Boost Mobile, müşterilerin reklam izleyerek ve oyun oynayarak kazandıkları Boost Coins ile faturalarını ödemelerine olanak tanıyacak


Ne bilmek istiyorsun

  • Boost Mobile’ın BoostOne uygulaması, müşterilerin kazanmak için dönerek, reklam izleyerek veya iş ortaklarının içerikleriyle etkileşim kurarak Boost Jetonları kazanmalarına olanak tanır.
  • Boost Coins, telefon faturanızın bir kısmını 100 jeton ila 1 $ oranında ödemek için kullanılabilir.
  • BoostOne uygulaması, Boost Mobile müşterileri için Android ve iOS’ta mevcuttur.

Dish’in sahibi olduğu Boost Mobile, müşterilerin ücretsiz kablosuz hizmet kazanmasına olanak tanıyan BoostOne uygulamasını başlattı. Android ve iOS’ta bulunan bu uygulama, Boost Mobile müşterilerinin telefon faturalarını azaltmak için kullanılabilecek Boost Coins kazanmaya başlamak için oturum açmasına olanak tanır. Boost Jetonları günlük bonuslar talep edilerek, bir çark döndürülerek, yeni bir uygulama yüklenerek veya sadece reklamlar izlenerek kazanılabilir.

Kazanacağınız Boost Jetonlarının sayısı, kaç tane reklamın mevcut olacağına ve ayrıca uygulamayı yedi gün üst üste kullanmak için bonuslarla günlük zorlukları tamamlamaya ne kadar kararlı olduğunuza bağlıdır. CNET tarafından bildirildiği üzere, 100 Boost Coin, faturanızdan 1 $ değerindedir. Boost Mobile’ın blockchain destekli Boost Coin’leri de sonunda yeni telefonlar satın almak için kullanılabilecek.