Apple’ın Mart Etkinliği ve AirPods 3 EKSİK! (video)


Bugünkü Pocketnow Daily’de, Apple’ın bir sonraki etkinliği olan OnePlus 9’da ve daha fazlasında yayınlanmayacak olan yaklaşan AirPods 3 hakkında konuşuyoruz.Apple’ın iPhone XS, Samsung Galaxy Note 10+ ve daha fazlası satışta

Samsung oyun monitörleri, Razer ve HyperX de bugün indirimde

Sony 4K Smart TV’lerde, ses sistemlerinde ve daha fazlasında 400$’a kadar tasarruf edin

Yeni hafta ama haberler bugün yine fırsatlarla başlıyor. Cupertino’nun iPhone XS’inden başlayarak, ki hala nasıl satıldığını bilmiyorum ama öyle ve Woot’ta 350’ye bulabilirsin ama tabii ki bu yenilenmiş bir varyant.. Daha yüksek bir iPhone SE kapmaktan daha iyi olsa da fiyat. B&H’ye geçerseniz, Galaxy Note 10 Plus orijinal fiyatından 480 dolara satılıyor ve 256 gig depolama varyantı 620 dolara kalıyor. Samsung cihazlarından bahsetmişken, Samsung’un takas anlaşmaları, normal Galaxy S21’i 99 dolara veya S21 Ultra’yı 499 dolara almanıza ve belirli değişkenlerle anında 100 dolar kredi almanıza izin veriyor. Amazon’a geçerken, Apple Watch Series 6, 40 mm varyantı için 25 dolar indirimli ve bunu 374’te bırakıyor. Son olarak, Amazon’un yeni Echo Dot’u da 15 dolar indirimli ve sevkıyatı 35 dolarda kalıyor. Sony TV’ler, Hisense TV’ler, Razer Gaming çevre birimleri ve daha fazlasıyla ilgili tonlarca fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Microsoft Surface Duo 2’nin 2021’in ikinci yarısında büyük yükseltmelerle geleceği bildiriliyor

Gelelim Microsoft’a ve herkesin 2020’nin favori ürünü Surface Duo’ya. İlk modelin nasıl birden çok kez ertelendiği ve ardından yazılım ve eski donanımdaki bir ton hatayla serbest bırakıldığı hakkındaki hikayeyi biliyoruz. Windows En Son’un yeni bir raporuna göre, Surface Duo 2 görünüşe göre geçen yılın ikinci yarısından beri geliştiriliyor ve bu yılın sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak Microsoft’un planları değişebilir. Donanım söz konusu olduğunda, 5G özellikli daha hızlı bir işlemci ve geliştirilmiş bir kamera beklemeliyiz, ancak görünüşe göre yazılım, Duo 2’nin ana odak noktası gibi görünüyor. Ve demek istediğim, tüm hatalar düşünüldüğünde çok mantıklı ile geldi… ama yazılım dışında, kamerayı daha çok merak ediyorum. Önümüzdeki aylarda bu telefon hakkında daha fazla bilgi almalıyız ve umarım bu sefer başarırlar.

Google, çoğu geliştirici için Play Store komisyon ücretini %15’e düşürdü

Şimdi, spot ışığını Google’a çevirelim, çünkü onlar bir Apple çektiler.. Kelimenin tam anlamıyla. Şirket bugün Play Store Komisyon ücretini %30’dan %15’e düşürdüğünü duyurdu, ancak bir sorun var. Ücret, her geliştiricinin her yıl kazandığı ilk 1 milyon dolarlık gelir için %15’e düşürülüyor ve 1 milyona ulaştığınızda, şu anda her biri için alınan olağan %30’luk komisyon sizden tahsil edilecek. Seyirciler arasında geliştirici olanlarınız için, bu indirimli komisyon bu yıl 1 Temmuz’dan itibaren yürürlüğe girecek ve geliştiricilerin %99’unun bu hareketten yararlanacağını iddia ediyorlar. Bu, ücretlerde %50’lik bir azalma görmelerini sağlayacak ve daha fazla mühendis ve diğer insanları işe alarak ölçeklerini büyütmelerine ve büyümelerine olanak tanıyacak ki bu, biraz gerçek para kazanmaya başlarlarsa bir tür ironi olacaktır. Garip olan şey, Apple’ın küçük işletme programını başlatmasının ardından geçen yıl Google’ın %30’luk duruşunu ikiye katlaması, ancak bu, ne olursa olsun herkesin yararına olan bir hareket. Sanırım geliştiriciler bunun için de Epic Games’e teşekkür edebilir.

