Aramızda VR fragmanı ekip arkadaşlarının korkutucu gerçekliğini gösteriyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Meta, Skeld haritasının ilk tam oyun fragmanını 4/20 tarihinde Meta Games Vitrini’nde Aramızda VR’de yayınladı.
  • Oynanış, havalandırma deliklerinden dışarıyı gözetleme ve ekip arkadaşlarına ellerinizle işaret etme gibi benzersiz VR mekaniklerini ortaya çıkardı.
  • Oyunlar dört ila on oyuncu gerektirecektir.
  • Innersloth LLC, Schell Games ve Robot Teddy tarafından geliştirilen Aramızda VR, Quest 2 ve Rift S için “Holiday 2022″yi başlatacak.

Aramızda modası geçen yılın çılgın yüksekliklerinden düştü, bu nedenle bir VR bağlantı noktası havalı geldi, ancak denemek için çok önemli değil. Bugünkü Meta Games Vitrini’nde Innersloth ve Schell Games bizi haksız çıkardı: VR bağlantı noktası orijinalin görünüşünü ve hissini 3D olarak yakalar, ancak bu bağlantı noktasını oyunu oynamanın kesin yolu haline getirebilecek bir düzeyde korku ve fiziksel etkileşim ekler.

Aşağıdaki oynanış fragmanı, ekip arkadaşlarının, Aramızda’nın en popüler haritası olan The Skeld’in mükemmel bir 3D canlandırmasını keşfetmesini gösteriyor. Ve mürettebat arkadaşlarının bir PC ekranında bir inç boyunda olmak yerine gerçek hayatta gerçekten ne kadar korkutucu görüneceğini tam olarak gösteriyor.