Belirli Nikon fotoğraf makineleri ve lenslerde 500$’a kadar tasarruf edin


Bu hafta en iyi telefonların, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların vb. bazılarında olağanüstü fırsatlarla dolu. Anneler Günü’nün hemen köşede olduğunu düşünürsek neden olduğunu anlamak çok kolay. Ancak, Anneler Günü fırsatları etraftakilerle sınırlı değil. Ayrıca, B&H’de muhteşem Nikon D850 ve daha fazlası dahil olmak üzere belirli ürünlerde 500$’a varan tasarruf elde edebileceğiniz özel bir Nikon satış etkinliği belirledik.


Nikon hakkında konuşmak, onları piyasadaki en iyi kameralardan bazıları yapan kalıcı performans, olağanüstü görüntü kalitesi ve genel olarak mükemmellik sunan harika kameralardan bahsetmekle aynı şeydir. Bu kameralar, onları daha ucuza alabileceğinizi bildiğinizde daha da iyi hale gelir. Örneğin, B&H Photo Video’dan 500$ indirim aldıktan sonra şu anda 2.497$’a yeni bir Nikon D850 DSLR Fotoğraf Makinesi satın alabilirsiniz ve en iyi yanı, aynı fantastik fırsatı Amazon.com’da da yakalayabilmenizdir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Nikon D850 DSLR Fotoğraf Makinesi, optik düşük geçiş filtresi olmayan arkadan aydınlatmalı tam çerçeve görüntü sensörüne, olağanüstü dinamik aralık için 45,7 MP çözünürlüğe, tam otomatik odaklama performansıyla tam çözünürlükte 9 fps’ye1 kadar sürekli çekime sahiptir. Ayrıca eğilebilir bir dokunmatik ekran, odak kaydırmalı çekim modu, olağanüstü pil performansı ve çok daha fazlasını alırsınız.

Nikon D850 DSLR Fotoğraf Makinesi

Nikon D850 FX-Format Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Gövdesi

45,7 MP FX Biçimli BSI CMOS Sensör ve diğer harika özelliklerle gelen Nikon D850 DSLR Fotoğraf Makinesi ile her anı inanılmaz hassasiyet ve inanılmaz görüntü kalitesiyle yakalayın.

Bununla birlikte, satışta olan tek Nikon fotoğraf makinesi bu değil, ayrıca 100 ABD doları indirimden sonra 2.897 ABD dolarına satılan Nikon Z7 II Aynasız Fotoğraf Makinesini veya 16-50 mm ve 50-250 mm Lens kombinasyonuna sahip Nikon Z50 Aynasız Fotoğraf Makinesini de inceleyebilirsiniz. 150 dolarlık bir indirim gördükten sonra 1.197 dolar.

Elbette Nikon fotoğraf makineniz için yeni lensler almaya da odaklanabilirsiniz. Anında 300 $ tasarruf ettikten sonra şimdi 897 $’a satılan Nikon NIKKOR Z 28-75mm f/2.8 Lens veya yine 300 $ indirim alan Nikon NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S Lens dahil olmak üzere birçok seçenek vardır. sadece 1,997 $ karşılığında kullanılabilir durumda.