Bazı YouTube Music kullanıcıları, yeni kişiselleştirilmiş Spring Recap ’22 oynatma listesini fark eder


Ne bilmek istiyorsun

  • YouTube Music, bazı kullanıcılara yeni bir “Bahar Özeti ’22” sunuyor gibi görünüyor.
  • Geçen yılın sonlarında başlatılan ve muhtemelen sezonun akış istatistiklerini vurgulayan 2021 Özetini takip ediyor.
  • Kullanıcılar çeşitli istatistiklerini paylaşabilecek veya cihazlarına indirebilecek.

Google, kullanıcılar özellikte yeni bir güncelleme fark etmeye başladıkça, YouTube Music Recap’i daha sık bir teklif haline getirmek istiyor olabilir. Görünüşe göre en son sürümün adı “Bahar Özeti ’22” olacak, bu da her sezon bunlardan daha fazlasını alabileceğimizi gösteriyor.

Bu özellik yaygın olarak kullanılamıyor gibi görünüyor, ancak bir Reddit kullanıcısı (9to5Google aracılığıyla), YouTube Müzik ana sayfasında bir afiş aracılığıyla görünen Bahar Özetinin ekran görüntülerini alabildi. Görünüşe göre özellik, en iyi sanatçılar, en iyi şarkılar, en iyi türler ve daha fazlası gibi çeşitli metrikler için istatistikleri içerecek.

Her metrik, görüntüyü bir Android telefona veya iOS cihazına kaydetmek için bir indirme düğmesi içerirken, bir paylaş düğmesi görüntüyü doğrudan arkadaşlarınıza ve ailenize göndermenize olanak tanır.

(İmaj kredisi: Reddit: u/BlaBlaMukul)

Orijinal Reddit posteri, banner’ı YouTube Music uygulamasında bulabilirken, görünüşe göre bir başkası 2021 Recap’e tıklayarak afişe erişebildi. Bunu, uygulamanın sağ üst köşesindeki Google hesabınızın küçük resmine tıklayarak bulabilirsiniz. Ne yazık ki bu benim için işe yaramadı, çünkü hala 2021 yıl sonu istatistiklerimi gösteriyor. Başlangıçta bu şekilde erişen kişi, yeni bahar istatistiklerinin sonunda onlar için kaybolduğunu söylüyor.