ASUS ROG Flow Z13 Dizüstü Oyun Bilgisayarı Tableti şu anda yüzde 24 indirimli


ASUS ROG Flow Z13 ve diğer oyun dizüstü bilgisayarlarını satışta bulabileceğiniz Amazon.com’da mevcut olan en yeni fırsatlardan yararlanın


Şubat ayı dizüstü bilgisayarınızı yükseltmek için harika bir an gibi görünüyor, çünkü Apple’ın M1 ve M2 destekli MacBook Air modellerinde, Razer oyun dizüstü bilgisayarlarında ve daha fazlasında inanılmaz fırsatlar gördük. Amazon’un en yeni teklifleri şimdi yüzde 24’lük bir indirim aldıktan sonra 1.360 dolara satılan ASUS ROG Flow Z13 Oyun Dizüstü Bilgisayarı Tabletini içeriyor.


Geçen yılki ASUS ROG Flow Z13 Dizüstü Oyun Bilgisayarı Tableti şu anda Amazon.com’da satışta. Bu mükemmel dönüştürülebilir tablet, dizüstü bilgisayarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz amaç için bir tablete dönüştürecek çıkarılabilir bir RGB klavye ile birlikte gelir. 120Hz’e kadar yenileme hızlarına sahip 13.4 inç FHD + ekran, Intel Core i7 işlemci, 16GB RAM, 512GB depolama alanı ve kaputun altında NVIDIA GeForce RTX3060 grafik kartına sahiptir. 1.800 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü, ancak bugünkü teklif, bu anlaşmadan yararlanmayı seçerseniz 440 $ tasarruf etmenize yardımcı olacak. Ve elbette, satıştaki tek varyant bu değil, çünkü yine de kullanışlı bir yüzde 16 indirim sayesinde Ryzen 9 işlemcili ve GeForce GTX 1650 grafik kartına sahip daha geleneksel ASUS ROG Flow X13 Ultra Slim 2’si 1 arada Oyuncu Dizüstü Bilgisayarını 1.149 dolara alabilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU
ASUS ROG Flow Z13 PBI

Asus ROG Flow Z13

ASUS ROG Flow Z13 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı/tablet dizüstü bilgisayarı, 120Hz yenileme hızlarına ulaşabilen 13,4 inç FHD+ ekrana sahiptir. Ayrıca Intel Core i7 işlemcinin, 16GB RAM’in, 512GB depolama alanının ve NVIDIA GeForce RTX 3050 grafik kartının tüm gücünü kaputun altında elde edersiniz.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bir başka harika seçenek, AMD Ryzen 3 işlemci, 8GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA GeForce RTZ3060 grafik kartı, 120Hz yenileme hızlarına sahip 15.6 inç FHD ekran ve çok zorlayıcı bir yüzde 28 indirim aldıktan sonra 650 $ fiyat etiketi içeren Lenovo IdeaPad Gaming 28 ile birlikte geliyor. Ya da mütevazı bir yüzde 5 indirim aldıktan sonra şimdi sadece 615 $ karşılığında mevcut olan ASUS TUF F15 Oyun Dizüstü Bilgisayarını edinin. Ve eğer bu hala yeterince iyi değilse, yüzde 22’lik bir indirim aldıktan sonra 899 dolara satılan MSI Katana GF66’ya da göz atabilirsiniz. Erkek kardeşim bu dizüstü bilgisayarlardan birine sahip ve daha mutlu olamazdı.

En sevdiğiniz oyunların keyfini daha iyi çıkarmak için büyük bir ekran arıyorsanız, yüzde 28’lik bir indirim sayesinde şimdi 337 dolara satılan yeni bir 34 inç LG UltraWide QHD Kavisli Bilgisayar Monitörü almayı da düşünebilirsiniz. Ve Govee’nin RGBIC Monitör Arka Işığı ile savaş istasyonunuzun daha etkileyici görünmesini sağlayabilirsiniz, çünkü şimdi yüzde 20 indirim ve ekstra 20 dolarlık sayfa kuponu ile 40 $ tasarruf sağladıktan sonra sadece 60 $ ‘a satılıyor.