Beats Studio Buds, yüzde 33 indirimden sonra sadece 100 dolara satışa sunuluyor


Beats Studio Buds ve diğer muhteşem kulaklıkları satışta bulacağınız Amazon.com’da mevcut olan en son fırsatlardan yararlanın


Amazon’un en son teklifleri, en sevdiğiniz müziğin keyfini sonuna kadar çıkarmanıza yardımcı olurken, birkaç kablosuz kulaklık, kulaklık ve diğer ses ürünlerinde size çekici tasarruflar sağlayacaktır.


İlk olarak, 50 $ ‘lık tasarrufu temsil eden yüzde 33’lük bir indirim elde ettikten sonra sadece 100 $ ‘a satılan Beats Studio Buds Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklıklarımız var. Studio Buds, dahili bir mikrofon, terlemeye dayanıklı olmalarını sağlayan IPX4 derecesi, cep boyutundaki şarj kutusuyla 24 saate kadar pil ömrü ve aralarından seçim yapabileceğiniz beş farklı renk seçeneği ile birlikte gelir.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Ayrıca, yüzde 40 indirim aldıktan sonra size 150 dolara mal olacak yeni bir çift Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklık da alabilirsiniz. Bu kablosuz kulaklıklar genellikle 250 dolara satılıyor, bu da 100 dolarlık tasarruf elde edeceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca tere dayanıklılık ve uzun ömürlü pil ömrü sağlayacaktır, ancak bunlar spor salonuna gitmeyi sevenler için daha iyi olabilir. Ve daha fazla alternatif arıyorsanız, yüzde 22’lik bir indirim sayesinde şu anda 196 dolara satılan Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 Earbuds’a da göz atmayı seçebilirsiniz.

Beats Stüdyo Tomurcukları

Beats Stüdyo Tomurcukları

Beats Studio Buds, Android akıllı telefonlarla tamamen uyumludur ve harika bir genel ses deneyimine ve küçük bir form faktörüne sahiptir. Bir USB-C kablosuyla şarj edilebilir ve yerel Android ve iOS özelliklerini destekler.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kulaklıklarınızda kulak üstü tasarıma daha çok ilgi duyduğunuzu varsayalım. Bu durumda, yüzde 43’lük bir indirim gördükten sonra şimdi 200 $ ‘a satılan Beats Studio 3 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulak Üstü Kulaklıklar’da çılgınca tasarruflar elde edebilirsiniz, bu da 150 $’ lık bir tasarruf anlamına gelir. Ve daha uygun fiyatlı ve spor salonu odaklı bir çift kulaklık istiyorsanız, şu anda yüzde 25’lik bir indirimden sonra 90 dolara satılan bir çift TREBLAB Z2 kulak üstü kulaklık almanızı öneririm.