Bir sonraki iPhone, iPhone 13 olarak adlandırılacak, bu onaylanmaya çok yakın


Adı 13, iPhone 13.


Temmuz ayının başlarında size yeni nesil iPhone’ların “iPhone 13” olarak adlandırılacağını söylemiştik, ancak bugün bir kez daha onaylandı. Apple ürünlerini kutularına yapıştırmak için kullanılan çıkartma şeridi, yeni akıllı telefon serisinin adını doğruluyor.


Çıkartma bize pek bir şey söylemiyor, bunun dışında yeni amiral gemisi serisinin gerçekten de birçok kişinin bildirdiği ve önerdiği gibi iPhone 12S değil, iPhone 13 olarak adlandırılacağı. Fotoğraf, Çin sosyal medya ağı Weibo’da (üzerinden) yayınlandı. iClarified).

iPhone 13'ün sızdırılan ambalajı

Ne yazık ki resmin yasal olup olmadığı belli değil, ancak çıkartma ilk bakışta gerçek gibi görünüyor. Ürünlerin ambalaj sızıntılarının duyurulmadan bir ay önce görülmesi de alışılmadık bir durum değil, yani gerçek olabilir. Pocketnow olarak biz de 2021 iPhone serisini “iPhone 13” olarak anmayı sıklıkla tercih ettik, çünkü 13 rakamı insanların çoğunluğu için favori bir numara olmasa bile şirketin bu ismi seçmesi mantıklı görünüyor. . Apple’ın bu sayıyı atlayıp “S” serisine mi geri döneceği yoksa tamamen 14’e mi atlayacağı konusunda pek çok spekülasyon vardı, ancak Apple’ın onunla gitmesi daha muhtemel görünüyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yaklaşan iPhone serisi, iPhone 13 mini, standart iPhone 13 ve iPhone 13 Pro ve Pro Max olmak üzere dört yeni cihazdan oluşacak. Gelecek yıl, Apple muhtemelen “mini” ürün serisini durduracak ve “uygun fiyatlı” fiyat segmentindeki daha fazla kişiye hitap etmek için daha büyük bir iPhone Max ile değiştirecek. Bu yılki iPhone 13 serisi, Eylül ayının ortasında tanıtılacak ve muhtemelen Eylül sonunda veya Ekim ayında satışa sunulacak. Ayrıca yaklaşan Apple Etkinliğinden ne bekleyebileceğimize dair bir makalemiz var.

İsim hakkında düşünceleriniz nelerdir? 2021 iPhone’ların 12S olarak adlandırılmasını mı yoksa 14’e atlanmasını mı istediniz? Yorumlarda bize bildirin!

iphone 12

Apple iPhone 12

iPhone 12 serisi, en yeni ve en güçlü A14 Bionic yonga seti ve geliştirilmiş kameralarla birlikte gelir.