Gaming PC Desktop, 300 $’lık bir anlaşmanın ardından 1.700 $’a satılıyor. Bu güçlü oyun bilgisayarını, 90$’lık bir indirim gördükten sonra 180$’a satılan yeni bir Samsung Odyssey G3 Serisi 27 İnç FHD 1080p Oyun Monitörüne de bağlayabilirsiniz.

HP 11 Dokunmatik Ekranlı Chromebook Tablet

HP 11 Dokunmatik Ekranlı Chromebook Tablet

HP 11 Dokunmatik Ekranlı Chromebook Tablet, işlerini gittikleri her yere götürmek isteyenler için mükemmel bir seçenek. Çoğu temel görev için yeterli güç ve depolama alanı sunar ve aynı zamanda yalnızca medya tüketimiyle ilgilenenler için de mükemmel olacaktır.

Samsung Galaxy Sekme A8

Samsung Galaxy Tab A8 Uzun

Kaynak: Samsung

Son olarak, Amazon.com’da biraz sevgi gören Samsung Galaxy Tab A8’e sahibiz; burada 32 GB depolamaya sahip giriş seviyesi varyantını, 50 ABD Doları tasarruf sağlayan yüzde 22 indirimin ardından yalnızca 180 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz. Ayrıca, sırasıyla 60 $ ve 80 $ tasarruf ettikten sonra 220 $ ve 250 $ karşılığında satılan 64 GB ve 128 GB modellerine de göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab A8, 10,5 inçlik bir ekrana ve hızlı şarj olan USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen uzun ömürlü bir pil ömrüne sahiptir. Ancak, uygulamalar ve Android yazılım güncellemeleri büyük olasılıkla siz farkına bile varmadan 32 GB depolama alanı kaplayacağından, daha fazla depolama alanına sahip modelleri tercih etmenizi tavsiye etmeliyiz. Ya da yeni Samsung Galaxy Tab S8 serisini 500 dolardan başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz Samsung.com’daki en son fırsatlara göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy Sekme A8

Samsung Galaxy Sekme A8

Samsung Galaxy Tab A8, 10,5 inç ekrana ve üç depolama seçeneğine sahip harika bir küçük tablettir. Samsung’un en iyisi olmayabilir, ancak yalnızca medya tüketimiyle ilgileniyorsanız mükemmel olacaktır.