Blink Outdoor Kablosuz HD Güvenlik Kameraları ve daha fazlası bugün satışta


Blink güvenlik kameraları, akıllı kilitler ve daha fazlasında tasarruf elde edebileceğiniz Amazon.com’daki en son güvenlik odaklı fırsatlara göz atın


Bugünün fırsatlarına, Blink Outdoor güvenlik kameraları ve eviniz için diğer harika akıllı ev ürünleriyle ilgili çeşitli fırsatlarla başlıyoruz. İlk olarak, şu anda evlerine göz kulak olmak isteyen herkes için 110 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 44’lük büyük bir indirim alan Blink Outdoor 3 kamera kitine sahibiz. Bu kablosuz ve hava koşullarına dayanıklı HD güvenlik kamera seti, hareket algılama, iki yıllık pil ömrü, hızlı kurulum süreci ve 140 ABD doları fiyat etiketi ile birlikte gelir. Bununla birlikte, aynı özelliklere sahip tek bir Blink Outdoor güvenlik kamerasını 40 $ indirimden sonra sadece 60 $ karşılığında almayı seçebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yine de en iyi tasarruf, yüzde 42’lik tasarruf anlamına gelen 160$’lık indirimin ardından şu anda 220$’a giden Blink Outdoor 5 kamera kitiyle gelebilir. Ve en iyi yanı, tüm bu seçeneklerin Alexa ile çalışacak olması, bu nedenle akıllı evinize harika bir katkı olacaktır.

Daha uygun fiyatlı ve kablolu kompakt bir iç mekan güvenlik kamerası arıyorsanız, Blink Mini’ye de göz atabilirsiniz. Bu seçenek 1080 HD video, gece görüşü, hareket algılama, iki yönlü ses özelliklerine sahiptir ve Alexa ile de çalışacaktır. Şu anda yüzde 42 indirim alıyor, bu da 20 $ karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. Ancak, 35 $ indirimden sonra 50 $ karşılığında 3 kameralı bir paket de seçebilirsiniz.

Yale Assure Lock Touchscreen şu anda 80$’lık bir indirim gördüğünden, Wi-Fi akıllı kilitlerde de ilginç fırsatlar bulduk, yani sizinkini 199$’a satın alabilirsiniz. Bu akıllı kilit, en sevdiğiniz akıllı dijital asistanlarla çalışacak ve ayrıca Yale Access Uygulaması aracılığıyla kontrol edebileceksiniz.

Ve daha uygun fiyatlı seçenekler aradığınızı varsayalım. Bu durumda, size 154 $ tasarruf sağlayacak yüzde 51’lik inanılmaz bir indirimin ardından 144 $ ‘a giden Kwikset Aura Bluetooth Programlanabilir Tuş Takımı Kapı Kilidi Sürgüsüne göz atabilirsiniz. 53 $ indirimden sonra 97 $ karşılığında bir Ağustos Akıllı Kilidi satın almak için hala yeterli paranız olacak.