OnePlus 9 Pro, 50 W kablosuz şarjı destekleyebilir. Merhaba, Apple ve Samsung!

Lansmanı neden bekleyelim? İşte OnePlus 9 Pro’ya resmi bakışınız

1Hz-120Hz! Evet, OnePlus 9 Pro’nun ekranı bunu sunacak

Ama pekala, 23 Mart olan OnePlus 9 Serisi Günü’ne yaklaşıyoruz ve yakında daha fazla sızıntı almamız gerektiğini söylediğimizde .. Sızıntıyı yapanın şirket olacağını düşünmemiştim. Dün şirket, Twitter’da OnePlus 9 Pro’nun tasarımını açıkça ortaya koydu ve burada “Özel olarak tasarlanmış yansıtıcı cam, Morning Mist 9 Pro’yu yeni tasarım mükemmelliği seviyelerine yükseltiyor. Resimlerde yeni kamera modülünü, delikli ekranı ve pekala görebilirsiniz.. İşte bu kadar. Burada hayal gücü için hiçbir şey kalmadı. Ekrandan ve onaylanmış şeylerden bahsetmişken, PCMag’in yeni bir raporu, 9 Pro’nun 1Hz’e kadar düşecek ve elbette 120Hz’e kadar çıkacak uyarlanabilir yenileme hızını destekleyeceğini iddia ediyor. Bunun anlamı, kaydırdığınızda 120 Hz’de gidecek, ancak 30 fps’de bir video izliyorsanız, ekran yenileme hızını 30 Hz olarak değiştirecek. Son olarak, Pricebaba’dan yeni bir sızıntıya geçecek olursak, OnePlus 9 Pro, 4500 mAh pili çalıştırmak için 50W kablosuz şarj ve 65W kablolu şarj getirecek. Şimdiye kadarki sızıntıların çoğu 9 Pro ve 9 ile ilgili, bu yüzden şirketin en azından diğer varyantlardan daha fazla gizli tutulan bu 9R varyantı ile ne getirmeye karar verdiğini göreceğiz.

Apple AirPods 3 yakın zamanda gelmeyecek: Rapor

Son olarak, bugünün en sıcak haberi için Apple ve AirPods’tan bahsedelim. Yani, söylentilere göre Apple etkinlik duyurusundan tam olarak bir hafta uzaktayız ve hala davet yok. Apple tarihsel olarak bunları bir hafta erken gönderdi, bu yüzden işler garipleşmeye başladı, ama bekleyin, dahası da var. Güvenilir kaynaklardan gelen tonlarca sızıntıya göre, AirTags, iPad’ler ve AirPod’lar gibi ürünler almamız gerektiğiyle ilgili…. Yani, geçen hafta bu AirPod’ların render’ları ve hatta uygulamalı görüntüleri de dahil olmak üzere bir ton fotoğrafı elimize ulaştı. bu da gitmeye hazır olduklarını gösteriyordu. Pekala, orada tut. Dün Ming Chi Kuo’dan, AirPods Pro’nun seri üretiminin 2021’in üçüncü çeyreğine kadar başlayacağını, yani muhtemelen 4. çeyreğe kadar piyasaya sürüleceğini iddia eden yeni bir rapor aldık. Ayrıca Love To Dream’den şifreli bir üslupla “rüyasında AirPods olmadığını” iddia ettiği yeni bir Weibo gönderimiz var. Kısa bir süre sonra bir tweet’te ikinci nesil AirPod’ların henüz durdurulmayacağından bahsetti, bu da Ming Chi Kuo’nun söylediklerine uyuyor. Yani evet, tüm IRL sızıntılarına ve her şeye rağmen, Apple’ın bunları bu 23 Mart Etkinliğinde başlatıp başlatmayacağından tam olarak emin değiliz, ki bunun olması gerektiği gibi o tarihte gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinden de emin değiliz. O daveti bugün sabah 9’da aldım.

Abone:

http://bit.ly/pocketnowsub

http://pocketnow.com

Bizi takip edin:

http://flipboard.com/@Pocketnow

http://facebook.com/pocketnow

http://twitter.com/pocketnow