ASUS ROG Zephyrus, Razer Blade 15 ve daha fazla oyun ürünü satışta


ASUS ROG Zephyrus ve daha fazla dizüstü oyun bilgisayarını indirimde bulduğumuz Amazon ve Best Buy’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Oyun dizüstü bilgisayarları ve oyun çevre birimleriyle ilgili bazı ilginç teklifler almaya devam ediyoruz. En yenileri Best Buy ve Amazon’dan geliyor, burada 14 inç ASUS ROG Zephyrus oyun dizüstü bilgisayarının 150 $ indirim aldığını görüyoruz, bu da onu 1.400 $ ‘dan kapmak için bırakıyor. Bu güçlü oyun dizüstü bilgisayarı, AMD Ryzen 9 işlemci, 16 GB RAM, 1 TB SSD depolama ve NVIDIA GeForce RTX 3060 grafik kartı ile birlikte gelir. Bu anlaşma yarın sona ereceği için hızlı hareket etmeyi unutmayın.


Şimdi, ROG Zephyrus’u almak için zamanında gelmediğinizi varsayalım. Bu durumda, 15,6 inç ekran, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 1 TB dahili depolama ve ayrıca NVIDIA GeForce RTX 3060 GPU’ya sahip GIGABYTE 4K OLED Creator Dizüstü Bilgisayarı aynı 1.400 $’a alabilirsiniz, ancak tasarruf edebilirsiniz normal fiyatından 500 $ indirim aldığınız için daha iyidir. Bununla birlikte, en iyi tasarruf, şu anda 600 $ ‘lık büyük bir indirim alan Razer Blade 15 ile geliyor, bu da sizinkini 1.700 $’ a alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu size 15,6 inç 4K OLED ekran, Intel Core i7 işlemci, 512 GB depolama, 16 GB RAM ve içeride NVIDIA GeForce RTX 2070 GPU sağlayacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Satışta birkaç oyun kulaklığı ve klavyesi de bulduğumuz için fırsatlar burada bitmiyor. İlk olarak, 7.1 surround ses, THX Audio ve dokunsal geri bildirim özelliklerine sahip Razer Nari Ultimate kablosuz oyun kulaklığımız yüzde 35 indirimli, yani normal 200 $’lık fiyat etiketinden 70 $ tasarruf edebilirsiniz. Bu kulaklık ayrıca geri çekilebilir bir mikrofon olan Chroma RGB’ye sahiptir ve PC’nizle veya Nintendo, Sony ve Microsoft’un en yeni ve en popüler oyun konsollarından herhangi biriyle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şimdi, bir oyun kulaklığı için 130$ ödemek istemediğinizi varsayalım. Bu durumda, 30 $ indirim alan Turtle Beach Elite Pro 2 Pro Performance Oyun Kulaklığı’nı 100 $’a bırakabilir veya daha fazla seçenek yayınladığımız önceki fırsat gönderilerimizden birine göz atabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz için.

Ve yeni bir klavye almak istiyorsanız, Cooler Master SK622 Kablosuz %60 Şerit Beyazı Mekanik Klavye yüzde 42’lik devasa bir indirim alıyor, yani 50$ indirimden sonra 70$’a bir tane alabilirsiniz. Bu klavye mavi anahtarlar, yeni ve geliştirilmiş tuş başlıkları ve fırçalanmış alüminyum tasarımla birlikte gelir.

  • Razer Nari Ultimate Kablosuz

  • Turtle Beach Elite Pro 2 Pro Performans Oyun Kulaklığı

  • Cooler Master SK622 Kablosuz %60