Best Buy Anma Günü indirimi başladı: dizüstü bilgisayarlarda, TV’lerde ve daha fazlasında büyük indirimler


Bu yıl birçok harika Anma Günü fırsatı gördük, ancak bu Best Buy satışı pastayı alabilir. Dev perakendeci, tatil hafta sonuna tam zamanında, kablosuz kulaklıklardan akıllı saatlere, yüksek teknolojili buzdolaplarından akıllı TV’lere kadar sitelerinin dört bir yanından onlarca üründe indirim yapıyor. Gerçekten de, indirimdeki her ürünü kontrol etmek muhtemelen bütün gününüzü alacaktır, bu yüzden bu sayfada bulabileceğimiz en iyi fırsatlardan bazılarını paylaşarak size zaman (ve tabii ki para) kazandıracağız.

Best Buy Anma Günü indirimi, bu hafta paylaştığımız Dell Anma Günü indirimi ve Anma Günü TV satışlarının en iyi özetini içeren diğer bazı heyecan verici teklifleri takip eder. Bu promosyonlarda olduğu gibi, burada sunulan fırsatlar doğrudan indirimlerdir ve özel uygunluk gereklilikleri ve herhangi bir bağlayıcı koşul yoktur. İndirimi kazanmak için tek yapmanız gereken ürünü 30 Mayıs Pazartesi gününden önce sepetinize eklemek.

Yine bu makalede listelediğimiz fırsatlar, yalnızca sevgili Android Central okuyucularımızın beğeneceğini düşündüğümüz ürünlerdir. Best Buy Anma Günü indirimiyle sunulan her şeyi kesinlikle görmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Aksi takdirde, çim sandalyelerinizi alın, ızgarayı ateşleyin ve Best Buy’daki favori Anma Günü fırsatlarımıza hazırlanın.

Best Buy’da en iyi Anma Günü fırsatları

Anma Günü (ve beraberindeki tüm satışlar) sadece birkaç gün içinde sona erecek, ancak bu, tasarrufların durması gerektiği anlamına gelmiyor. gibi düzenli olarak güncellenen anlaşma merkezlerimize göz atın. en iyi S22 fırsatları ya da en iyi Chromebook fırsatlarıtüm yıl boyunca favori aktif promosyonlarımızı paylaştığımız yer.