ASUS’ TUF Dash 15, TCL Class 4 Serisi 4K Akıllı TV ve daha fazlası


ASUS TUF Dash 15

ASUS TUF Dash 15 Uzun


Kaynak: ASUS

Şu anda dizüstü bilgisayarlarda, oyun bilgisayarlarında, kablosuz kulaklıklarda ve daha fazlasında büyük paralar kazanabileceğiniz için bu Salı için etkileyici tekliflerimiz var.

İlk olarak, size 100,99 $ tasarruf sağlayacak yüzde 11’lik bir indirim aldıktan sonra ASUS TUF Dash 15’i 849 $’a sunuyoruz. Bu size 144 Hz yenileme hızları sağlayabilen büyük 15,6 inç FHD ekrana sahip yeni bir ultra ince dizüstü oyun bilgisayarı kazandıracaktır. Ayrıca Intel Core i7 işlemci, 8 GB DDR4 RAM, 512 GB NVMe SSD depolama ve GeForce RTX 3050 Ti grafik kartıyla birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca iBUYPOWER Pro Gaming PC Computer Desktop da indirimde olduğu için daha fazla güç ve bol miktarda depolama alanı almayı düşünebilirsiniz. Bu oyun bilgisayarı, 200 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 15 indirim aldıktan sonra 1.150 $ karşılığında bir Ryzen 5 işlemci, AMD Radeon RX 6600 XT grafik kartı, 16 GB RAM, 480 GB SSD depolama ve 1 TB HDD depolama alanına sahiptir. Ancak en uygun fiyatlı seçenek, 100 $’lık bir indirimden sonra 560 $’a satılan HP Pavilion Oyun Bilgisayarı olarak geliyor. Bu oyun bilgisayarında Intel Core i3 işlemci, 8 GB RAM, 256 GB depolama ve daha fazlası bulunur.

ASUS TUF Dash 15

ASUS TUF Dash 15

ASUS TUF Dash 15, oyun seanslarına hareket halindeyken devam etmek isteyen oyuncular için harika bir seçenek. 144Hz yenileme hızına sahip büyük bir ekrana, NVIDIA GeForce grafik kartına, Intel Core i7 işlemciye ve çok uygun bir fiyat etiketi için tonlarca güce sahiptir.

TCL Sınıfı 4 Serisi 4K Akıllı TV

TCL Sınıfı 4 Serisi 4K Akıllı Google TV Uzun

Kaynak: TCL

Ardından, TCL Sınıfı 4-Serisi 4K UHD HDR Akıllı Google TV’nin yüzde 16’lık tasarrufa karşılık gelen 60 ABD doları indirim kazandıktan sonra 55 inçlik modelinde yalnızca 320 ABD dolarına ilginç indirimler elde ettiğini göreceğiniz akıllı TV bölümüne gidiyoruz. Bu akıllı TV, harika bir yakalama ile çarpıcı bir 4K Ultra HD çözünürlüğe, canlı ve parlak renkler sunmak için HDR’ye ve yerleşik Google Asistan’a sahiptir, böylece en sevdiğiniz programları, filmleri ve daha fazlasını başlatmak için sesinizi de kullanabilirsiniz.

Maalesef diğer TCL Sınıfı 4 Serisi 4K UHD HDR Smart Google TV modelleri satışta değil. Bununla birlikte, 50 inçlik modeli 285 dolardan başlayan VIZIO V-Serisi 4K UHD LED HDR Akıllı TV’ye de göz atmayı düşünebilirsiniz. 43 inçlik model 288’e satılıyor, bu nedenle 50 inçlik model daha ucuza satıldığında daha küçük, daha pahalı modeli tercih etmek çılgınlık olur. Sırada, 115 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 23’lük bir indirim aldıktan sonra 384 $’a giden 55 inçlik modelimiz var. Ayrıca 75 inç’e varan ekran boyutlarına sahip diğer seçeneklere de göz atabilirsiniz.

TCL Sınıfı 4 Serisi 4K Akıllı TV

TCL Sınıfı 4 Serisi 4K Akıllı TV

Parlak ve canlı renklerle muhteşem görüntü kalitesi sunan TCL Sınıfı 4 Serisi 4K UHD HDR Smart Google TV ile en sevdiğiniz programların keyfini çıkarın. Ayrıca, satın almak isteyenler için Google Asistan ve diğer harika özellikleri de içerir.

