Beats Fit Pro kablosuz kulaklıklar yüzde 20 indirimden sonra 160 dolara satılıyor


Beats kablosuz kulaklıklarda ve diğer harika ürünlerde büyük tasarruflar elde edin


Amazon şu anda birkaç Beats ürününe tonlarca cazip indirim uyguluyor; burada Beats Fit Pro Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklıkları, 40 dolarlık tasarrufu temsil eden yüzde 20’lik bir indirim sayesinde 160 dolara satarken bulacaksınız. Buna ek olarak, Beats Fit Pro, Apple’ın H1 kulaklık çipine, sınıf 1 Bluetooth’a, kendi başlarına kullanıldığında 6 saate kadar dinleme süresine veya şarj kutusuyla 24 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Ayrıca Android uyumluluğuna da sahip olursunuz, bu nedenle bir Apple cihazınız yoksa endişelenmeyin, çünkü bu deneyiminizin önüne geçmez.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

PBI Beats Fit Pro

Beats Fit Pro

Beats Fit Pro, Apple’ın H1 kulaklık çipine, sınıf 1 Bluetooth’una, kendi başlarına kullanıldığında 6 saate kadar dinleme süresine veya şarj kutusuyla 24 saate kadar pil ömrüne sahiptir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Tabii ki, cebinizde 50 dolar tutmanıza yardımcı olacak yüzde 33’lük bir indirim sayesinde, şimdi 100 dolardan satışa sunulan Beats Studio Buds olarak gelen daha uygun fiyatlı bir seçeneğe gitmeyi de seçebilirsiniz. Bu gürültü önleyici kulaklıklar ayrıca IPX4 derecesiyle birlikte gelir, bu da onları sıçramaya ve terlemeye karşı dayanıklı hale getirir ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı renk seçeneğine sahip olursunuz. Ya da yüzde 40 indirim aldıktan sonra sadece 30 dolara daha uygun fiyatlı OnePlus Buds Z’yi alın.

Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıklar daha premium bir seçenektir, uzun ömürlü bir bataryaya sahip bir çift kulaklığa ihtiyaç duyan hardcore sporcular için mükemmeldir, çünkü en sevdiğiniz melodilerin keyfini 9 saate kadar çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, en iyi tasarruflar, şu anda yüzde 43’lük büyük bir indirim sayesinde sadece 200 $ ‘a satılan Beats Studio3 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulak Üstü Kulaklıklar ile birlikte geliyor ve bu da size 150 $ tasarruf sağlayacak.