Arlo Essential Spotlight Kamera ve daha fazla akıllı güvenlik kamerası satışta


Amazon.com’da çok çeşitli Arlo ürünleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazlasıyla başlayan birçok akıllı güvenlik kamerası bulduk.


Evinizin içinde ve çevresinde olup biten her şeyi kontrol etmenize ve görmenize yardımcı olacak akıllı güvenlik kameralarıyla ilgili harika fırsatlar bulduk. Arlo Essential Spotlight Camera 3’lü paketten başlayarak, şu anda sizin için 90 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 26 indirim alıyor. Bu, bu kiti 260 $ karşılığında 1080p video kaydedebilen üç siyah kablosuz güvenlik kamerasıyla alabileceğiniz anlamına gelir.


Bu kameralar ayrıca renkli gece görüşü, 2 yönlü ses özelliklerine sahiptir ve doğrudan WiFi’ye bağlanacaklardır, yani onları kontrol etmek için bir Hub’a ihtiyacınız olmayacak. Ayrıca en sevdiğiniz dijital asistanınızla da çalışacaklar. Şimdi, aynı 3’lü beyaz paketi 300$’a alabilirsiniz, bu da 50$ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Tek bir kamera istiyorsanız, şu anda 30 $ indirim aldığı için Arlo Essential Spotlight Camera 1 paketini 100 $ karşılığında da alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

İki kameralı Arlo Ultra 2 Spotlight kameralı güvenlik sistemi de satışta. Bu set 120 $ indirimden sonra 480 $ ‘a satılıyor. Ücretsiz yerel depolama, 180 derecelik görüş açısı ve 4K Video ve HDR desteği ile birlikte gelir. Ve tamamen aynı indirimi aldıkları için Siyah veya Beyaz olarak alabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, Renkli Gece Görüşlü bir WYZE Cam v3 almayı da düşünebilirsiniz. Bu kablolu 1080p HD kamera, iç ve dış mekanlarda çalışacak ve yüzde 14 indirimden sonra 31 $ gibi düşük bir fiyata bir tane alabilirsiniz. Ve evet, en sevdiğiniz dijital asistanlarla da çalışacaktır.

Kablolu ve kablosuz olarak gelen Arlo Essential Görüntülü Kapı Zili dahil olmak üzere satışta daha fazla Arlo ürünü bulacaksınız ve sırasıyla 113 $ ve 180 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Bu nedenle, bu bağlantıyı izleyerek tüm anlaşmaların listesine göz atın. Şimdi, Netatmo’nun Dış Mekan Güvenlik Kamerasını bu seçimin dışında bırakamayız, çünkü şu anda 290 $’a satılıyor, bu da normal 350 $’lık fiyat etiketinden 60 $ daha az.