Beats Headphones’ta yüzde 58’e varan tasarruf elde edin


Beats Solo3, Studio 3 ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Apple’ın en iyi Beats kulaklık seçeneklerinden bazılarında önemli tasarruflar elde edin


Karşınıza çıkan her şeyle nasıl başa çıktığınıza bağlı olarak hayat çok basit veya biraz karmaşık olabilir. Ancak, iyi müzik her zaman herhangi bir durumu daha iyi hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bağlantıyı kesmenize yardımcı olacak bir çift Beats kulaklığınız varsa, iyi müzik harika olabilir.


Amazon’un en son teklifleri, şimdi sadece 100 $’a sahip olan Beats Solo3 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıklarda inanılmaz tasarruflar elde etmenize yardımcı olacak. Beats Solo3 kulaklıklar genellikle 200$’a satılır, bu da en son yüzde 50 indirim sayesinde 100$ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Bu kulaklıklar, ara sıra kopmalar olmadan ve 40 saate kadar dinleme süresi olmadan bağlantıda kalmanıza yardımcı olmak için Apple’ın W1 kulaklık çipine ve sınıf 1 Bluetooth’a sahiptir. Ancak bu fırsat sadece Rose Gold ve Citrus Red renk varyantlarında mevcut olduğundan, Black veya Saten Silver seçeneklerini ele geçirmek istiyorsanız daha fazla ödemeniz gerekecek. Ancak, bir çift kulak üstü kablosuz kulaklık alacağınızı varsayalım. Bu durumda, gözlerinizi Beats Studio 3’e dikmenizi öneririm, çünkü bunlar şu anda yüzde 57’lik inanılmaz bir indirim alıyorlar, bu da onları Mavi ve Mat Siyah renk varyantlarında 150 $ ‘dan kapmaya bırakıyor, bu da size neredeyse 200 $ kazandıracak tasarruf.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Beats Solo3 Kablosuz

Beats Solo3 Wireless, bankayı bozmadan harika ses sunacak

Bununla birlikte, daha küçük ve daha taşınabilir olan Beats Fit Pro ve Beats Studio Buds’a uygulanan bazı ilginç indirimler de bulduğumuz için fırsatlar burada bitmiyor. İlk seçenek, 40 $ tasarruf sağlayan yüzde 20’lik bir indirim aldıktan sonra 160 $’a geliyor. Ayrıca bu model, Apple’ın H1 çipi, 6 saate kadar dinleme süresi ve diğer güzelliklerle birlikte gelir. Ancak, satın al düğmesine basmadan önce Beats Studio Buds’a da göz atmanızı öneririm, çünkü bu seçenek 100$’lık bir fiyat etiketiyle gelir ve yüzde 33’lük bir tasarruf elde edersiniz, bu da 50$’lık bir tasarrufu temsil eder.