Apple’ın Mart Etkinliği DOLU GÖRÜNÜYOR! (video)Samsung Galaxy S21, Galaxy Z Fold 2 ve daha fazlası satışta

Apple’ın en yeni M1 13 inç MacBook Pro, LG monitörleri bugün satışta

OnePlus 8, Pixel 4 ve daha fazla Android telefon da bugün satışta

Bunun anlamı, sizin için daha fazla Sevgililer Günü fırsatımız olduğu, çünkü partneriniz olsun ya da olmasın, bunlardan yararlanmalısınız. Samsung’dan başlayarak, Galaxy S21, takasla Kilidi Açılmış olarak alırsanız ve ayrıca aksesuarlar için anında 50 $ indirim kazanırsanız, hala sadece 99 $’a satılıyor. S21+ ayrıca 75 $’lık ekstra krediyle 199 $’a kadar düşük bir fiyata sunuluyor ve S21 Ultra, 100 $’lık anında krediyle 399 $’a devam ediyor. Bu arada, cihaz koruması için SUPCASE’in hala favori seçimimiz olduğunu unutmayın. Ödüllü UB Pro’dan %10 indirim almak için Amazon’da 10POCKETNOW promosyon kodunu kullanın veya SUPCASE.com’da da %15 indirim için POCKETNOW15 promosyon kodunu kullanın. M1 MacBook Pro’ya geçerken, şu anda hem Amazon’da hem de B&H’de 100 ABD Doları indirimli, giriş seviyesi modeli 1200 ABD Doları olarak gönderiliyor. OnePlus ayrıca 100 $ karşılığında normal 8’e sahiptir, yani her iki renk çeşidi için 699 $ ‘dan başlar. 7T’nin T-Mobile varyantı da 200 $ indirimle satılıyor ve bunu 399 $ olarak bırakıyor. Son olarak, bir Google Piksel arıyorsanız, Pixel 4, orijinal fiyat etiketinden 250 ABD Doları daha düşük ve giriş seviyesi varyantı 549 ABD Doları olarak kalıyor. Beyler, açıklamadaki bağlantılarda favorilerimden bazıları olan LG monitörler, Dell Dizüstü Bilgisayarlar, diğer Pikseller ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

TikTok’un Walmart ve Oracle’a satışı rafa kaldırıldı

Dikkatleri 2020’lerini çok ilginç bir şekilde kapatan TikTok’a çevirelim. Hatırlarsanız şirket, Eylül ayında Oracle ve Walmart ile ABD’nin kendilerine uygulanan yasağından kaçınmak için bir anlaşmaya vardı. Anlaşma yönetim tarafından onaylandı, ancak son satış tarihi olan 4 Aralık’ta hükümet onlara hiçbir yanıt vermedi ve anlaşma bir tür belirsizlik içinde kaldı. Şimdi, ABD’nin yeni Başkanı’nın farklı planları var gibi görünüyor. Wall Street Journal’a göre TikTok’un Oracle ve Walmart ile olan anlaşması “süresiz olarak” askıya alındı. Görünüşe göre yeni Başkan, Çinli teknoloji şirketlerinin güvenlik risklerini ele almaya dayanan geçmiş çabaları gözden geçiriyor. Şimdi, yetkililer henüz hiçbir şeyi göz ardı etmediler, ancak satış hiç gerçekleşmeyebilir gibi görünüyor. Ancak TikTok’un açtığı dava kapsamında 18 Şubat’a kadar resmi bir yanıt vermesi gereken yeni yönetimin bir an önce karar vermesi gerekebilir. Bunun nasıl gelişeceğini önümüzdeki hafta göreceğiz, çünkü sonunda satış yapabileceklerini veya uygulamada ve size videoları önermek için kullandığı algoritmada satılmayacak şekilde değişiklikler yapabileceklerini biliyoruz.

Samsung Galaxy S21 FE, diğer adıyla Fan Edition’ın ilk işaretleri ortaya çıktı

Birkaç hafta önce Samsung’a geri dönersek, şirketin zaten S21 FE üzerinde çalışıyor olabileceğini ancak bunun bir tür erişim olduğunu ve büyük olasılıkla S21’in yalnızca bir LTE varyantı olduğunu ele aldık. Ancak, SamMobile’dan, S21 Fan Edition’a ait olduğu bildirilen yeni bir Samsung cihazının model numarasını gösteren yeni bir raporumuz var. Şimdi, rapor, Samsung’un amiral gemilerinin LTE varyantlarını henüz piyasaya sürmediğinden bahsediyor, bu yüzden Galaxy S21 FE’nin bu model numarasını geri kalanıyla uyumlu hale getirerek işleri kolaylaştırmaya çalıştıklarını varsayıyorlar. Galaxy S21 modelleri, temelde bizi atmak için. Şimdi, S20 FE’yi aldığımız zamana göre oldukça erken, ancak bu telefonun teknik özelliklerinin Qualcomm’un Snapdragon 870, Galaxy S21 Trio’ya benzer bir kamera, 5G ve tabii ki yüksek olmasını bekliyoruz. yenileme hızı AMOLED ekran. Rapor ayrıca, Samsung’un geçen sonbaharda yaptığı gibi pazarlamak için çok çeşitli parlak renk seçenekleri sunarak aynı rotayı izleyebileceğinden bahsediyor. Yani evet, geçen yıl S20 FE harika bir seçim olduğu için bu telefonu biraz erken alacağımızı umalım.