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 Uzun

Kaynak: Sony

Sony WF-1000XM4 Endüstri Lideri Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip Gerçekten Kablosuz Kulaklıklı Kulaklıklar, piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır. Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle gelirler ve yüzde 11 tasarruf sağlayan 31,1 $ indirimden sonra bir çifti 248 $ karşılığında alabilirsiniz.

Sony WF-1000XM4, olağanüstü ses kalitesi elde etmenize yardımcı olacak yeni bir Entegre İşlemci V1 özelliğine sahiptir. Ayrıca, Gürültü Önleme özelliğini kullanırken LDAC codec bileşeni, kristal netliğinde çağrılar, IPX4 suya dayanıklılık, Qi kablosuz şarj özellikleri ve 8 saate kadar pil ömrü için destek alırsınız. Ancak bu kulaklıkları şarj kutusuyla birlikte kullandığınızda pil ömrünü 24 saate kadar uzatabilirsiniz.

Kısıtlı bir bütçeniz varsa, 20 $ tasarruf anlamına gelen 20 $ indirimden sonra şimdi 100 $’a satılan Jabra Elite 4 Aktif Kulak İçi Bluetooth Kulaklıkları da düşünebilirsiniz. Veya şimdi yüzde 25 tasarruf anlamına gelen aynı 20 $ indirimi aldıktan sonra 60 $’a giden daha da uygun fiyatlı Jabra Elite 3 Kulak İçi Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları edinin.

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4, olağanüstü sesi, gürültü önleme özellikleri, kristal netliğinde çağrılar ve uzun ömürlü pil ömrü sayesinde piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarıdır.

Withings Tarama İzleme

Withings ScanWatch Uzun

Kaynak: Withings

Daha küçük 38 mm modelinde yüzde 18’lik bir indirimle 50 ABD Doları tasarruf sağlayan Withings ScanWatch’ta da bazı heyecan verici fırsatlar bulduk. Bununla birlikte, şimdi yüzde 17 indirim alan ve 250 $ ‘dan kapmak için bırakan daha büyük 42 mm varyantını da seçebilirsiniz.

Withings ScanWatch, fiziksel eller ve diğer bileşenlerle zarif ve klasik bir tasarıma sahiptir. Önemli bilgileri görüntülemek için daha küçük dairesel bir ekran içerir. Örneğin, EKG sensörleri aracılığıyla atriyal fibrilasyonu veya normal kalp ritimlerini yalnızca 30 saniyede algılayabilir. Ayrıca klinik olarak doğrulanmış oksijen satürasyon seviyeleri, kalp takibi, uyku takibi ve daha fazlasını elde edersiniz.

Withings Tarama İzleme

Withings Tarama İzleme

Withings ScanWatch, 30 saate kadar pil ömrü ve su geçirmezlik sunarken sağlığınızı ve daha fazlasını izleyen çok zarif ve şık görünümlü bir hibrit akıllı saattir.

NutriBullet Blender Kombosu

NutriBullet Blender Uzun

Kaynak: NutriBullet

Son olarak, NutriBullet ZNBF30500Z Blender Combo’da yüzde 33’lük bir indirimden sonra 100 $’a sunulan ve bu da 50 $ tasarruf anlamına gelen tasarrufları da tespit ettik. Bu ürün, beslenme ekstraksiyonunu bir sonraki seviyeye taşıdığı için sağlıklı yaşamaya ve beslenmeye başlamak isteyenler için harikadır. Bu kombo, 1200 W’lık bir motor tabanı, kapaklı ve havalandırmalı kapaklı 64 oz’luk bir blender, bir Tamper, 32 oz’luk bir kap, bir 24 oz’luk bir kap, iki taşınabilir kapak ve bir kolay bükülebilen Aspiratör bıçağı ve bir tarif kitabı içerir . Ayrıca, bir yıllık sınırlı garantiye de sahip olursunuz.

Bununla birlikte, yüzde 25 indirimden sonra 27 $ karşılığında sunulan daha uygun fiyatlı Nutribullet GO Shakes ve Smoothie’ler için Taşınabilir Blender’ı da düşünebilirsiniz. Veya daha güçlü olan Ninja SS351 Foodi Power Blender & Processor System’i 40$ indirimden sonra 160$’a satın alabilirsiniz.

NutriBullet Blender Kombosu

NutriBullet Blender Kombosu

NutriBullet Blender Combo, sağlıklı bir yaşam için atmanız gereken ikinci adım olabilir. Tabii ki, ilki bunu yapmak için seçiminizdir. Bu ürün, en sevdiğiniz yiyeceklerden besinleri çıkarmanıza ve harika smoothie’ler yapmanıza yardımcı olmak için harika olacak.