B&H’deki bu benzersiz HP Chromebase’de 80 $ tasarruf edin


HP, büyüyen Chrome OS serisine geçen yıl benzersiz bir model olan HP Chromebase 21,5 inç All-in-One modelini tanıttı. Herhangi bir uzaktan eğitim kurulumu veya evde eğlence için mükemmel bir seçimdir ve en iyi Chromebox listemiz için değerli bir adaydır. Ayrıca 90 derece döndürülerek dikey olarak kullanılabilmesi ile de benzersiz bir tasarıma sahiptir.

HP Chromebase, üretkenlik için Chrome OS’nin dokunma hareketlerinden ve işlevlerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan 21,5 inçlik parlama önleyici dokunmatik ekrana sahiptir. Başkanlar Günü’ne sadece birkaç gün kala HP, 2,4 GHz hızında çalışan Intel Pentium modeli için tatlı bir fırsat sunuyor. Bu, Chromebase’i orijinal satış fiyatından 80 ABD Doları daha ucuza satın alabileceğiniz anlamına gelir.

Bu model 4 GB RAM ve 64 GB SSD depolama içerir. Koni şeklindeki tabanı, Bang & Olufsen ile işbirliği içinde geliştirildiği için hayal kırıklığına uğratmayan yerleşik bir hoparlör sistemine sahiptir. Ayrıca, hareket halindeyken hızlı bağlantı için 3,5 mm kulaklık ve mikrofon jakı, iki USB-C bağlantı noktası ve iki USB-A bağlantı noktası ile birlikte gelir.

Bu hepsi bir arada bilgisayar, aile üyeleriyle cihaz paylaşımına ve evde esnek iş istasyonlarına odaklanıyor. Daha da önemlisi, HP’nin işletmelere yalnızca bu Chrome OS hepsi bir arada bilgisayarları satma uygulamasının sonunu işaret ediyordu.

Tüm aile için az bakım gerektiren bir masaüstü bilgisayar veya büyük ekranda program izlemekten hoşlanan biri için hepsi bir arada çözüm arıyorsanız, HP Chromebase mükemmel bir seçimdir.