Apple’ın önceki nesil iPad Air, Microsoft Surface Laptop 4 ve daha birçok ürünü satışta


Önceki nesil iPad Air’i ve indirimdeki diğer harika ürünleri bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Bugünün anlaşmalarına, Uzay Grisi renk seçeneğinde yüzde 14’lük bir indirimle 83 ABD Doları tasarruf sağlayan Apple’ın dördüncü nesil iPad Air’i ile başlıyoruz. Bu model, yalnızca Wi-Fi desteği, 64 GB depolama alanı, 10,9 inç Sıvı Retina Ekran, Apple’ın A14 Bionic çipi, biyometrik kimlik doğrulama için yerleşik Touch ID güç düğmesi ve Apple Pay ile birlikte gelir. Ayrıca 12 MP arka kamera ve 7 MP FaceTime HD ön kamera elde edersiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Diğer renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz, ancak yüzde 10 indirimden sonra 539 dolara satılanları bulacaksınız. Durum ne olursa olsun, ikinci nesil Apple Pencil, Magic Keyboard ve Smart Keyboard Folio’yu destekleyen güzel bir tablet alacaksınız.

Microsoft Surface Laptop 4 de satışta ve 296 $ indirimden sonra 2.004 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Bu size 13,5 inç dokunmatik ekrana, Intel Core i7 işlemciye, 32 GB RAM’e ve mat siyah renkte 1 TB depolama alanına sahip yeni bir dizüstü bilgisayar kazandıracak. Tabii ki, kaputun altında daha az güç barındıran diğer modelleri de tercih edebilirsiniz. Örneğin, 16 GB RAM ve 512 GB depolama ile gelen Microsoft Surface Laptop 4, yüzde 18’lik bir indirimle 300 ABD Doları tasarruf sağladıktan sonra 1.399 ABD Doları’na satılıyor.

Ve yeni Surface Laptop 4’ünüzü, şimdi 50$’lık bir indirimden sonra 270$’a satılan bir HP M27fq QHD Monitör ile kullanarak daha verimli hale getirebilirsiniz. Bu bilgisayar monitörü, AMD’nin Freesync teknolojisini de içeren Eyesafe özellikli 27 inç OPS ekrana sahiptir ve kenarlıksız tasarımı sayesinde ikili kurulumlar için mükemmeldir. Ayrıca, çalışırken rahatlamanıza yardımcı olmak için birden fazla ışık ve ses üreten yeni bir Philips SmartSleep Uyku ve Uyandırma Işığı almayı veya daha iyi ve daha hızlı uyumanıza yardımcı olması için yatağınızın yanına koymayı seçebilirsiniz.