Bir sonraki PC yapınız için Intel Core i7 işlemcilerde ve diğer parçalarda inanılmaz tasarruflar elde edin


Amazon ve Samsung.com’da sunulan en son fırsatlar sayesinde yeni PC’nizde büyük paralar kazanın


Bir PC’ye sahip olmanın en iyi yanlarından biri, makinenizi yükseltmek için parçaları değiştirebilmeniz veya belirli ihtiyaçları karşılamak için sıfırdan bir tane oluşturabilmenizdir. Donanımınızla oynamak biraz hazırlık gerektirebilir, ancak bu süreçte size yardımcı olacak tonlarca Kendin Yap videosu var, özellikle de ilk kez yapıyorsanız. Bazı PC bileşenleri oldukça pahalı olabileceğinden, savaş istasyonunuzu inşa etmek mutlaka ucuz değildir. Ama merak etmeyin; birkaç işlemci, GPU ve daha fazlasından tasarruf etmenize yardımcı olacağız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şu anda PC’niz veya yeni PC yapınız için yeni bileşenlerden tasarruf edebilirsiniz, çünkü Amazon şimdi 8 çekirdekli 11. nesil Intel Core i7-11700K Masaüstü İşlemciyi size 153 $ tasarruf sağlayacak olan yüzde 33’lük çok çekici bir indirimin ardından sadece 307 $’a satıyor. . Ayrıca bu işlemci 5.0 GHz’e kadar hız sunacak.

Intel Core i7 işlemci Gen 11 PBI

11. Nesil Intel Core i7

11. nesil Intel Core i7 masaüstü işlemcisi, Intel 500 serisi ve belirli Intel 400 serisi yonga seti tabanlı anakartlarla uyumludur. Ayrıca Intel Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 desteğine ve günlük görevlerin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için fazlasıyla yeterli güce sahiptir.

Biraz daha bütçe dostu bir şey istediğinizi varsayalım. Bu durumda, en son yüzde 31’lik tasarruf sayesinde 266 dolara satılan 10. nesil Intel Core i7 işlemciye göz atabilirsiniz.

Ayrıca, Crucial 2 TB P5 Plus PCIe 4.0 x4 M.2 SSD’nin 80 $ indirimden sonra 250 $’a satıldığı B&H’den başlayarak birkaç dahili SSD seçeneğinde inanılmaz tasarruflar elde edebilirsiniz. Ancak, bu tasarruflar B&H’nin Anlaşma Bölgesi tekliflerinin bir parçası olarak geliyor, yani bu anlaşmadan yararlanmak için gece yarısına kadar vaktiniz var.

Bu olağanüstü tasarrufları elde etmek için zamanında gelmediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 38’lik inanılmaz bir indirimden sonra 50 ABD dolarına satılan 500 GB WD_BLACK SN770 NVMe Dahili Oyun SSD Katı Hal Sürücüsüne de göz atabilirsiniz. Veya PC’ler, dizüstü bilgisayarlar, oyunlar ve daha fazlası için mükemmel olan Samsung 980 SSD PCle 3.0×4, NVMe M.2 ile 100 $’a 1 TB depolama elde edin. Ya da 50$’lık bir indirimden sonra 100$’a satılan Samsung 870 EVO SATA III SSD 1TB 2,5” Dahili Katı Hal Sabit Sürücüyü seçin.

174 $ tasarruf sağlayan yüzde 30 indirim gördükten sonra şu anda 406 $ karşılığında mevcut olan GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti Oyun OC 8G (REV2.0) Grafik Kartı ile oyun deneyiminizi artırabilirsiniz. Ayrıca bir bilgisayar toplama sürecinden geçmek istemiyorsanız, yüzde altı indirim ve eklediğinizde kullanıma sunulacak 300 $ ekstra tasarruf sonrasında 1.294 $’a satılan Skytech Shiva Gaming PC Desktop’a da göz atabilirsiniz. sayfa kuponu.