Birkaç USB Mikrofon, Bluetooth hoparlör ve daha fazlasında yüzde 28’e varan tasarruf elde edin


Amazon.com’dan inanılmaz teklifler almaya devam ediyoruz; burada şu anda Tripodlu yeni bir Shure MV7 USB Mikrofonu yüzde 28’lik bir indirimle 94 ABD doları tasarrufa dönüştürdükten sonra 242 ABD dolarına satın alabilirsiniz. Bu USB mikrofon, podcast, kayıt, akış, oyun ve daha fazlasıyla ilgilenenler için harika olacak. Dahili bir kulaklık çıkışı, ses izolasyon teknolojisi ve daha fazlasını içerir. Bir sonraki en iyi seçenek, yüzde 27 tasarruf sağlayan 35 $ indirimden sonra şimdi 95 $’a mevcut olan Blue Yeti USB Mic olarak geliyor. Bu seçenek, dört farklı alma modeli, ses seviyesi kontrolleri ve daha fazlasını içerir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha fazla seçenek arıyorsanız, PC, PS4, PS5, Mac ve daha fazlasıyla çalışmak üzere tasarlanmış HyperX QuadCast USB Kondenser Oyun Mikrofonunu kontrol etmeyi düşünmelisiniz. 31 $ indirimden sonra 109 $ karşılığında bir titreşim önleyici şok montajı, dört kutuplu desen, bir pop filtre, kazanç kontrolü ve daha fazlasını içerir. Ya da şu anda 130$’a satılan Razer Seiren V2 Pro Professional-Grade USB Mikrofon’u seçin ve 20$’ı cebinizde tutabileceksiniz.

Şu anda 359 $’dan satışa sunulan Bose Portable Smart Speaker ile başlayan bazı akıllı hoparlörlerde bazı heyecan verici fırsatlar da bulduk. Bu model, Alexa sesli kontrol, 12 saatlik pil ömrü, Bose SimpleSync teknolojisi, 40 $ indirim ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Bose Home Speaker 300, 59 $ tasarruf etmenize yardımcı olmak için yüzde 23 indirim aldıktan sonra 200 $’a satılan daha uygun fiyatlı bir seçenektir.

Daha fazla güç istiyorsanız, sadece 150$’a satılan Samsung MX-T40 Ses Kulesi’ni de düşünebilirsiniz. Bu model genellikle 300$’a satılır, bu da hızlı hareket ettiğinizde yüzde 50 gibi çılgın bir tasarruf elde edeceğiniz anlamına gelir. Ve eğer bir Star Wars hayranıysanız, o zaman 5 $ indirimden sonra 15 $’a veya seçtiğiniz modele bağlı olarak 16 $’a kadar ödemeye hazır olan Bitty Boomers Star Wars Mini Bluetooth Hoparlörlere göz atmanız gerekir.