Audeze Euclid incelemesi: Düzlemsel IEM’ler için çıtayı yükseltmek


Audeze, markanın mükemmel netlik ve görüntüleme sunan düzlemsel tabanlı kulaklıkları ile meraklı ses alanında en tanınan isimlerden biridir. Üretici, düzlemsel sürücülere sahip ilk arkası kapalı kulak içi monitörleri (IEM’ler) olan Euclid’in piyasaya sürülmesiyle bu uzmanlığı taşınabilir sese taşımayı hedefliyor. IEM’ler, tüm zamanların en büyük Yunan matematikçilerinden birinin adını almıştır; Öklid’in önemli eseri geometri ve genel matematiğin temelini attı.

Audeze, Öklid ile IEM’ler için benzer bir standart belirlemeyi hedefliyor ve kesinlikle sunacakları çok şey var. IEM’ler, özel 18 mm düzlemsel sürücülere, karbon fiber içeren benzersiz bir tasarıma ve isteyebileceğiniz tüm aksesuarlara sahiptir. 1.299 $’lık perakende satış, açıkça taşınabilir sesten en iyi şekilde yararlanmak isteyen meraklıları hedefliyor, bu yüzden burada ne elde ettiğinizi ve Audeze’nin iddia ettiği kadar iyi olup olmadıklarını öğrenelim.

Audeze Euclid: Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

Audeze Öklid incelemesi

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Audeze, Euclid’i Şubat 2021’de piyasaya sürdü ve IEM’ler, markanın resmi varlığının olduğu tüm bölgelerde kullanılabilir. 1.299 dolara satılıyorlar (yeni sekmede açılır) ABD’de ve Amazon’da ve diğer ses perakendecilerinde IEM’leri alabilirsiniz.