Apple’ın yeni karma gerçeklik kulaklığından bekleyebileceğimiz şey buydu.

Gösterinin geri kalanı için Cupertino’ya geçelim, yaklaşan Karma Gerçeklik kulaklıklarından başlayarak, son 2 haftada bir ton sızıntı yaşadık. Şimdi, bu kulaklık için dün halka açıklanan bazı yeni patentlerimiz var. Bu kulaklık, “Uyarlanabilir Yüz Arayüzüne Sahip Başa Takılan Görüntüleme Birimi” olarak listelenmiştir ve tasarım öğelerinin, kişi hareket ettiğinde kulaklığın hareket etmesini nasıl engelleyebileceğini ve rahat bir oturma sağlayabileceğini açıklar. Şimdi, burada bir ton teknik terim var, bu yüzden görünüşe göre en az bir göz izleme kamerası, kullanıcının gözlerine kızılötesi ışık yayan bir aydınlatma kaynağı ve göz parçalarında bulunan bir kırınım ızgarası içerecek. Diğer ayrıntılar, göz takibinin yanı sıra her şeyin olabildiğince iyi görünmesini sağlayan 8K ekranların elde edilmesine yardımcı olmak için bir düzineden fazla kameradan bahsediyor. Patentlerdeki başka bir görüntü, bunun Tony Stark gibi çalışabileceğini gösteriyor; burada, bir 3B metin oluşturma ve düzenleme GUI’sini sanal bir alanda görüntüler; bu, belgelere metin girmeniz veya metinleri düzenlemeniz için sanal bir ekran içerir. giriş cihazından tuş takımı. Görünüşe göre metin belgesi veya alanı, 3B sanal alanınıza çeşitli derinliklere yerleştirilebilir ve taşınabilir. Bana sorarsan çok Michael Fisher Demir Adam. Bu kulaklığın gelecek yıl en kısa sürede ve 3000 ABD doları fiyatıyla Microsoft’un çözümüyle rekabet etmesini beklemeliyiz… ki bu kulağa tamamen kurumsal geliyor.

Son olarak, bugünün en sıcak haberi için, Apple sızıntılarından bahsedelim, çünkü bazı ürünlerimiz var. Bugün erken saatlerde Jon Prosser, bazı şeyleri ne zaman beklememiz gerektiğine dair bize bazı yeni bilgiler verdiği bir yanıtlama ve tweet atma çılgınlığına girdi. Öncelikle, iPhone 13’ü aradan çıkaralım, biri ona Touch ID’nin bu yıl iPhone’lara gelip gelmediğini sordu ve Prosser basitçe “Evet” yanıtını verdi. Şimdi diğer ürünlere ve lansman tarihlerine geçerek, aylardır hazır olan AirTag’lerin Mart ayında piyasaya sürüleceğini tweetledi. Elbette bu sabit değil, ancak kaynaklarının bu sefer başka bir gecikmeden bahsetmediğini iddia ediyor. Yani sonunda bir anlaşma olmalı. Şimdi, Mart’tan bahsetmişken, biri ona yeni bir iPad Pro’yu da sordu ve Prosser, bildiği kadarıyla Mart’ta da beklememiz gerektiğini söyledi. Şimdi, bu ürünleri genişletmek için, AirTag’lerin eşyalarınızı takip etmenize yardımcı olacak Karo benzeri zımbalayıcılar olmasını bekliyoruz. Ve evet, büyük olasılıkla onları taşımak için üçüncü taraf bir aksesuara takmanız gerekecek. iPad söz konusu olduğunda, arkadaki çift kamera, kutumsu tasarım ve Face ID ile mevcut iPad Pro’ya benzer bir tasarım bekliyoruz ve bunun gerçekten de mini LED ekranların çıkışı olmasını umuyoruz. Son olarak, iPhone 13 için bu yıl 4 modelin tümü için daha kısa bir çentik, Touch ID ve yükseltilmiş kameralar bekliyoruz.

Abone:http://bit.ly/pocketnowsubhttp://pocketnow.com

Bizi takip edin:http://flipboard.com/@Pocketnowhttp://facebook.com/pocketnowhttp://twitter.com/pocketnow