Başka bir Galaxy Watch 5 Pro sızıntısı, üç günlük pil ömrüne işaret ediyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Görünüşe göre yeni bir sızıntı, Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro için tüm eğlenceyi bozuyor.
  • Watch 5’in tek bir şarjla 50 saate kadar, Watch 5 Pro’nun ise 80 saate kadar dayandığı söyleniyor.
  • Yaklaşan her iki akıllı saatin de 16 GB’a kadar depolama alanıyla aynı Samsung Exynos W920 yongasını kullandığı söyleniyor.

Bir haftadan kısa bir süre içinde Samsung, şirketin 2022 katlanabilir telefon yinelemesi liderliğindeki yeni nesil cihazlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung’un bazı yeni akıllı telefonların yanı sıra Galaxy Watch 5 serisini ve muhtemelen Galaxy Buds 2 Pro’yu da tanıtması bekleniyor.

10 Ağustos 09:00 ET’de başlaması planlanan etkinliğe yaklaştıkça daha fazla sızıntı ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kez WinFuture, teknik özellikler bölümünde bazı önemli ayrıntıları paylaşırken Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’nun yüksek çözünürlüklü görüntülerini sağladı.

(İmaj kredisi: WinFuture)

WinFuture’a göre Galaxy Watch 5, 40 mm veya 44 mm seçenekleriyle satışa sunulacak. İlkinin 284mAh pil kullanması beklenirken, ikincisinin her ikisi de ilgili Galaxy Watch 4 boyutlarından daha büyük olan 410mAh görebilir. Samsung’un ayrıca “standart” Watch 5 serisinin pillerinin tek bir şarjla 50 saate kadar dayanabileceğini açıklaması bekleniyor.